Фильтры
Продажа квартир в Коломые
13 объявлений
- наибольшая площадь
13 объявлений
- наибольшая площадь

83 500 $
1 128 $/м²
Михаила Грушевского просп., 82
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
74 / 38 / 20 м²
этаж 3 из 5
4 дня назад
2-кімнатна квартира у місті Коломия !
Продається простора 2-кімнатна квартира з великою кухнею-вітальнею .
Загальна площа — 74 м², комфортний 3 поверх.
- Індивідуальне газове опалення — контроль тепла та витрат
- Ліфт працює
- Є паркомісця біля будинку
Квартира внутрішня — тепла взимку, двостороння, з великою кількістю природного світла .
Планування створене для комфорту — ідеально підійде як для сім’ї, так і під здачу.
Локація, яка реально зручна:
8 хв пішки до центру, поруч школи, кафе, супермаркет АТБ, зупинка транспорту — все необхідне біля дому.

48 000 $
1 143 $/м²
Степана Бандеры ул., 20
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
1 комната
42 / 15 / 8 м²
этаж 4 из 4
4 дня назад
Продається однокімнатна квартира в місті Коломия, по вулиці Вулиця Степана Бандери.
Площа — 42 м², комфортний 4 поверх.
МОЖЛИВИЙ ПРОДАЖ ПО ДЕРЖАВНИХ ПРОГРАМАХ
У квартирі повністю зроблений ремонт, замінена електрика та сантехніка. Простора та світла квартира, готова для проживання без додаткових вкладень. Є засклений та перероблений балкон.
Хороша локація — поруч усе необхідне для комфортного проживання: магазини, зупинки, школи та садочки.

65 500 $
1 489 $/м²
Семьи Штайна ул., 11
ПРЕМИУМ
єВідновлення
1 комната
44 / 20 / 15 м²
этаж 2 из 5
2021 год постройки
4 дня назад
Продається однокімнатна квартира у місті Коломия
МОЖЛИВИЙ ПРОДАЖ ПО ДЕРЖАВНИХ ПРОГРАМАХ
Новобудова, 44 м², квартира з ремонтом та повністю укомплектована для комфортного проживання.
Світла та затишна, також є балкон Поруч магазини, школа, садочок, зупинки та вся необхідна інфраструктура.
Деталі — у приватні повідомлення

52 000 $
703 $/м²
Леонтовича ул., 26
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
3 комнаты
74 / 45 / 8 м²
этаж 3 из 9
4 дня назад
Продається трьохкімнатна квартира у Коломия .
Площа — 74 м², продумане планування: 3 окремі кімнати, що забезпечують комфорт для кожного члена сім’ї.
У квартирі є лоджія та закритий балкон — додатковий простір для зберігання або відпочинку
Локація дуже зручна: поруч школи, садочки, магазини та вся необхідна інфраструктура для щоденного життя.
І ще великий плюс — неподалік озеро, всього 10 хвилин пішки, і ви вже в зоні відпочинку та природи

40 800 $
850 $/м²
Сечевых Стрельцов ул., 56
1 комната
48 / 16 / 20 м²
этаж 2 из 10
2025 год постройки
сегодня
Простора однокімнатна квартира в зданому будинку м.Коломия.
Хороша локація, поруч АТБ, магазини , транспортна зупинка, школа та дитсадочки.
Планування з кухнею-студією та великим санвузлом, також є відкритий балкон.
Можливий продаж під державні програми
76 500 $
823 $/м²
Симона Петлюры ул., 65а
3 комнаты
93 / 70 / 15 м²
этаж 1 из 5
вчера
Пропозиція для купівлі 3-кімнатної квартири в новобудові на вул. Петлюри в м. Коломия, Івано-Франківської області.
Загальна площа: 92,9 кв.м.
Просторе помешкання з повним ремонтом, розташоване в цегляному будинку на невисокому поверсі.
!! Продаж з меблями та технікою, які входять в ціну.
Опалення: індивідуальне газове (2контурний котел).
Біля будинку можливо знайти місце для паркування. ! Або скористатись можливістю придбати гараж.
До квартири належить підвал.
Локація: неподалік розташована школа, училище, продуктові магазини, відпочинкова зона - міське озеро ім. Руфа.
Додаткова безкоштовна інформація та показ в офісі нашого агентства: м. Коломия, площа Вічевий майдан, 6
74 900 $
966 $/м²
Сечевых Стрельцов ул., 50
2 комнаты
78 / 58 / 10 м²
этаж 5 из 6
вчера
Пропонується для купівлі 2-кімнатна квартира в новобудові, розташована в центральній частині міста Коломия, Івано-Франківської області.
Загальна площа — 77,5 кв.м., кухня - 9,8 кв.м.
Зручне планування: дві окремі кімнати та великі засклені балкони. Квартира у житловому стані, опалення індивідуальне — встановлено двоконтурний котел, радіатори, також є підігрів підлоги.
Світле помешкання, квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою, які залишаються новому власнику, готова до заселення.
Гарний двір, чистий під'їзд, біля будинку є місце для паркування авто.
Зручна локація, хороший доступ до всієї необхідної інфраструктури забезпечить вам всі зручності для комфортного житт...

47 250 $
750 $/м²
Сечевых Стрельцов ул., 56
2 комнаты
63 / 40 / 12 м²
этаж 9 из 10
2025 год постройки
3 нед. назад
🏠 Продається 2-кімнатна квартира в м. Коломия
📍 вул. Січових Стрільців, 56
Характеристики:
▪️Поверх: 9 із 10
▪️Площа: від 63 м² і більше..
💰 Ціна: лише 750 $/м² — дешевше, ніж у забудовника!
▪️Переваги ЖК Рубін
Стильний новий житловий комплекс, будинок зданий в експлуатацію
Всі комунікації підключені: опалення, електрика
Вільне планування — можливість зробити квартиру під себе
Чудовий панорамний вид на місто
Поруч розвинена інфраструктура: магазини, школа, дитячий садок, зупинки транспорту.
Деталі та огляд квартири за номером:
Ищите недвижимость в Коломые по фильтрам
36 000 $
750 $/м²
Софии Галечко ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
1 комната
48 / 40 / 7 м²
этаж 3 из 3
2 мес. назад
Продаж квартири з хорошим плануванням у спокійному районі.
Площа за технічним паспортом — 48 м².
Фактична площа квартири — близько 60 м², що робить її значно просторішою та комфортнішою для проживання.
Квартира світла та простора, з можливістю облаштувати зручне планування під свої потреби. Підійде як для власного проживання, так і для інвестиції або здачі в оренду.
Зручне розташування будинку — поруч магазини, зупинки транспорту та необхідна інфраструктура для комфортного життя.
83 300 $
925 $/м²
Софии Галечко ул., (Будинок 2)
3 комнаты
90 / 75 / 10 м²
этаж 4 из 4
1917 год постройки
2 мес. назад
Продаж квартири з видом на гори
📍 м. Коломия, вул. Галечко
Житловий комплекс із власною інфраструктурою у спокійному районі міста (2 км від ратуші).
▫️ Реконструкція австрійського будинку 1900-х років
▫️ Перекриття між поверхами – моноліт
▫️ Товщина стін: 70 см
▫️ Висота стелі (чорнова): 3,80 м
▫️ Планування за євростандартом: кухня-студія та спальні
Територія комплексу:
▫️ Закрита територія з охороною та відеонаглядом
▫️ Торгово-розважальна інфраструктура
▫️ Парковка на 50 автомобілів
▫️ Дитячий майданчик та зона відпочинку
▫️ Ландшафтний дизайн прибудинкової території
▫️ Окреме приміщення для зберігання візочків та велосипедів
Квартира:
▫️ 3 кімнати
▫️ Площа: 90,1 м²
▫️ Тераса
▫️ Пов...
63 700 $
900 $/м²
Софии Галечко ул., (Будинок 2)
3 комнаты
71 / 60 / 10 м²
этаж 4 из 4
2025 год постройки
2 мес. назад
Продаж квартири з видом на гори
📍 м. Коломия, вул. Галечко
Житловий комплекс із власною інфраструктурою у спокійному районі міста — всього 2 км від Ратуші.
▫️ Реконструкція австрійського будинку 1900-х років
▫️ Перекриття між поверхами — моноліт
▫️ Товщина стін — 70 см
▫️ Висота стелі (чорнова) — 3,80 м
▫️ Планування за євростандартом — кухня-студія та спальні
Інфраструктура комплексу:
▫️ Закрита територія з охороною та відеонаглядом
▫️ Паркінг біля будинку на 50 авто
▫️ Дитячий майданчик та зона відпочинку
▫️ Ландшафтний дизайн території
▫️ Окреме приміщення для зберігання візочків та велосипедів
▫️ Власний прогулянковий парк ЖК без авто
Квартира:
▫️ Площа: 70,8 м²
▫️ 4 поверх
▫️ Півд...
57 700 $
899 $/м²
Софии Галечко ул., (Будинок 2)
2 комнаты
64 / 52 / 10 м²
этаж 3 из 4
2025 год постройки
2 мес. назад
Продаж 2-кімнатної квартири у житловому комплексі з власною інфраструктурою у спокійному районі міста.
Локація: м. Коломия, вул. Галечко
До центру міста та Ратуші — близько 2 км.
Будинок — реконструкція австрійської будівлі 1900-х років.
Товщина стін — 70 см.
Перекриття між поверхами — моноліт.
Висота стелі — 3,80 м.
Характеристики квартири:
Площа квартири — 64,2 м²
Балкон — 4,5 м²
Зручне планування — кухня-студія та спальня
Можливе перепланування.
Територія комплексу:
Закрита територія з охороною та відеонаглядом
Паркінг біля будинку
Дитячий майданчик та зона відпочинку
Ландшафтний дизайн
Власний прогулянковий парк без авто.
Будинок введений в експлуатацію.
Можливе розтермінування.
Пра...
56 700 $
899 $/м²
Софии Галечко ул., (Будинок 2)
2 комнаты
63 / 52 / 10 м²
этаж 3 из 4
2025 год постройки
2 мес. назад
Локація: м. Коломия, вул. Галечко
Відстань до центру міста та Ратуші — близько 2 км.
Будинок — реконструкція австрійської будівлі 1900-х років.
Перекриття між поверхами — моноліт.
Товщина стін — 70 см.
Висота стелі — 3,80 м.
Характеристики квартири:
Площа — 63,1 м²
Балкон — 4,5 м²
Зручне планування — кухня-студія та спальня
Можливе перепланування.
Інфраструктура комплексу:
Закрита територія з охороною та відеонаглядом
Паркінг біля будинку
Дитячий майданчик та зона відпочинку
Ландшафтний дизайн території
Окреме приміщення для зберігання велосипедів та візочків
Власний прогулянковий пар...