Фильтры
Продажа паркомест и гаражей в Капитановке
По вашему запросу объявлений не найдено
По вашему запросу объявлений не найдено
Вас также могут заинтересовать объявления рядом
20 объявлений
![Метраж]()

15 000 $
1 091 $/м²
Выговского ул. (Суворова), 2-Д/5
паркоместо
14 м²
1 мес. назад
Продам паркомісце в паркінгу ЖК Чехов парк.
Площа 13.75 м2

15 000 $
1 091 $/м²
Літературна ул. (Чехова), 27
паркоместо
14 м²
3 дня назад
БЕЗ КОМІСІЇ!
Ірпінь
ЖК Чехов парк
Центральний парк
Продам паркомісце
Площа 13.75м2
Професійний рієлтор, дивіться всі мої пропозиції, маю доступ до всієї бази регіону, покажу будь-яку нерухомість ключі на руках. Юридичний супровід на всіх етапах угоди.
Телефонуйте, мені буде приємно провести перегляд в зручний для вас час.

32 000 $
1 265 $/м²
Українська ул., 1-Б
паркоместо
25 м²
1 мес. назад
Продам паркінг в ЖК Ютландія 2. Місце велике і вмістке, з двох сторін стіни, можна поставити ролети і буде як окремий гараж! 25,3 м2. Також додатково заведено і оплачено 5квт електрики.

20 500 $
1 073 $/м²
Українська ул., 1-Б/1
паркоместо
19 м²
3 нед. назад
Продаж паркомісця в підземному паргінгу Версаль Парк
місце 19,1 м2

9 000 $
655 $/м²
Паркова, 1
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК OXFORD
паркоместо
14 м²
3 мес. назад
Продається паркомісце на території ЖК «Оксфорд».
Локація дуже зручна: біля в’їзду на територію комплексу, поруч із постом охорони.
Паркомісце вже готове до використання!
Загальна площа: 13,75 кв. м.
Жодних додаткових комісій для покупця!
Переваги: зручне розташування безпосередньо біля будинків та шлагбаума, що забезпечує швидкий в’їзд і виїзд. Територія охороняється, контроль в’їзду здійснюється через шлагбаум.
Це чудовий варіант як для власного користування, так і для інвестицій.
Зацікавлені? Телефонуйте!
22 000 $
1 401 $/м²
Университетская ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
Сквер Центральный
паркоместо
16 м²
1 мес. назад
КОД ОБʼЄКТА : 11
Продаж паркомісця у підземному паркінгу ЖК Ютландія 2
Паркомісце із зручним заїздом та виїздом. Цілодобове відеоспостереження та охорона.
Ідеальний варіант як для власного користування, так і під здачу в оренду!
Продаж без комісії!
Телефонуйте, домовимось про перегляд!
25 000 $
1 592 $/м²
Университетская ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
Сквер Центральный
паркоместо
16 м²
1 мес. назад
КОД ОБʼЄКТА : 12
Продаж паркомісця у підземному паркінгу ЖК Ютландія 2
Продаж без комісії!
Телефонуйте, домовимось про перегляд!
22 000 $
1 654 $/м²
Университетская ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
Сквер Центральный
паркоместо
13 м²
1 мес. назад
КОД ОБʼЄКТА: 13
Продаж паркомісця у підземному паркінгу ЖК Ютландія 2
Продаж без комісії!
Телефонуйте, домовимось про перегляд!
22 000 $
1 719 $/м²
Университетская ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
Сквер Центральный
паркоместо
13 м²
1 мес. назад
КОД ОБʼЄКТА: 14
Продаж паркомісця у підземному паркінгу ЖК Ютландія 2
Продаж без комісії!
Телефонуйте, домовимось про перегляд!
22 000 $
1 705 $/м²
Университетская ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
Сквер Центральный
паркоместо
13 м²
1 мес. назад
КОД ОБʼЄКТА : 15
Продаж паркомісця у підземному паркінгу ЖК Ютландія 2
Продаж без комісії!
Телефонуйте, домовимось про перегляд!
22 000 $
1 692 $/м²
Университетская ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
Сквер Центральный
паркоместо
13 м²
1 мес. назад
КОД ОБʼЄКТА : 16
Продаж паркомісця у підземному паркінгу ЖК Ютландія 2
Продаж без комісії!
Телефонуйте, домовимось про перегляд!
33 111 $
1 415 $/м²
Университетская ул., 1А
БЕЗ КОМИССИИ
Сквер Центральный
паркоместо
23 м²
1 мес. назад
КОД ОБʼЄКТА : 5
Продаж паркомісця у підземному паркінгу ЖК Ютландія 3
Продаж без комісії!
Телефонуйте, домовимось про перегляд!
24 659 $
1 665 $/м²
Университетская ул., 1А
БЕЗ КОМИССИИ
Сквер Центральный
паркоместо
15 м²
1 мес. назад
КОД ОБʼЄКТА: 6
Продаж паркомісця у підземному паркінгу ЖК Ютландія 3
Продаж без комісії!
Телефонуйте, домовимось про перегляд!
32 800 $
1 415 $/м²
Университетская ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
Сквер Центральный
паркоместо
23 м²
1 мес. назад
КОД ОБʼЄКТА: 7
Продаж паркомісця у підземному паркінгу ЖК Ютландія 3
Продаж без комісії!
Телефонуйте, домовимось про перегляд!
29 138 $
1 567 $/м²
Университетская ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
Сквер Центральный
паркоместо
19 м²
1 мес. назад
КОД ОБʼЄКТА : 8
Продаж паркомісця у підземному паркінгу ЖК Ютландія 2 +
Продаж без комісії!
Телефонуйте, домовимось про перегляд!
25 604 $
1 440 $/м²
Университетская ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
Сквер Центральный
паркоместо
18 м²
1 мес. назад
КОД ОБʼЄКТА: 9
Продаж паркомісця у підземному паркінгу ЖК Ютландія 2 +
Продаж без комісії!
Телефонуйте, домовимось про перегляд!

20 500 $
1 073 $/м²
Українська ул., 83б
БЕЗ КОМИССИИ
паркоместо
19 м²
вчера
Продаж паркомісця в підземному паргінгу престижного ЖК Версаль Парк
загальна площа місця 19,1 м2

19 000 $
995 $/м²
Українська ул., 83Б
БЕЗ КОМИССИИ
Сквер Центральный
паркоместо
19 м²
6 дней назад
Продаж паркомісця в підземному паргінгу Версаль Парк
місце 19,1 м2
КОД 2534
Я — Селюк Дарія, ваш надійний ріелтор.
Забезпечу повний супровід від вибору об’єкта до укладення угоди. Працюю чесно та уважно, ретельно перевіряю документи й співпрацюю з різними держпрограмами. Гарантую безпечний і комфортний процес купівлі чи продажу нерухомості.

20 000 $
1 176 $/м²
Миколи Сингаївського ул. (Ново-Оскольская), 32
БЕЗ КОМИССИИ
Парк Мужеловский
гараж
17 м²
3 дня назад
Без комісії!
Продаж гаражного боксу у кооперативі.
Закрита територія, відеонагляд, автоматичні ворота.
Електрика. Індивідуальні лічильники

18 990 $
1 187 $/м²
Миколи Сингаївського ул. (Ново-Оскольская), 14В/1
БЕЗ КОМИССИИ
Парк Мужеловский
гараж
16 м²
2025 год постройки
4 дня назад
Окремий гараж 16 м2.
Закрита територія (вʼїзд - розсувні автоматичні ворота) + відеоспостереження.
Ввід електрики в кожен гараж 4 кВт.
Власне ОСББ (прибирання території, вивіз сміття).
Чудово підходить під інвестицію (оренда 6500 грн)
За більш детальнішою інформацією звертайтеся по номеру телефону.
Перегляд у зручний для вас час.