ВЫГОДНО
БЕЗ КОМИССИИ
Цегляна
Спец. проект
2024 год постройки
сегодня
1 мес. назад
367 (сегодня 11,
вчера 15)
Описание
Продам 1-к квартиру з ПОЧАТКОВИМ РЕМОНТОМ в центрі м. Ірпінь
У продажу однокімнатна квартира 35,2м2, дуже функціональне сучасне планування: коридор – 4,5м2, ванна кімната – 4м2, кухня-студія – 16м2, спальня – 10м2.
В квартирі завершено наступні чорнові роботи:
- дизайн-проєкт;
- чистова гіпсова штукатурка стін під шпалери;
- цементна штукатурка стін у ванній кімнаті під укладку керамічної плитки;
- чистова цементна стяжка підлоги;
- розводка електрики по точкам мідним кабелем;
- двоконтурний газовий котел;
- розводка сантехніки та труб опалення по точкам, металеві радіатори, інсталяція;
- лічильники газ, вода, електроенергія.
Квартира знаходиться на комфортному 2-му поверсі 5-ти поверхового клубного цегляного будинку з індивідуальним газовим опаленням по вул. Троїцькій в центральній частині м. Ірпінь.
Повна розвинена інфраструктура сучасного європейського міста.
Прибудинкова територія закритого типу, паркування на кожну квартиру, зона відпочинку з мангалом у дворі будинку для його мешканців.
Ціна квартири - 57500$, оформлення - договір купівлі-продажу, податки - 12%.
Розглянемо продаж по безготівковому розрахунку: сертифікат єВідновлення, субвенція по Постанові КМУ.
Телефонуйте, ключі від цієї квартири в нашому офісі, перегляд у зручний для Вас час за попередньою домовленістю.
Перегляди цієї квартири можливі з квітня 2026 року.
З повагою, Янковський Сергій - АН Квартал, працюємо для Вас з 9:00 до 20:00 без вихідних.
В квартирі завершено наступні чорнові роботи:
- дизайн-проєкт;
- чистова гіпсова штукатурка стін під шпалери;
- чистова цементна стяжка підлоги;
- розводка електрики по точкам мідним кабелем;
Перегляди цієї квартири можливі з квітня 2026 року.
Детали
В квартире 1 комната, высота потолков 2.7 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Спец. проект. Есть газ, кухонная плита газовая. Балкона нет. Дом построен в 2024 году. Общее состояние квартиры - Частичный ремонт. Безбарьерность: вход в дом на уровне земли, дверные проемы в доме шириной более 0.9 м. Горячая вода - газовый котел. Количество санузлов: 1. Интернет оптоволоконный. Работает без света - вода, газ, интернет. Тип кухни - кухня-студия. Количество спален: 1. Нет подземного паркинга, доступного как укрытие. Без комиссии

Планировка

Видеотур
История изменения цены
| 04.04.2026 | + 1 000 $ | 57 499 $ |
| 16.03.2026 | 56 499 $ |