Фильтры
Продажа квартир в Коростене (Коростенский район, Житомирская область)
18 объявлений
- наибольшая площадь
18 объявлений
- наибольшая площадь

17 500 $
313 $/м²
Грушевського ул., 108А
2 комнаты
56 / 26 / 12 м²
этаж 4 из 7
сегодня
Новий цегляний будинок, якісні інженерні мережі та комунікації, світла, простора квартира з вільним функціональним плануванням, без оздоблення, готова до втілення будь-яких дизайнерських ідей та рішень, презентабельний під’їзд, благоустрій прибудинкової території, у дворі дитячий майданчик, гостьовий паркінг, розвинена інфраструктура, поруч школа, дитячий садок, супермаркет, відмінна транспортна розв'язка, до центру міста 15 хв. Перепоступка. Будинок введено в експлуатацію. Оперативний показ.

14 000 $
609 $/м²
Шатрищанський 1-й пров, 36
1 комната
23 / 12 / 5 м²
этаж 5 из 5
сегодня
Продам 1-но кімнатну квартиру в жилому стані без ремонту. В квартирі є лічильники на всі комунікації.

26 500 $
520 $/м²
Грушевського ул., 68
3 комнаты
51 / 36 / 6 м²
этаж 1 из 5
сегодня
Продам 3-х кімнату квартиру біля водоканалу. Квартира в житловому стані без ремонту. В квартирі є лічильники на всі комунікації та газова колонка

8 500 $
193 $/м²
Шевченко ул. (Кирова), 8
2 комнаты
44 / 30 / 6 м²
этаж 1 из 9
сегодня
Продам 2-х кімнатну квартиру без ремонту в селі Грозине. В квартирі є лічильники на газ, воду та світло, опалення на даний час немає, потрібно робити автономне.
22 000 $
611 $/м²
Шевченко ул. (Кирова), 52
1 комната
36 / 19 / 6 м²
этаж 1 из 5
2 дня назад
Продам 1кім.чешку в районі 9-ї школи. Квартира розташована на 1-му поверсі(високий цоколь), не кутова, тепла. Загальна площа 36 м.кв, кімната з нішею 18.6 м.кв, кухня 5,6 м.кв. Квартира на етапі незавершеного ремонту. В кімнаті, коридорі та кухні залита нова бетонна підлога; стіни вирівняні, готові під фарбування або шпалери. Стеля передбачалася натяжна. Електрика поміняла, встановлені автомати на кожне приміщення. Стояки на опалення замінені на пластикові, батареї промиті. Вікна м/п, є грати. Вхідні двері нові, гарної якості. Проведені часткові роботи у ванній кімнаті. Є лічильники на воду та газ. Гаряча вода -електробойлер. У квартирі є кладовка з нішами. Також є підвальна приміщення....

25 500 $
823 $/м²
Сосновського ул., 46а
1 комната
31 / 18 / 6 м²
этаж 3 из 5
1970 год постройки
2 дня назад
🏡 Продається 1-кімнатна квартира в районі військового містечка
📎 3-й поверх із 5-ти, квартира внутрішня та тепла
📎 Загальна площа — 31 м², кухня — 6 м²
📎 Квартира в гарному житловому стані: частково встановлені металопластикові вікна, балконний блок — дерев’яний, у кімнаті покладено ламінат, стеля вирівняна, замінені міжкімнатні та вхідні двері.
📎 Встановлені лічильники на всі комунікації, гаряча вода — бойлер, опалення — централізоване
📎 Квартира продається без меблів, лишається вбудована кухня з газовою плитою.
📎 Зручне розташування: поруч магазини, аптеки, школа, зупинка громадського транспорту, парк
💵 Ціна — 25 500 $
📞 Для перегляду телефонуйте:
[телефон скрыт]— Тетяна
[телефон скры...

22 500 $
627 $/м²
Героїв-Рятувальників ул. (Коротуна), 1
1 комната
36 / 20 / 8 м²
этаж 5 из 5
1980 год постройки
2 дня назад
Продається однокімнатна квартира в центрі міста
5/5 поверх
Загальна площа 35,9м2, кухня 8м2.
Кімната з нішею.
Лічильники на всі комунікації .
Квартира внутрішня, дуже тепла,дах не тече.
Зручна локація, все поруч.
Фото в особисті повідомлення.

17 000 $
472 $/м²
Київська ул., 1
1 комната
36 / 20 / 7 м²
этаж 5 из 5
1980 год постройки
2 дня назад
Ціну знижено !Продається однокімнатна квартира р-н. Київська.
5/5 поверх.
Загальна площа 36м2, кухня 7м2.
Квартира під ремонт.
Лічильники на воду та світло, на газ немає .
Ищите недвижимость в Коростене (Коростенский район, Житомирская область) по фильтрам

18 500 $
830 $/м²
Богдана Хмельницького ул., 1
1 комната
22 / 12 / 5 м²
этаж 1 из 5
1980 год постройки
2 дня назад
Продається однокімнатна квартира
Район Фарзавод
Поверхність 1/5
Загальна площа 22,3 м.кВ кухня 5м.кВ
Квартира внутрішня, тепла
Гаряча вода - бойлер
Лічильники на воду і світло
Вікна м/п
💸Ціна 18500💲торг

23 500 $
485 $/м²
Сергія Кемського ул. (Октябрьская), 68
2 комнаты
49 / 33 / 6 м²
этаж 5 из 5
1980 год постройки
2 дня назад
Продається двокімнатна квартира в районі Льотного містечка.
5/5 поверх.
Загальна площа 48,5м2, кухня 6,4м2.
Кімнати окремі.
Квартира внутрішня,дуже тепла є гардеробна, велика лоджія.
Вода гаряча-газова колонка.
Лічильники на всі комунікації.
Дах не тече.
Продаж без меблів.
Ціна 24900$+торг.

23 500 $
588 $/м²
Шевченко ул. (Кирова), 78а
2 комнаты
40 / 26 / 6 м²
этаж 5 из 5
1975 год постройки
1 нед. назад
Продається двокімнатна квартира
Район Ближній Ковельський
Поверхність 5/5
Загальна площа 40м.кВ кухня 6м.кВ
Квартира внутрішня, тепла
Встановлені лічильники на всі комунікації
Гаряча вода - газова колонка
Ціна 24000💲 торг
☎️[телефон скрыт]
18 000 $
500 $/м²
Романа Шухевича ул. (Гастелло), 22
1 комната
36 / 20 / 8 м²
этаж 5 из 5
2 нед. назад
Продам 1-но кімнатну квартиру , р-н Гастелло, м.Коростень Житомирська область. 5/5.
Загальна площа-35,9 м кв., кімната-19,7м кв., кухня-7.80 м кв,.
Гаряча вода- газова колонка , лічильники встановлені на всі комунікації. Житловий стан.
Балкон засклений.
Поруч зупинка автотранспорту,магазини,лікарня.
Ціна-18000 $
[телефон скрыт]
18 500 $
500 $/м²
Київська ул., 1
1 комната
37 / 20 / 7 м²
этаж 5 из 5
2 нед. назад
Коростень. Житомирська область.Продам 1-но кімнатну квартиру, р-н Київська. 5/5. Загальна площа 36,7 м кв.,кімната -20.7 м кв ., кухня-7.5 м кв,. На гарячу воду встановлений бойлер. Натяжна стеля у кімнаті , вікна м/ п. Балкон засклений ( дерев'яний) . Кутова. Житловий стан.
Ціна -19300 $
[телефон скрыт]
26 000 $
510 $/м²
Грушевського ул., 72
3 комнаты
51 / 36 / 6 м²
этаж 1 из 5
1 мес. назад
Продам 3-х кім.квартиру в районі водоканалу під бізнес або житло. Квартира БЕЗ РЕМОНТУ!!! Розташована на 1-му поверсі, високий цоколь, тепла, суха. Загальна площа 51 м.кв. ; одна кімната прохідна, санвузол роздільний, великий коридор. Гаряча вода -газ.колонка. Лічильники на воду, газ, світло. Поряд школа, садочок, магазини, до центру 10 хв.пішки. Ціна 26000 дол США. Тел [телефон скрыт]в оголошенні вказана приблизна адреса будинку)

13 900 $
604 $/м²
Київська ул., 17В
1 комната
23 / 12 / 5 м²
этаж 5 из 5
1980 год постройки
1 мес. назад
Продається однокімнатна гостинка
Район Київська
Поверх 5/5
Загальна площа 23м2 кухня 4.50 м2
Гаряча вода - бойлер
Встановлені лічильники на всі комунікації
Холодильник входить у вартість

26 000 $
498 $/м²
Кривоноса ул., 1
2 комнаты
52 / 26 / 8 м²
этаж 1 из 2
1970 год постройки
1 мес. назад
Продається двокімнатна квартира в
районі Подолу.
1-й поверх/2-поверхівки
Загальна площа 52,2 м.кв./кухня 7,7 м.кв.
В квартирі хороший жилий стан, м/п вікна, в коридорі та кухні - тепла підлога. Є лічильники на всі комунікації,
гаряча вода-бойлер, опалення-автономне (газовий котел).
Також є великий металевий гараж з хорошим заїздом, сарай, окремий погреб (також додатковий погреб є і в самій квартирі ) та невеликий город.
Хороше місцерозташування, поряд школа, дитячий садок,
зупинка громадського транспорту.
💸Ціна 26000$
18 500 $
370 $/м²
Шевченко ул. (Кирова), 50
3 комнаты
50 / 33 / 5 м²
этаж 1 из 1
1 мес. назад
Продам 3-х кім.квартиру в будинку барачного типу в районі залізничного вокзалу . Загальна площа 49.2 м.кв, житлова 32.7 м.кв. Квартира в стадії ремонту: нова груба, залита бетоном підлога в кухні. Є місце під санвузол. Опалення-пічне, водопостачання-централізоване. Кімнати окремі. Двір окремий, не прохідний, є місце під авто. Також, на території є підсобні приміщення та невеликий город. Поруч вся необхідна для зручного життя інфраструктура . Ціна 18500 дол США, торг. Тел [телефон скрыт]

10 000 $
160 $/м²
Івана Котляревського ул. (Карла Либкнехта), 188
3 комнаты
63 / 45 / 7 м²
этаж 1 из 2
1975 год постройки
2 мес. назад
Продається 3 кімнатна квартира під ремонт
Район Житомирська
Поверх 1/2
Загальна площа 62.5 м2 кухня 6.7 м2
Вікна м/п
Великі просторі кімнати , кухня, коридор, ванна та туалет
Є світло, вода , каналізація
Встановлений лічильник на світло
Газу в будинку немає
Є можливість зробити добудову
В 5 хв зупинка громадського транспорту, магазин