Самые популярные улицы города
Улицы Козина
Топ объявлений Козина

999 000 $
2 147 $/м²
Мира ул., 92
465.2 / 104 / 20 м²
3 этажа
11 сот
5 комнат
4 дня назад
Козин
Котеджне містечко "Montana Village"
11,65 соток
На подвір'ї місце для 3 автомобілів, у гаражі на 1 авто.
Доглянуті газони із системою автополиву, по периметру висаджені туї.
Встановлено бассен, чан.
У будинку зроблений дорогий дизайнерський ремонт.
У ремонті використовувалися дорогі бренди Італії, Німеччини, Англії та деякі бренди України.
будинок - 465.2 м2
1 поверх - кімната, велика кухня, величезна вітальня з виходом на терасу, вбиральня, санвузол, хозприміщення (де знаходиться системи очищення води, котли для нагріву, опалення).
2 поверх - 3 кімнати (одна з них дитяча, друга майстер спальня з виходом на балкон) 3 вбиральні, 2 великі ванні кімнати, пральна.
3 поверх - 2 кімнати...

1 900 000 $
3 838 $/м²
Анатолия Соловьяненко ул.
495 / 150 / 24 м²
2 этажа
50 сот
5 комнат
вчера
📍 Адреса: смт Козин,
вул. Солов’яненка — престижне і комфортне місце поруч вся інфраструктура.
🏠 Будинок в ідеальному стані площею 495/ 150 / 24 кв м², введений в експлуатацію.
🔹 5 спалень, 4 санвузли , гардеробні кімнати.
🔹 Простора мебльована /мʼякі меблі Fendi/ вітальня з каміном має вихід на терасу к басейну
🔹 Кухня 23,6 м
🔹 більярдна кімната
🔹 кабінет, спортзал
🔹 сауна з канадського кедру, купіль 2 м глибини біля сауни.
🔹 зовнішній басейн 13 м з підігрівом та підсвіткою
🔹 на другому поверсі в спальні діючі каміни — атмосфера тепла та затишку
🔹 система кондиціонування Mitsubishi
🔹 окремі постірочна, котельня, гардеробні, комори.
💡 Електроенергія — 30 кВт, генератор 17 кВт
💧...
385 000 $
1 139 $/м²
Киевская ул., 31
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
338 / 160 / 21 м²
3 этажа
27 сот
5 комнат
2015 год постройки
сегодня
Продаж будинку біля води Велика Дамба, Конча-Заспа, Козин, садове товариство "Роздолля" (між р. Козинка та р. Дніпро), Київська область
Площа будинку 338 м²
3 поверхи
критий басейн+сауна
ділянка з соснами та фруктовими деревами
вихід до річки Козинка (30м), Дніпро (50м).
Планування:
-велика вітальня з каміном
-кухня-їдальня
-3 спальні
Закрита територія, охорона
Поруч з будинком є вихід на р.Козинка з облаштованим пірсом
До Києва -10 км
Ідеально:
Для...

1 600 000 $
6 400 $/м²
Киевская ул.
ПРЕМИУМ
Поселковый совет
250 / 200 / 50 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
сегодня
Пропонується сучасний будинок . Ідеальне поєднання заміського затишку та швидкого доступу до міської інфраструктури.
Загальна площа — 250 м²
Ділянка — 10 соток із продуманим простором для відпочинку та приватного життя.
Планування
1 поверх:
• простора вітальня з каміном
• кухня
• гостьовий с/в
• технічне приміщення / пральня
• спальня з власним санвузлом
2 поверх:
• майстер-спальня
• дві дитячі кімнати
• дві тераси з виходом на свіже повітря та приватну зону відпочинку
Оснащення та комунікації
Будинок повністю готовий до автономного та комфортного проживання:
• генератор
• власна свердловина
• газове підключення
Цей будинок — вибір для тих, хто цінує простір, автономність і якість ж...

2 500 000 $
7 143 $/м²
Анатолия Соловьяненко ул.
350 / 180 / 25 м²
2 этажа
20 сот
5 комнат
сегодня
ПРОДАЖА НОВОГО СОВРЕМЕННОГО ДОМА В СОСНОВОМ ЛЕСУ КОТТЕДЖНЫЙ ГОРОДОК
Адрес: Козин, Конча-Заспа, Обуховский р-н
Площадь участка: 0,20га
Статус участка: В собственности
Целевое назначение: Строительство и обслуживание жилого дома
Площадь дома: 350м2
Этажность: 1 уровень
Статус дома: Введен в эксплуатацию
Описание : Гостиная с камином, зоной столовой, кухни, выходом на 2 террасы, гостевой с/у, гардеробная, кладовая
Мастер-спальня с гардеробной и с/у, 2 спальни с с/у, игровая (возможно использовать как дополнительную спальню)
Рабочий блок: рабочая кухня, постирочная, с/у для персонала, котельная, гараж на 2 авто
Состояние дома: Авторский дизайн, дом укомплектован мебелью и бытовой техни...

640 000 $
3 200 $/м²
Алексеевская ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
200 / 140 / 30 м²
1 этаж
18 сот
5 комнат
сегодня
Продаж будинку у Козині без ремонту.
Площа 200м2 + 50м тераса
Функціональне планування.
Фундамент: монолітний залізобетон.
Стіни: керамоблок, утеплення мінеральною ватою.
Вікна: 4-камерні склопакети.
Дах: утеплена металочерепиця + утеплене горище.
Опалення: газове та електричне.
Витрати за зиму: близько 2 500 грн/міс. при +21°C у будинку.
Комунікації:
Своя свердловина (вода відмінної якості, не потребує очистки).
Центральна напірна каналізація, насос Grundfos.
Електропостачання 50 кВт, інвертор + акумулятор на 5 кВт.
Проведені всі комунікації та кабелі високої якості.
Ділянка та благоустрій:
Площа готовності — 90% (залишилось придбати навісне обладнання).
Озеленення виконане повністю, фр...
1 799 999 $
2 329 $/м²
Верховного совета тупик, 143
773 / 463 / 20 м²
3 этажа
20 сот
6 комнат и более
2008 год постройки
сегодня
Продається чудовий будинок в найкращому котеджному місті Козина "Золоті Ворота" з причалом на річку Козинка та власним дизайнерським басейном!
КМ «Золоті Ворота», Конча Заспа, Козин, Обухівський р-н.
На територіі з ланшафтним дизайном розтошувався будинок 463м2, альтанка з зоною барбекю 47м2 та будинок охорони 37м2
У основному будинку 3 поверхи. на кожному поверсі:
Цокольний - кінотеатр, спортивна кімната, винний погріб + дегустаційну залу відпочинку; кінотеатр; технічні кімнати для басейну/центрального пилососа/пральні/электрощитової/топочної; с/в.
1 поверх - вітальня, кухня з їдальною та каміном, гардеробна, с/в; кімната відпочинку; басейн з СПА зоною та бассейном, виходім у двір до ал...

1 499 000 $
2 141 $/м²
Старокиевская ул.
ПРЕМИУМ
700 / 250 / 20 м²
2 этажа
30 сот
4 комнаты
сегодня
с. Козин
Закрите котеджне містечко "Montana Village"
Ділянка 30 соток
Основний будинок 700 м2, будинок для персоналу 100 м2
Зроблено новий сучасний ремонт в англійському стилі.
Два поверхи:
На першому поверсі - гараж на 2 авто, простора кухня вітальня, столова, кабинет, критий басейн, сауна , джакузи, технічна кімната (де знаходиться системи очищення води, котли для нагріву опалення, бойлери)
На другому- 4 спальні зі своїми гардеробними та санвузлами, більярдна, кінотеатр, тераса з видом на воду.
Повністю мебльований італійськими меблями, побутова техніка преміум рівня, система центрального кондиціювання, розумний будинок, на підлозі паркет, італійська плитка, підігріви підлоги.
На ділянці з...
1 950 $/мес
Київська вул., 31
338 / 160 / 21 м²
3 этажа
27 сот
5 комнат
2002 год постройки
сегодня
Пропонується в оренду затишний 3-поверховий заміський будинок загальною площею 338 кв.м в близькій доступності до Києва (35 км до центру, 10 км до знаку Київ) в Обухівському напрямку на Дамбі, розташований на земельній ділянці із сосновим лісом та ландшафтним дизайном, в садовому товаристві Роздолля із цілодобовою охороною, в м. Українка смт Козин.
Будинок цегляний, покритий сайдінгом, з критим басейном, сауною та гаражем.
На першому поверсі будинку є простора вітальня з каміном та більярдом, гостьова спальня, кухня-їдальня, санвузол, зона сауни та зона басейну, котельня.
На другому поверсі розташовані спальня, гардеробна, дитяча кімната (або кабінет), санвузол.
Третій поверх - мансардни...
1 650 000 $
3 459 $/м²
Старокиевская ул.
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
477 / 296 / 44 м²
2 этажа
15 сот
6 комнат и более
3 дня назад
🏡 Елітний будинок у Козині з виходом на Дніпро!
💫 Без комісії для покупців!
🔹 Локація: котеджне містечко “Тиха Гавань”, Обухівський район
🔹 Площа будинку: 477 м²
🔹 Площа ділянки: 15 соток
🔹 Прямий вихід до річки Дніпро
Опис:
Цей розкішний котедж створений для тих, хто цінує комфорт, стиль і енергію справжнього затишку. У дизайні поєднані натуральні матеріали, зокрема італійський мармур, меблі та сантехніка від світових брендів, а змішувачі прикрашені кристалами Swarovski. Біля входу — дві мармурові статуї левів, що охороняють стабільність і гармонію дому. Інтер’єр прикрашають коштовні люстри з кришталю, що переливаються у світлі сонця, розкішні мармурові сходи та камін додає тепла та затиш...

1 999 999 $
20 000 $/сот
Старокиевская ул., 142
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение, под застройку
100 сот
2 дня назад
Продаж земельної ділянки в Козині (5-й км Дамби) Київська область, Обухівський район, смт. Козин,
вулиця Старокиївська, 138, 140, 142
Ціна: 1 999 999 $
Ексклюзивна пропозиція!
Характеристики:
• Призначення: земля під індивідуальне будівництво
• Площа: 1 га (0,7 га ОСГ+ 0,3 га для будівництва)
• Приватна власність
• Рівна ділянка з виходом на велику воду
• Престижне місце, оточення преміальної забудови
• Поруч комунікації (є можливість підведення)
• Асфальтований зручний під’їзд
Переваги:
✅ Унікальне розташування на березі
✅ Ідеально для будівництва приватної резиденції
✅ Готові документи для швидкої угоди
3 000 000 $
2 000 $/м²
Старокиевская ул., 160/14
БЕЗ КОМИССИИ
1500 / 1000 / 25 м²
2 этажа
70 сот
6 комнат и более
сегодня
Резиденція з виходом на Дніпро у КМ «Тиха гавань», Конча-Заспа
Унікальна пропозиція в одному з найбільш закритих та камерних місць під Києвом — котеджному містечку всього на чотири будинки, з власним виходом на Дніпро та двома причалами.
Розташування: КМ «Тиха гавань», Дамба 5-й км, Конча-Заспа, Обухівський район, Київська область. Зручний транспортний доступ Старообухівською трасою. У пішій доступності — річка Козинка.
Ділянка: 70 соток (0,7 га) з виходом на Дніпро та власним берегом. Земля приватизована (акт на право власності), цільове призначення — будівництво та обслуговування житлового будинку. Виконано берегоукріплення, облаштовано два причали.
Будинок: 1500 м², два рівні, введений в...

1 300 000 $
5 200 $/м²
Чиженко Татьяны ул.
250 / 150 / 50 м²
1 этаж
20 сот
4 комнаты
2021 год постройки
сегодня
#14938 Продаж будинку з авторським ремонтом в сучасному стилі.
Ділянка 20 соток, зроблено ландшафтний дизайн . Зовнішній басейн із підігрівом. також є додаткова гостьова парковка.
Плануваня:
- Простора кухня-вітальня,
- 4 спалень ( 2 з яких Master Bedroom з власними санвузлами та гардеробними)
- 3 санвузлів,
- басейн.
Будинок повністю мебльований та укомплектований необхідною технікою. Повністю новий ремонт, світлі стіни, дерев'яна підлога, благородні відтінки каменю та піску. По всьому будинку передбачена тепла підлога.
Чекаємо вас на перегляд.
108 000 $
1 800 $/м²
Старокиевская ул.
єВідновлення
Відеотур
60 / 35 / 20 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
4 дня назад
Компактний, доглянутий будинок у хорошому місці, з автономністю і нормальним ремонтом. Я особисто рекомендую цей варіант, бо він виділяється серед багатьох
Друга лінія від води, початок Дамби, кооператив “Ветеран” — реально тихе і престижне місце, звідки швидко виїжджати до Києва.
Будинок 60 м², дуже доглянутий, теплий і комфортний для постійного життя.
Добротний ремонт, натуральний паркет, дизайнерські шпалери Laura Ashley, 2 санвузли, тепла підлога. І що зараз дуже важливо — повна автономність, встановлений генератор і нова чавунна піч, яку поставили буквально тиждень тому. Вона може обігрівати будинок і навіть дозволяє готувати їжу, якщо немає світла.
Якщо шукаєте будинок біля води дл...

15 000 $/мес
Котеджне містечко
ПРЕМИУМ
460 / 180 / 30 м²
2 этажа
14 сот
6 комнат и более
сегодня
Адрес: Коттеджный городок, Козин, Конча-Заспа, Обуховский р-н
Размер участка: 0, 14 на с выходом на Козинку
Статус участка: В собственности
Площадь дома: 460м
Этажность дома: 2 этажа
Статус дома: Введен в эксплуатацию
Описание: Гостиная с камином, зоной столовой, кухня, выход на крытую террасу, кабинет, 3 спальни с ванными комнатами, гардеробные, гараж на 2 автомобиля
Состояние дома: Авторский дизайн, 100 % готовность, дом укомплектован мебелью и техникой
На территории: Ландшафтный дизайн, красивые взрослые сосны вокруг дома
Коммуникации: Электричество – есть ; Газ – есть ; Вода – скважина; Канализация – септик
Зона коттеджной заст...

1 300 000 $
2 600 $/м²
Анатолия Соловьяненко ул., 242
Відеотур
Детский лагерь "Каштан"
500 / 100 / 70 м²
2 этажа
15 сот
5 комнат
2020 год постройки
1 нед. назад
Преміальний маєток у серці Конча-Заспи / Козина
У найпрестижнішій локації країни — Конча-Заспа / Козин — представлено сучасний елітний маєток, створений для людей, які цінують комфорт, технології та безкомпромісну якість. Це не просто будинок — це приватна резиденція, готова до життя вже сьогодні, без ремонту, будівництва та зайвих витрат часу. Елітний стиль життя на відстані 30 хвилин від центру Києва. Це резиденція, що зберігатиме тепло, комфорт та естетику десятиліттями.