Фильтры
Продажа квартир в новостройках Кременчуга по переуступке
12 объявлений
- наибольшая площадь
12 объявлений
- наибольшая площадь

86 000 $
942 $/м²
Небесной Сотни ул. (Пролетарская), 53-В
2 комнаты
91 / 42 / 27 м²
этаж 6 из 9
2023 год постройки
сегодня
❗Ціна вниз!!
Продаж квартири в новобудові
Центр
ЖК Центральний
вул.Небесної Сотні,53-В
Загальна площа - 91,3 м²
Поверх - 6/9
Велика кухня-вітальня 27,4 м²
Дві окремі кімнати.
У великій кімнаті планували відокремити гардеробну.
Будинок повністю утеплений ззовні.
Індивідуальне газове опалення.
Додатково зроблена тепла підлога майже по всій квартирі.
Склопакети поміняні на енергозберігаючі.
Вже вмонтована розводка труб водопостачання та каналізації.
Зроблені виводи під мийку, раковину, рушникосушарку, пральну машину, сушильну машину, посудомийну машину, інсталяцію, ванну та гігієнічний душ.
В санвузлі встановлена інсталяція.
Закрита територія.
Великий паркінг.
В будинку є укриття!
Окремо...
172 507 $
1 660 $/м²
Богдана Хмельницкого ул., (Будинок)
3 комнаты
104 / 45 / 23 м²
этаж 4 из 8
4 дня назад
3-кімнатна квартира в житловому комплексі "Велес" від забудовника "Каріатида".
Центр міста Кременчук, вул. Б. Хмельницького 1В, поруч набережна Дніпра, парк і вся інфраструктура.
ЖК "Велес" — це сучасний житловий комплекс із продуманою інфраструктурою:
- Закритий двір без машин для максимальної безпеки
- Озеленена територія зі спортивними та ігровими майданчиками
- Зони для барбекю, альтанки та простір для відпочинку
- Підземний паркінг
Загальна площа квартири 103,92 кв. м.
4 поверх.
Планування: кухня-вітальня 23 кв. м і три окремі кімнати, санвузол роздільний, дві відкриті тераси.
- Індивідуальне газове опалення (двоконтурний газовий котел Bosch)
- Заведена електрика 9,...
Новостройки в Кременчуге
66 000 $
1 450 $/м²
Богдана Хмельницкого ул., (Будинок)
1 комната
46 / 15 / 20 м²
этаж 3 из 8
4 дня назад
Продається 1-кімнатна квартира в житловому комплексі "Велес" від забудовника.
Центр міста Кременчук, вул. Б. Хмельницького, поруч набережна Дніпра, парк і вся інфраструктура.
- Закритий двір без машин для максимальної безпеки
- Зони для барбекю, альтанки та простір для відпочинку
- Підземний паркінг
Загальна площа квартири 46 кв. м.
3 поверх.
Планування: кухня-вітальня 20 кв. м з виходом на відкриту терасу і кімната, санвузол сумісний.
- Заведена електрика 9,5 кВт
- Якісні...
97 500 $
1 401 $/м²
Богдана Хмельницкого ул., (Будинок)
2 комнаты
70 / 30 / 20 м²
этаж 3 из 8
4 дня назад
Продається 2-кімнатна квартира в житловому комплексі "Велес" від забудовника.
Загальна площа квартири 70 кв. м.
3 поверх.
Планування: кухня-вітальня 20 кв. м з виходом на відкриту терасу і дві роздільні кімнати, санвузол роздільний.
- Заведена електрика 9,5 кВт
- Якісні тоновані металопластикові вікна з дзеркальним ефектом
- Поліпшена штукатурка несучих стін
- Вхідні двері посиленої конструкції
- Прилади обліку газу, води та електрики
Про комплекс:
- Закритий двір без машин для максимальної безпеки
- Озеленена територія зі спортивн...

44 000 $
647 $/м²
Большая набережная ул. (50-річчя СРСР), 21
єВідновлення
Первый занасип
3 комнаты
68 / 42 / 8 м²
этаж 2 из 5
1 нед. назад
В продажу трикімнатна квартира покращеного планування на 2 поверсі! Будинок знаходиться по вулиці Велика набережна біля Пенсійного фонду. Квартира має 3 окремі просторі кімнати, велику кухню, роздільний санвузол та лоджію. Вікна всі металопластикові, стан квартири дуже гарний, можна заїжджати та жити. Встановлені лічильники, також є бойлер. В квартирі залишаються всі меблі! Чудова локація - поруч зупинки громадського транспорту, магазини, супермаркети, садок, школа, спортзал, центр міста! Телефонуйтета записуйтеся на перегляд!
Працюємо по державним програмам!Послуги агенції нерухомості сплачуються окремо.
Ми гарантуємо безпеку кожної угоди!
99 900 $
1 019 $/м²
Троицкая ул. (Красина), 74
3 комнаты
98 / 54 / 34 м²
этаж 9 из 10
2 нед. назад
Продається двоповерхова квартира в центрі.
💰 Ціна: 99900$
📏 Площа: 98 м²
🏢 Поверх: 9/10
🔥 Опалення: 2-контурний котел, теплі підлоги
🧱 Утеплена квартира (особливо другий поверх)
🔌 Нова проводка
🚿 Підготовлені санвузли
🛠 Чистова підлога
🔇 Шумоізоляція
Квартира простора, світла, з якісною підготовкою під чистовий ремонт. Ідеальний варіант для сім’ї або під інвестицію.
📍Зручне розташування — центр міста, вул. Троїцька, 74.
📲 За деталями телефонуйте/пишіть у повідомлення.
90 000 $
818 $/м²
Мрії ул. (Воїнів-Інтернаціоналістів), 11
5 комнат
110 / 80 / 8 м²
этаж 1 из 9
2 нед. назад
До вашої уваги пропонується унікальний об’єкт нерухомості!
Продається салон краси разом із двокімнатною квартирою.
Кожне приміщення має окремий вхід.
Проєкт узаконений, документи готові до угоди.
🔹 Загальна площа: 110 м²
🔹 Ціна: договірна
Ідеальний варіант як для бізнесу, так і для комфортного проживання.
📞 Телефон для довідок: [телефон скрыт]
40 000 $
769 $/м²
Европейская ул. (Щорса), 74
єВідновлення
Новоивановка
2 комнаты
52 / 38 / 7 м²
этаж 9 из 9
1989 год постройки
3 нед. назад
Продаж 2-кімнатної квартири з панорамним видом!
Пропонується до продажу затишна 2-кімнатна квартира в районі МЖК у якісному цегляному будинку.
Загальна площа — 52 м².
Квартира розташована на 9 поверсі, звідки відкривається чудовий панорамний вид на місто та річку Дніпро.
У квартирі виконано ремонт, вона укомплектована меблями та побутовою технікою, що дозволяє одразу заїхати та жити.
Переваги квартири:
• замінені металопластикові вікна
• лоджія з панорамним видом
• цегляний теплий будинок
• квартира продається з меблями та технікою
Будинок розташований у районі з розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, супермаркети, аптеки, транспорт, все необхідне для комфортного життя.
Чудовий ва...
Ищите недвижимость в Кременчуге по фильтрам

69 000 $
1 129 $/м²
Богдана Хмельницкого ул., (Будинок 8)
2 комнаты
61 / 31 / 10 м²
этаж 3 из 5
1 мес. назад
Продається двокімнатна квартира в ЖК "Дніпровська рів'єра" на 3 поверсі. Якісний ремонт зроблений на 70%.
Простора та світла квартира у сучасному будинку - ідеальний варіант для тих, хто хоче завершити ремонт під свій смак без зайвих витрат часу на "чорнові" роботи.
Зручне планування: окремі кімнати, простора кухня, дві лоджії. Виконано основні ремонтні роботи: стяжка підлоги, вирівняні стіни і підготовлені під фарбування, всі комунікації замінені, електропроводка (в квартирі встановленні автомати), зроблена стеля і встановлене освітлення по всій квартирі. Встановлені оздоблювальні матеріали - залишилося завершити фінальні деталі. У наявності дизайнерський проект - продумане планування, суча...
49 000 $
1 027 $/м²
Героев Мариуполя ул. (Героев Бреста), 83Б
БЕЗ КОМИССИИ
Новоивановка
1 комната
48 / 17 / 17 м²