Фильтры
Продажа коммерческой недвижимости в Ясинях
4 объявления
- наибольшая площадь
4 объявления
- наибольшая площадь

200 000 $
240 $/м²
Миру, 1
помещение для оказания услуг
834 м²
сегодня
#RR8322
Інвестиційна можливість у серці Карпат просторий будинок для готельно-ресторанного бізнесу!
Характеристики об'єкта:
Адреса: смт. Ясіня, Рахівський район, Закарпатська область
Площа будинку: 833,56 м
Площа земельної ділянки: 23,32 сотки
Будинок розташований у самому центрі Ясіні, що забезпечує високий туристичний потік. Три поверхи, підвал, міцна цегляна конструкція та якісні сучасні матеріали створюють надійну основу для бізнесу. Перший поверх ідеальний для ресторану та кафе, з готельними номерами на 40 осіб на верхніх поверхах. Підключені всі комунікації, є власне водопостачання, майже завершені всі ремонтні роботи.
Основні переваги:
- Вигідне розташування: поруч із відомими гірсько...

200 000 $
240 $/м²
Миру, 23
помещение свободного назначения
833 м²
1 нед. назад
нвестиційна можливість у серці Карпат просторий будинок для готельно-ресторанного бізнесу!
Характеристики об'єкта:
Адреса: смт. Ясіня, Рахівський район, Закарпатська область
Площа будинку: 833,56 м
Площа земельної ділянки: 23,32 сотки
Основні переваги:
- Вигідне розташування: поруч із відомими гірськоли...

200 000 $
240 $/м²
Віктора Файбиша ул. (Визволення), 64
многофункциональное помещение
834 м²
3 нед. назад
Характеристики об'єкта:
Адреса: смт. Ясіня, Рахівський район, Закарпатська область
Площа будинку: 833,56 м
Площа земельної ділянки: 23,32 сотки
Основні переваги:
- Вигідне розташування: поруч із відомими гірськол...

200 000 $
240 $/м²
Миру, 1
помещение для оказания услуг
834 м²
1 мес. назад
#RR8322
Характеристики об'єкта:
Адреса: смт. Ясіня, Рахівський район, Закарпатська область
Площа будинку: 833,56 м
Площа земельної ділянки: 23,32 сотки
Основні переваги:
- Вигідне розташування: поруч із відомими гірсько...