Топ объявлений Изюма
23 000 $
150 $/м²
Школьная ул.
153 / 115 / 20 м²
2 этажа
19 сот
6 комнат и более
вчера
Продам 1,5 поверховий будинок у живописному місці з видом на гору Кремʼянець, у м. Ізюм, Харківська обл., 800 м від траси Харків-Ізюм, автобусна зупинка «Шкільна».
Загальна площа - 153 кв.м., житлова - 115 кв.м.
Планування- 6 житлових кімнат, кухня, коридор, санвузол та ванна кімната.
Електроенергія заведена в будинок.
Прибудований гараж - 30 кв.м., комора - 25 кв.м.
Підвал утеплений, 30 та 25 кв.м.
Під встановлення огорожі вже залитий фундамент. Газопровід знаходиться в 100 м від ділянки.
Земельна ділянка площею 19 соток, оформлена.
Поруч сосновий ліс, до р. Сіверський Донець 10 хвилин пішки.

25 000 $
253 $/м²
Павлова ул., 43
єОселя
єВідновлення
99 / 51 / 17 м²
1 этаж
6 сот
5 комнат
4 дня назад
Код: 25444
Пропонуємо до продажу прекрасний одноповерховий будинок у серці Ізюма. Цей просторий дім площею 99 м² з п'ятьма кімнатами – ідеальне місце для вашої родини. Кожен куточок наповнений теплом та комфортом.
Косметичний ремонт дозволяє вам додати свій власний стиль, а наявність меблів та техніки робить цей дім готовим до заселення. Є меблі та техніка, по всему будинку тепла підлога, велиий двір та має прибудова. С двома санвузлами, каміном та велико кухнею.Розташування на вулиці Українських енергетиків забезпечує зручний доступ до всіх міських зручностей. Не втрачайте можливість стати власником цього затишного куточка в Ізюмі.
Розглядаєтся продаж за держаними программами.
Торг дореч...

25 000 $
253 $/м²
Павлова ул., 43
єВідновлення
99 / 65 / 17 м²
1 этаж
6 сот
5 комнат
3 дня назад
Код: 25444
Косметичний ремонт дозволяє вам додати свій власний стиль, а наявність меблів та техніки робить цей дім готовим до заселення. Є меблі та техніка, велиий двір та має прибудова. С двома санвузлами, каміном та велико кухнею.Розташування на вулиці Українських енергетиків забезпечує зручний доступ до всіх міських зручностей. Не втрачайте можливість стати власником цього затишного куточка в Ізюмі.
Розглядаєтся продаж за держаними программами.
Торг доречний.

40 000 $
364 $/м²
Дмитра Яворницького ул. (Бородіна), 13а
Відеотур
110 / 72 / 12 м²
1 этаж
6 сот
4 комнаты
2 нед. назад
Продається будинок район поворотка ИЗЮМ. Будинок площаю 110м
має 4 і кімнати, є водопосточання, газ, ідивідуальне газове опалення, а також є котел під дрова.
в будинку лишаютьсяя мебліт та побутова техніка, двір виклан плиткою, 10 соток огороду теплиця, запас дров,
залишається хозяйство корма.фруктові дерева, клумби, все необхідне для життя.
цей будинок чекає саме вас, де кожен зможе знайти собі куточек .

67 000 $
344 $/м²
Украинская ул., 9в
єОселя
єВідновлення
Відеотур
195 / 120 / 13.5 м²
2 этажа
9 сот
5 комнат
2 нед. назад
КОД: 20847
Двоповерховий приватний будинок, утеплений з середини, під усим будинком напівпідвал :літня кухня, котельня і велика кімната, поруч гараж на дві машини, під гаражем всі хозприміщення. Перший поверх будинку :вітальня, спальня, кухня та окремі туалет і ванна кімната. Другий поверх :дві спальні і вітальня. У будинку є все необхідне для проживання. Є окремий підвал і скважина. Земельна ділянка 9,5соток.
В пешій доступности транспотр, магазини. почта, ринок.
Будинок чекає свою родину.
Торт розглядається.

8 800 $
134 $/м²
Василя Стуса ул., 12
єОселя
Відеотур
65.8 / 56 / 4 м²
1 этаж
8 сот
4 комнаты
2 нед. назад
КОД : 20850
Продається будинок по вул. В Стуса (Некрасова, поруч Ж.Д.ринок и ИХПП) площа 65,8м2, земельна лілянка 854 кВ.м. В домі газ, опалення, вода ( дві скважини, одна під домом, друга на дворі), вода чиста та дуже смачна,каналізація, є дровяна піч( збережена), надвірні споруди,підвал. В домі у літаку замінені всі вікна . Є кадастровий номер . Реальному покупцю торг
В пешій доступності транспорт, школа, магазини, тиха гарна вулиця. все є для комфортного життя де ваши мрії стануть реальністю
Все коттеджные городки