Топ объявлений Каменной Горы

8 900 $
111 $/м²
СТ троянда
Відеотур
80 / 50 / 13 м²
2 этажа
9 сот
3 комнаты
1 нед. назад
Дача у дуже красивій та тихій локації — поруч ліс, озеро, чисте повітря та гарні краєвиди.
Основна інформація:
Ділянка: 9 соток, рівна та доглянута
Повністю огороджена (сітка по периметру)
Туалет на вулиці.
Є ворота для заїзду авто
Є сарай для зберігання інвентарю
Земля приватизована, документи в повному порядку
Підходить під забудову або облаштування просторої зони відпочинку
Складається з двох частин: старої будівлі та нової добудови.
Нова частина Побудована з газоблоку 30 см — тепла та надійна
Мансардний поверх, утеплений мінватою 15 см
Фундамент приблизно 80 см, міцний, з запасом
Стан: після будівництва, потребує внутрішнього ремонту
Загалом у будинку: 3 кімнати, Заведена електрика т...
13 500 $
270 $/м²
Центральна, 967
50 / 32 / 8 м²
2 этажа
12 сот
2 комнаты
1979 год постройки
2 нед. назад
Вартість - 13.500$
Дача цегляна. Площа 50 м кв. Кухня, коридор та дві кімнати. Є можливість облаштувати ще одну кімнату на другому поверсі. Ділянка 12 сот. Пічне опалення, камін. Газ підведений до будинку. Надвірні будівлі. Поруч ліс, озеро. огороджено. Деталі за телефоном. Ключ

52 000 $
897 $/м²
Полунична, 819
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
58 / 29 / 6 м²
2 этажа
12 сот
3 комнаты
2015 год постройки
3 нед. назад
Продаж будинку в Кам’яній Горі, дачний масив Борковський
Пропонується до продажу затишний будинок у мальовничій локації поруч із лісом та озером.
Характеристики будинку:
Загальна площа — 58 м²
Житловий стан — можна одразу заїхати і проживати
Газове опалення та електричний бойлер
Водопостачання — власна свердловина
Меблі залишаються
Ділянка:
Площа — 12 соток
Рівна, доглянута територія
Додаткові переваги:
Гараж на території
Повністю облаштована баня
На другому поверсі бані — кімната відпочинку
Ідеальне місце для відпочинку з сім’єю або друзями
Локація:
Поруч озеро та ліс
Тиха, екологічно чиста місцевість
Хороший доїзд — дорога до самого будинку
Зручне транспортне сполучення...
69 000 $
831 $/м²
Борковський
83 / 53 / 28 м²
1 этаж
13 сот
3 комнаты
1 мес. назад
Еко-будинок з брусу
Рівне - 25км, Кам’яна Гора
Будинок з соснового брусу 15×15
~ Площа: 83 м² (житлова 53 м²)
~ крита тераса 20 м²
~ утеплений дах і підлога
~ мінеральною ватою 20 см
~ баня на дровах, камін
Ділянка 13,5 соток (садівництво)
~ свердловина, насос
~ септик з переливом
~ електромережа, двозонний лічильник
~ стабілізатор напруги 22 кВт
~ газ по вулиці (можна підключити)
Ідеально для відпочинку в любу пору року,
або постійного проживання.
Тиха природа, ліс, і водночас близько до міста.
10 хвилин пішки, і Ви біля затишного ставка з пляжем:
можна поплавати або порибалити.

25 500 $
323 $/м²
Лінія 18, 290
БЕЗ КОМИССИИ
79 / 45 / 14 м²
2 этажа
9 сот
3 комнаты
2 мес. назад
Пропонується приватизована дача загальною площею 79 м², збудована з якісної червоної польської цегли та утеплена скловатою — тепло, надійно і довговічно.
Основні характеристики:
Опалення — газові конвектори + затишний камін
Вікна та двері — сучасні пластикові
Вода — свердловина (40 м) + колодязь
Септик — два круги
Планування:
1 поверх: коридор (обшитий вагонкою), кухня, дві окремі кімнати, місце для ванної кімнати (підведена вода, розведена каналізація)
2 поверх: коридор, велика кімната з тенісним столом, утеплена скловатою, вихід на балкон-террасу
Підвал — просторий, сухий, зручний для зберігання.
Земельна ділянка 9 соток — ідеальний простір для садівництва та відпочинку!
На тери...
Все коттеджные городки