Фильтры
По вашему запросу объявлений не найдено
По вашему запросу объявлений не найдено
20 объявлений
Street home
21 000 $
1 167 $/м²

Тараса Шевченка ул., 115

гараж
18 м²
2 дня назад
Продам гараж у житловому комплексі КраківськиЙ. Друга черга. Встановлені лічильники на світло. Приміщення сухе.
Риелтор
23 000 $
883 $/м²

Хіміків, 43

БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Пасечная
ЖК Галицький 2
гараж
26 м²
3 дня назад
Продаж гаража великої площі в будинку, ЖК Галицький, вул Хіміків, неподалік нового моста через річку. Гараж має площу 26,06 м2, можна паркувати мікроавтобус. Житловий комплекс здатний в експлуатацію, частково обжитий
Риелтор
Житло
13 000 $
674 $/м²

Троллейбусная ул., 24

гараж
19 м²
1 нед. назад
Терміновий продаж гаража площею 19.3 м2 в мікрорайоні Пасічна по вул.Тролейбусна, 24. Зручний заїзд до гаражу в новобудові, є світло та стелажі. Для детальної інформації та стосовно огляду квартири, телефонуйте!
Риелтор
Perfeсt City
23 500 $
967 $/м²

Потічна, 1Д

БЕЗ КОМИССИИ ЖК Затишна оселя
гараж
24 м²
4 дня назад
Продається гараж площею 24.3 м2 В зданому і заселеному будинку , двір закритого типу , з дитячим майданчиком . Гараж з частковим ремонтом , чистова штукатурка 5 кВ світла , є можливість підвести воду якщо потрібно За всією інформацією телефонуйте Оренда такого гаража становить 3000 грн
Риелтор
Житлова Компанія PROGRESS
20 000 $
957 $/м²

Богдана Хмельницкого ул., (Будинок 2)

гараж
21 м²
2 дня назад
Ексклюзив! Гараж у ЖК «Гетьманський» — ключі на руках Продається гараж у внутрішній частині ЖК «Гетьманський», вул. Богдана Хмельницького, 1 черга, біля 1 під’їзду Ексклюзивна пропозиція Характеристики: Площа — 20,9 м² Зручне розташування у середині комплексу Гаражі в цьому ЖК — великий дефіцит, тому об’єкт чудово підходить як для власного користування, так і для інвестиції / здачі в оренду.
Риелтор
FORMAT
13 500 $
738 $/м²

Химиков ул., 8

БЕЗ КОМИССИИ Пасечная
гараж
18 м²
2 дня назад
Продається вбудований гараж по вулиці Хіміків загальною площею 18,3 м.кв. Ворота металічні, сухий, заведено світло, вода. Спальний обжитий район. Всі деталі та організація огляду по телефону.
Риелтор
Сертифицированный риелтор АФНУ
АН Ріелтор
21 500 $
646 $/м²

Юлиана Целевича ул., 28

гараж
33 м²
2 дня назад
Продається гараж під 2 авто в новобудові. Просторий гараж у недобудованому житловому комплексі. Підходить для паркування двох автомобілів або використання під склад/зберігання. Хороша інвестиція з перспективою росту вартості після завершення будівництва комплексу.
Риелтор
Arkada Estate Agency
12 000 $
577 $/м²

Троллейбусная ул., 8

БЕЗ КОМИССИИ Пасечная
гараж
21 м²
2 нед. назад
Продається гараж у районі Пасічна, вул. Тролейбусна Площа — 20,8 м² Розміри: висота воріт — 2 м ширина — 2,38 м внутрішня висота — 2,28 м внутрішня ширина — 3,38 м Гараж обладнаний електропостачанням, що дозволяє комфортно користуватися приміщенням у будь-який час доби. Розташований безпосередньо у житловому будинку, що додає зручності та безпеки.
Риелтор
18 500 $
695 $/м²

Глебова ул., 26

БЕЗ КОМИССИИ Пасечная
гараж
27 м²
1 мес. назад
Продається гараж по вул. Глібова провулок від вул. Целевича початок Пасічної. Загальна площа - 26.6 кв.м. Гараж знаходиться на цокольному поверсі в новобудові 2006 року. Гарна якість будівництва, велика площа, заведено світло, металічні ворота, зручний заїзд до гаражу. Пропозиція варта Вашої уваги, показ в будь-який зручний для Вас час - ТЕЛЕФОНУЙТЕ!
Риелтор
Сертифицированный риелтор АФНУ
АН Ріелтор
2 000 $
67 $/м²

Волчинецкая ул., 226

БЕЗ КОМИССИИ
гараж
30 м²
2 дня назад
Продається гараж, металева конструкція 30 м²
Риелтор
Акрол   Дім
10 500 $
656 $/м²

Княгинин ул., (Будинок 19)

паркоместо
16 м²
3 дня назад
Продається паркомісце в ЖК Княгинин за приємною ціною Зручний заїзд, хороше розташування, безпечний паркінг Ідеально для щоденного користування або інвестиції Для перегляду телефонуйте
Риелтор
Сертифицированный риелтор АФНУ
Житло
паркоместо по адресу Княгинин ул., 44 паркоместо по адресу Княгинин ул., 44 паркоместо по адресу Княгинин ул., 44
16 950 $
848 $/м²

Княгинин ул., 44

ВЫГОДНО БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Відеотур Княгинин ЖК Жилой район Княгинин
гараж
20 м²
1 мес. назад
Продається гараж площею 20 м² — ідеальний варіант для вашого авто або як надійне місце для зберігання речей. Розміри: • ширина — 3.54 м • довжина — 5.74 м • ширина воріт — 2.4 м • площа — 20 м² В’їзд у гараж — через паркінг, що забезпечує комфорт та безпеку. Кількість таких гаражів обмежена, а ціна нижча за ринкову — чудова можливість інвестувати вигідно!
Риелтор
Poverh
16 950 $
852 $/м²

Княгинин ул., (Будинок 31)

БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Княгинин ЖК Жилой район Княгинин
гараж
20 м²
3 нед. назад
Продаж гаража в ЖК Княгинин Площа 19,9 м2 Цоколь, в’їзд через паркінг. Забезпечує тепло і комфорт. Здача комплексу – кінець 2026 року
Риелтор
Poverh
18 200 $
850 $/м²

Княгинин ул., (Будинок 31)

гараж
21 м²
1 мес. назад
Продаж гаража в ЖК Княгинин 31 секція Площа 21,4 м2 Цоколь, в’їзд через паркінг. Забезпечує тепло і комфорт. Здача комплексу – кінець 2026 року
Риелтор
Житло
18 200 $
755 $/м²

Княгинин ул., (Будинок 31)

гараж
24 м²
1 нед. назад
Опис Продається гараж площею 21,4 м² — ідеальний варіант для вашого авто або як надійне місце для зберігання речей. Розміри: • ширина — 3.14 м • довжина — 6.94 м • ширина воріт — 2.4 м • площа — 21,4 м² В’їзд у гараж — через паркінг, що забезпечує комфорт та безпеку. Кількість таких гаражів обмежена, а ціна нижча за ринкову — чудова можливість інвестувати вигідно!
Риелтор
ЖК Інвест
14 900 €
882 €/м²

Княгинин ул., (Будинок 36)

гараж
17 м²
6 дней назад
Продаж готового гаража в ЖК Княгинин, здана 2 черга, гараж у підземному паркінгу! Продаж гаража в підземному паркінгу ЖК Княгинин. Гараж розташований у сучасному паркінгу зі зручним заїздом та безпечним доступом. Хороший варіант як для власного користування, так і для інвестиції — у цьому комплексі стабільно високий попит на паркомісця та гаражі. • Площа — 16,9 м² • 2 черга, 12 корпус • Зданий, є документи Переваги: — авто захищене від дощу, снігу та сонця — комфорт у будь-яку пору року — зручне розташування в межах комплексу.
Риелтор
Житлова Компанія LOCAL'
12 500 $
781 $/м²

Княгинин ул., (Будинок 36)

БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Княгинин ЖК Жилой район Княгинин
паркоместо
16 м²
6 дней назад
Паркомісце в ЖК "Княгинин" Продається паркомісце в ЖК "Княгинин" Центральна частина міста Сучасний Житловий Комплекс з розвиненою інфраструктурою. 2 рівневий паркінг в густо заселеному ЖК Паркінг: - 2й рівень; - площа- 16м2
Риелтор
Власність
14 500 $
725 $/м²

Галицкая ул., 118в

БЕЗ КОМИССИИ Пасечная
гараж
20 м²
3 нед. назад
Продаж гаражу в новобудові в мікрорайоні Пасічна Новобудові 10 років ,будинок утеплений Поруч з гаражем є сток для води тому ніколи не топить Гараж телий,сухий, з витяжкою та з світлом в 1квт Є можливість додати додатково квт через РЕМ або завести 3 фази Заізд в гараж досить зручний хоч і трохи під наклоном Документам більше 3х років Переоформлення на покупці ( в межах 15-18 тис грн) без торгу!
Риелтор
Poverh
11 000 $
786 $/м²

Юлиана Пелеша ул., 34

паркоместо
14 м²
1 мес. назад
Продається паркомісце в кращому ЖК міста – Клубне містечко 12. Трьохрівневий окремий паркінг з спортивним майданчиком на даху. Паркомісце знаходиться на третьому рівні. Ціна дуже приваблива. Маєте шанс забезпечити своє авто належними умовами зберігання. Телефонуйте.
Риелтор
Poverh
11 000 $
786 $/м²

Юлиана Пелеша ул., 34

паркоместо
14 м²
3 нед. назад
Риелтор