Фильтры
22 объявления
22 объявления
La Vida
квартира по адресу Грушевського ул., 108А квартира по адресу Грушевського ул., 108А квартира по адресу Грушевського ул., 108А
17 500 $
313 $/м²

Грушевського ул., 108А

ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА єОселя ЖК ул. Грушевского, 108а
2 комнаты
56 / 26 / 12 м²
этаж 4 из 7
сегодня
Новий цегляний будинок, якісні інженерні мережі та комунікації, світла, простора квартира з вільним функціональним плануванням, без оздоблення, готова до втілення будь-яких дизайнерських ідей та рішень, презентабельний під’їзд, благоустрій прибудинкової території, у дворі дитячий майданчик, гостьовий паркінг, розвинена інфраструктура, поруч школа, дитячий садок, супермаркет, відмінна транспортна розв'язка, до центру міста 15 хв. Перепоступка. Будинок введено в експлуатацію. Оперативний показ.
Риелтор
"Світ Нерухомості"
14 000 $
609 $/м²

Шатрищанський 1-й пров, 36

1 комната
23 / 12 / 5 м²
этаж 5 из 5
2 дня назад
Продам 1-но кімнатну квартиру в жилому стані без ремонту. В квартирі є лічильники на всі комунікації.
Риелтор
Сертифицированный риелтор СФНУ
22 000 $
611 $/м²

Шевченко ул. (Кирова), 52

1 комната
36 / 19 / 6 м²
этаж 1 из 5
сегодня
Продам 1кім.чешку в районі 9-ї школи. Квартира розташована на 1-му поверсі(високий цоколь), не кутова, тепла. Загальна площа 36 м.кв, кімната з нішею 18.6 м.кв, кухня 5,6 м.кв. Квартира на етапі незавершеного ремонту. В кімнаті, коридорі та кухні залита нова бетонна підлога; стіни вирівняні, готові під фарбування або шпалери. Стеля передбачалася натяжна. Електрика поміняла, встановлені автомати на кожне приміщення. Стояки на опалення замінені на пластикові, батареї промиті. Вікна м/п, є грати. Вхідні двері нові, гарної якості. Проведені часткові роботи у ванній кімнаті. Є лічильники на воду та газ. Гаряча вода -електробойлер. У квартирі є кладовка з нішами. Також є підвальна приміщення....
Риелтор
АН "Новый Дом"
25 500 $
823 $/м²

Сосновського ул., 46а

1 комната
31 / 18 / 6 м²
этаж 3 из 5
1970 год постройки
сегодня
🏡 Продається 1-кімнатна квартира в районі військового містечка 📎 3-й поверх із 5-ти, квартира внутрішня та тепла 📎 Загальна площа — 31 м², кухня — 6 м² 📎 Квартира в гарному житловому стані: частково встановлені металопластикові вікна, балконний блок — дерев’яний, у кімнаті покладено ламінат, стеля вирівняна, замінені міжкімнатні та вхідні двері. 📎 Встановлені лічильники на всі комунікації, гаряча вода — бойлер, опалення — централізоване 📎 Квартира продається без меблів, лишається вбудована кухня з газовою плитою. 📎 Зручне розташування: поруч магазини, аптеки, школа, зупинка громадського транспорту, парк 💵 Ціна — 25 500 $ 📞 Для перегляду телефонуйте: [телефон скрыт]— Тетяна [телефон скры...
Риелтор
АН "Новый Дом"
22 500 $
627 $/м²

Героїв-Рятувальників ул. (Коротуна), 1

1 комната
36 / 20 / 8 м²
этаж 5 из 5
1980 год постройки
сегодня
Продається однокімнатна квартира в центрі міста 5/5 поверх Загальна площа 35,9м2, кухня 8м2. Кімната з нішею. Лічильники на всі комунікації . Квартира внутрішня, дуже тепла,дах не тече. Зручна локація, все поруч. Фото в особисті повідомлення.
Риелтор
АН "Новый Дом"
17 000 $
472 $/м²

Київська ул., 1

1 комната
36 / 20 / 7 м²
этаж 5 из 5
1980 год постройки
сегодня
Ціну знижено !Продається однокімнатна квартира р-н. Київська. 5/5 поверх. Загальна площа 36м2, кухня 7м2. Квартира під ремонт. Лічильники на воду та світло, на газ немає .
Риелтор
АН "Новый Дом"
29 900 $
374 $/м²

Київська ул., 1

4 комнаты
80 / 59 / 8 м²
этаж 2 из 9
1985 год постройки
сегодня
Продається 4 кімнатна квартира р-н. Київська. 2/9 поверх. Загальна площа 80м².кухня 7.5м². Вікна металопластикові. 2 балкони і 1 лоджія. Вода гаряча-бойлер. Лічильники на всі комунікації. Ціна 29900
Риелтор
АН "Новый Дом"
30 000 $
667 $/м²

Шевченко ул. (Кирова), 45

2 комнаты
45 / 33 / 7 м²
этаж 1 из 5
1975 год постройки
вчера
Продається двокімнатна квартира під бізнес р-н. залізничного вокзалу . 1/5 поверх. Загальна площа 45м²,кухня 6,7м². Вікна м /п. вода гаряча - бойлер. Ціна 30000 $.
Риелтор
АН "Новый Дом"
18 500 $
830 $/м²

Богдана Хмельницького ул., 1

1 комната
22 / 12 / 5 м²
этаж 1 из 5
1980 год постройки
вчера
Продається однокімнатна квартира Район Фарзавод Поверхність 1/5 Загальна площа 22,3 м.кВ кухня 5м.кВ Квартира внутрішня, тепла Гаряча вода - бойлер Лічильники на воду і світло Вікна м/п 💸Ціна 18500💲торг
Риелтор
АН "Новый Дом"
23 500 $
485 $/м²

Сергія Кемського ул. (Октябрьская), 68

2 комнаты
49 / 33 / 6 м²
этаж 5 из 5
1980 год постройки
сегодня
Продається двокімнатна квартира в районі Льотного містечка. 5/5 поверх. Загальна площа 48,5м2, кухня 6,4м2. Кімнати окремі. Квартира внутрішня,дуже тепла є гардеробна, велика лоджія. Вода гаряча-газова колонка. Лічильники на всі комунікації. Дах не тече. Продаж без меблів. Ціна 24900$+торг.
Риелтор
"Світ Нерухомості"
26 500 $
520 $/м²

Грушевського ул., 68

3 комнаты
51 / 36 / 6 м²
этаж 1 из 5
вчера
Продам 3-х кімнату квартиру біля водоканалу. Квартира в житловому стані без ремонту. В квартирі є лічильники на всі комунікації та газова колонка
Риелтор
Сертифицированный риелтор СФНУ
"Світ Нерухомості"
8 500 $
193 $/м²

Шевченко ул. (Кирова), 8

2 комнаты
44 / 30 / 6 м²
этаж 1 из 9
2 дня назад
Продам 2-х кімнатну квартиру без ремонту в селі Грозине. В квартирі є лічильники на газ, воду та світло, опалення на даний час немає, потрібно робити автономне.
Риелтор
Сертифицированный риелтор СФНУ
"Світ Нерухомості"
23 500 $
522 $/м²

Степана Бандери ул. (Маяковского), 105в

єВідновлення
2 комнаты
45 / 28 / 5 м²
этаж 1 из 5
3 дня назад
Продам 2-х кімнатну квартиру на Ковельському. Квартира внутрішня , без ремонту в житловому стані.В квартирі МП вікна,є лічильники на всі комунікації, вхідні двері деревʼяні і є тамбур на дві квартири та комора.В одній кімнаті розбите вікно , але є нове в квартирі на заміну.Квартира продається з меблями та технікою.
Риелтор
Сертифицированный риелтор СФНУ
30 000 $
811 $/м²

Київська ул., 1

єВідновлення
1 комната
37 / 19 / 7 м²
этаж 5 из 5
1 нед. назад
Продам 1 кім.чешку на Київській. Квартира з ремонтом, розташована на 5-му поверсі, не кутова, дуже тепла (сонячна сторона). Проблем з дахом над квартирою немає! Вікна та балкон м/п. Вхідні двері подвійні. Лічильники на всі комунікації . Гаряча вода - бойлер. Є кондиціонер; кладовка. Всі труби замінені на м/п. В ціну продажу входить вартість всіх меблів (стан деяких новий) та побутової техніки (крім телевізора). Поряд школа, дитячий садок, магазини, зупинка транспорту. Ціна 30000 дол США Тел [телефон скрыт]
Риелтор
АН "Новый Дом"
23 500 $
588 $/м²

Шевченко ул. (Кирова), 78а

2 комнаты
40 / 26 / 6 м²
этаж 5 из 5
1975 год постройки
1 нед. назад
Продається двокімнатна квартира Район Ближній Ковельський Поверхність 5/5 Загальна площа 40м.кВ кухня 6м.кВ Квартира внутрішня, тепла Встановлені лічильники на всі комунікації Гаряча вода - газова колонка Ціна 24000💲 торг ☎️[телефон скрыт]
Риелтор
18 000 $
500 $/м²

Романа Шухевича ул. (Гастелло), 22

1 комната
36 / 20 / 8 м²
этаж 5 из 5
2 нед. назад
Продам 1-но кімнатну квартиру , р-н Гастелло, м.Коростень Житомирська область. 5/5. Загальна площа-35,9 м кв., кімната-19,7м кв., кухня-7.80 м кв,. Гаряча вода- газова колонка , лічильники встановлені на всі комунікації. Житловий стан. Балкон засклений. Поруч зупинка автотранспорту,магазини,лікарня. Ціна-18000 $ [телефон скрыт]
Риелтор
18 500 $
500 $/м²

Київська ул., 1

1 комната
37 / 20 / 7 м²
этаж 5 из 5
2 нед. назад
Коростень. Житомирська область.Продам 1-но кімнатну квартиру, р-н Київська. 5/5. Загальна площа 36,7 м кв.,кімната -20.7 м кв ., кухня-7.5 м кв,. На гарячу воду встановлений бойлер. Натяжна стеля у кімнаті , вікна м/ п. Балкон засклений ( дерев'яний) . Кутова. Житловий стан. Ціна -19300 $ [телефон скрыт]
Риелтор
26 000 $
510 $/м²

Грушевського ул., 72

3 комнаты
51 / 36 / 6 м²
этаж 1 из 5
1 мес. назад
Продам 3-х кім.квартиру в районі водоканалу під бізнес або житло. Квартира БЕЗ РЕМОНТУ!!! Розташована на 1-му поверсі, високий цоколь, тепла, суха. Загальна площа 51 м.кв. ; одна кімната прохідна, санвузол роздільний, великий коридор. Гаряча вода -газ.колонка. Лічильники на воду, газ, світло. Поряд школа, садочок, магазини, до центру 10 хв.пішки. Ціна 26000 дол США. Тел [телефон скрыт]в оголошенні вказана приблизна адреса будинку)
Риелтор
АН "Новый Дом"
13 900 $
604 $/м²

Київська ул., 17В

1 комната
23 / 12 / 5 м²
этаж 5 из 5
1980 год постройки
1 мес. назад
Продається однокімнатна гостинка Район Київська Поверх 5/5 Загальна площа 23м2 кухня 4.50 м2 Гаряча вода - бойлер Встановлені лічильники на всі комунікації Холодильник входить у вартість
Риелтор
АН "Новый Дом"
26 000 $
498 $/м²

Кривоноса ул., 1

2 комнаты
52 / 26 / 8 м²
этаж 1 из 2
1970 год постройки
1 мес. назад
Продається двокімнатна квартира в районі Подолу. 1-й поверх/2-поверхівки Загальна площа 52,2 м.кв./кухня 7,7 м.кв. В квартирі хороший жилий стан, м/п вікна, в коридорі та кухні - тепла підлога. Є лічильники на всі комунікації, гаряча вода-бойлер, опалення-автономне (газовий котел). Також є великий металевий гараж з хорошим заїздом, сарай, окремий погреб (також додатковий погреб є і в самій квартирі ) та невеликий город. Хороше місцерозташування, поряд школа, дитячий садок, зупинка громадського транспорту. 💸Ціна 26000$
Риелтор