вул. Старокиївська
ПРЕМИУМ
Комиссия 5%
Описание
Одноповерховий будинок з ремонтом на Дамбі між Дніпром і Козинкою
Пропонується до продажу сучасний одноповерховий будинок з якісним ремонтом у престижній локації — на Дамбі, між мальовничими річками Козинка та Дніпро.
Переваги локації:
• Оточення елітних котеджних містечок
• Розвинена інфраструктура: гольф-клуб, ресторани, SPA-комплекси, пляжі
• Асфальтований під’їзд безпосередньо до будинку
Про будинок:
• Формат: один рівень, зручне планування, повна автономність
• Комунікації: власний трансформатор, свердловина 50 м, індивідуальний котел опалення, камін
• Ділянка: облаштований двір з автоматизованим поливом газону, місцем для відпочинку та паркування кількох авто
Будівельні характеристики:
• Дах: корейська металочерепиця
• Стіни: цегла М-11, утеплення — мінеральна вата 10 см
• Конструкція: залізобетонний фундамент, монолітні перекриття
• Інженерія: вигрібна яма, дренажні кільця для дощової води
Будинок ідеально підходить як для постійного проживання, так і для заміського відпочинку. Тиша, природа, комфорт та сучасні зручності — усе для вашого спокійного життя поблизу столиці.
RR102.34
Детали
Дом, 1 этаж, 4 комнаты. Площадь участка 6 соток. Планировка комнат Смежно-раздельная. В доме есть Шкаф, Холодильник, Кровать, Стиральная машина, Сигнализация, Счетчики, Душевая кабина. Общее состояние дома - Незаконченный ремонт. Свободна. Работает без света - вода, отопление, интернет. Комиссия за услуги 5 %