Фильтры
Продажа домов в Ярославке
1 объявление
- наибольшая площадь
1 объявление
- наибольшая площадь
6 300 $
123 $/м²
Садова
51 / 33 / 4 м²
1 этаж
25 сот
3 комнаты
3 дня назад
В продажу глинобитний будинок обкладений цеглою, який знаходиться в с. Ярославка.
Ділянка 25 соток (не приватизована)
В будинку 3 кімнати. Погреб, сарай з літньою кухнею.
Ділянка рівна, є фруктовий сад.
З комунікацій є газ, є світло, криниця.
Телефонуйте та домовляйтеся на перегляд!
Вас также могут заинтересовать объявления рядом
1 объявление
57 000 $
663 $/м²
пгт. Меджибож, Набережна
БЕЗ КОМИССИИ
86 / 62 / 6 м²
1 этаж
25 сот
5 комнат
1 нед. назад
Продається добротний цегляний будинок 1990р. побудови у Центрі історичного Меджибожу у Хмельницькій обл.: заг. площа 85,9кв.м, житлова 61,5кв.м. Газифікований, новий двоконтурний котел, опалення зроблено у кожній кімнаті. Поміняні нові пластикові вікна, залишилися лише два дерев’яні у хорошому стані. На подвір’я проведена вода. Є літня кухня ( також проведено газ), сарай та погріб, також планове місце під гараж. Загальна площа домашнього господарства 25 соток. Поруч школа, відлілення Нової пошти, магазини та транспортна зупинка. З ділянки прекрасний краєвид на річку.
Відстань до обласного центру м. Хмельницького 30км.
Зацікавленим особам звертатися за тел. [телефон скрыт]Світлана.