47 500 $
4 750
$/сот
под застройку
10 сот
2 дня назад
1 мес. назад
4 (сегодня 0,
вчера 0)
Описание
Стоянка, СТ «Ірпінь»
Три ділянки по 10 соток, можна обʼєднати.
Призначення «індивідуальне садівництво»
Поруч світло, газ
Три ділянки по 10 соток, можна обʼєднати.
Призначення «індивідуальне садівництво»
Поруч світло, газ
Детали
Земельный участок, Размером 10 соток. Назначение участка - Под застройку. Без комиссии
История изменения цены
| 06.05.2026 | + 250 $ | 47 500 $ |
| 06.05.2026 | - 5 250 $ | 47 250 $ |
| 03.04.2026 | 52 500 $ |
Адрес
Участок
площадь
0.1 га
cобственность
Приватна власність
использование
для ведення особистого підсобного господарства, садівництва, городництва, сінокосіння і випасання худоби
категория
Не визначено
адрес
Київська область, Київо-Святошинський район, Гореницька сільська рада