Фильтры
Продажа коммерческой недвижимости в Кременце
19 объявлений
- наибольшая площадь
19 объявлений
- наибольшая площадь

60 000 $
788 $/м²
Словацкого ул., 3
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
многофункциональное помещение
76 м²
4 дня назад
Продається частина комерційного підвального приміщення в центрі м. Кременець
Пропонується частина комерційного підвального приміщення у самому центрі міста Кременець, у локації з найбільшою пішохідною прохідністю та постійним потоком людей.
Приміщення сухе, доглянуте, зручне для ведення різних видів бізнесу: магазин, кав’ярня, салон послуг, майстерня, офіс, склад із торговою точкою або інший комерційний проєкт.
Основні переваги:
центральна частина міста
найвища пішохідна прохідність
вигідне комерційне розташування
можливість розміщення реклами / вивіски
зручний доступ для клієнтів
стабільний потік потенційних покупців
Приміщення ідеально підійде для бізнесу, орієнтованого на трафік та впізна...

805 680 $
800 $/м²
Дубенская ул., 50
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
1007 м²
6 дней назад
Продаж від представника забудовника — БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Продаж масштабного комерційного приміщення в м. Кременець — ЖК «ГРАНТ Парк»
Пропонується велике комерційне приміщення у новому сучасному житловому комплексі, який фактично формує новий центр міста. В комплексі передбачено 4 будинки та велику кількість мешканців — стабільний потік потенційних клієнтів для вашого бізнесу.
Загальна площа — 1007,1 кв. м
Ідеально під супермаркет, клініку, фітнес-центр, дитячий центр, шоурум або мережевий бізнес
Монолітно-каркасний будинок — надійність та сучасні технології будівництва
Великі панорамні вікна — максимум світла та видимості
Рампа для зручного завантаження/розвантаження...

55 930 $
850 $/м²
Дубенская ул., (Будинок 2)
многофункциональное помещение
66 м²
6 дней назад
Комерційне приміщення в м. Кременець — ЖК «ГРАНТ Парк»
Пропонується комерційне приміщення в новому монолітно-каркасному будинку з окремим входом — чудовий варіант для власного бізнесу або інвестиції.
Площа — 65,8 кв. м
Окремий вхід
Підведений газ
Світло
Вода та центральна каналізація
Сучасний ЖК із великою кількістю мешканців та активною інфраструктурою
Гостьова парковка
Майже центр міста — вигідна та прохідна локація
Ідеально підійде під салон, офіс, магазин, кавярню або студію послуг.
Деталі — у приватні повідомлення або за телефоном.

66 215 $
850 $/м²
Дубенская ул., (Будинок 2)
многофункциональное помещение
78 м²
6 дней назад
Комерційне приміщення в м. Кременець — ЖК «ГРАНТ Парк»
Пропонується комерційне приміщення у сучасному монолітно-каркасному будинку в новому житловому комплексі, який активно розвивається та формує потужний комерційний потенціал.
Площа — 77,94 кв. м
Газ
Світло
Вода та центральна каналізація
Сучасний ЖК із великою кількістю майбутніх мешканців
Хороша видимість для бізнесу
Передбачена гостьова парковка
Локація — майже центр міста
Ідеально підійде під офіс, магазин, студію, кавярню або сферу послуг.
Деталі — у приватні повідомлення або за телефоном.

450 000 $
548 $/м²
Б. Хмельницкого ул., 17а
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
822 м²
вчера
Комерційна ділянка з виробничими приміщеннями на території 64 сотки в місті Кременець
У продажі комерційний об’єкт із земельною ділянкою 0,64 га (64 сотки) в межах міста Кременець.
Локація — декілька метрів від міжнародної траси М19, зручний заїзд, хороша видимість, постійний транспортний трафік.
Поруч — житлова забудова, багатоквартирні будинки, сформований мікрорайон.
Такий формат території відкриває широкі можливості для реалізації масштабного проєкту:
торговий центр
супермаркет або торговий комплекс
комерційний парк
житлова забудова (за відповідної зміни цільового призначення)
багатофункціональний об’єкт із стоянкою
64 сотки — це простір для маневру: можна грамотно розмістити бу...

1 100 000 $
611 $/м²
Джерельная ул., 17
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
1800 м²
4 дня назад
Продається діючий відпочинковий комплекс у мальовничому Кременці — готовий бізнес із атмосферою відпочинку та великим потенціалом розвитку.
Територія площею 1,16 га — простір, де вже працює успішний комплекс і водночас є можливість реалізувати нові ідеї та масштабувати бізнес.
На території:
сучасна сауна зі стабільним потоком клієнтів
спортивний тенісний клуб для тренувань і турнірів
готельні номери та хостел на 12 кімнат для комфортного проживання гостей
окрема адміністративна будівля на 5 кабінетів — під офіс, навчальний центр або орендний дохід
Доглянута зелена територія, альтанки та зони відпочинку створюють особливу атмосферу для туристів, корпоративних подій, святкувань і спортив...

400 000 $
197 $/м²
Березина ул., 2
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
2028 м²
2007 год постройки
4 дня назад
Пропонується до продажу сучасний комерційний комплекс у місті Кременець — ідеальне поєднання функціональності, вигідної логістики та привабливої доглянутої території.
Об’єкт розташований у стратегічно вигідній локації поруч із залізничною гілкою, що відкриває широкі можливості для ефективної організації бізнес-процесів, зручного постачання сировини та відвантаження готової продукції.
Комплекс включає:
повноцінне офісне приміщення з комфортними умовами для роботи команди та керівництва;
просторі ангарні приміщення, які ідеально підходять для виробництва, складу або логістичного центру;
зручні під’їзні шляхи для великогабаритного транспорту.
Особливої уваги заслуговує територія об’єкта — вона...

94 500 $
168 $/м²
Михаила Кривоноса ул. (Котовського), 2
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
562 м²
1939 год постройки
4 дня назад
✨ Ексклюзивна пропозиція! Комерційне приміщення в серці Кременця ✨
Пропонується до продажу комерційне приміщення у самому центрі м. Кременець — в історичній частині міста, де поєднуються престиж, активний трафік та унікальна атмосфера ️
Локація преміум-класу — одна з найкращих у місті: постійний потік людей, зручний доїзд та максимальна впізнаваність для вашого бізнесу.
Приміщення має фасадний вихід на центральну дорогу, що гарантує ідеальну видимість та привабливість для клієнтів.
Особлива родзинка — захоплюючий панорамний вигляд на гору Бону, який створює неповторний імідж та додає об’єкту статусності.
Комунікації підключені:
✔ електропостачання
✔ водопостачання та каналізація
✔ газ
Ід...
Ищите коммерческую недвижимость в Кременце по фильтрам

100 000 $
229 $/м²
Текстильщиков ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
помещение свободного назначения
437 м²
6 дней назад
ЦІНА ДОГОВІРНА
Продаж промислово-комерційного об’єкта в м. Кременець
ЦІНА ДОГОВІРНА
Пропонується до продажу об’єкт нерухомості, розташований у санітарній зоні міста Кременець. Територія повністю обгороджена, має площу 1,65 га (165 соток) — ідеально підходить для промислового або складського використання.
✅ Основні переваги:
На території підведено газ;
Встановлено власний трансформатор потужністю 110 кВт, що забезпечує стабільне електропостачання;
Зручний асфальтований під’їзд та виїзд безпосередньо на міжнародну трасу;
Простора земельна ділянка з можливістю розміщення виробничих, логістичних або агропереробних потужностей;
Огороджена територія забезпечує безпеку та контроль доступу....

113 000 $
1 046 $/м²
Дубенская ул., 50
БЕЗ КОМИССИИ
помещение свободного назначения
108 м²
6 дней назад
Пропонується на продаж БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ, комерційне приміщення в новому ЖК у місті Кременець — чудова інвестиція для бізнесу!
Продається просторе комерційне приміщення площею 108 кв.м, розташоване в новозбудованому будинку, який уже перебуває на завершальному етапі здачі в експлуатацію. Об’єкт знаходиться у сучасному житловому комплексі з великою кількістю мешканців — ідеальне середовище для стабільного трафіку та швидкого розвитку бізнесу.
Основні переваги:
Високі стелі, що створюють відчуття простору та дозволяють реалізувати будь-які планувальні та дизайнерські рішення.
Панорамні вікна, які забезпечують максимальний потік природного світла, чудову візуальність фасаду та ефектну...

65 000 $
1 270 $/м²
Шевченко ул., 56А
БЕЗ КОМИССИИ
помещение свободного назначения
51 м²
1 нед. назад
Локація: саме серце міста — поруч парк, державна адміністрація та зручна транспортна розв’язка.
Ідеальне місце для відкриття офісу, салону, кав’ярні, магазину чи студії послуг.
Переваги приміщення:
Перший поверх клубного будинку якісного будівництва
Не кутове — дуже тепле, енергозберігаюче
Балкон із виглядом на зону парку та гору Бону — чудове місце для відпочинку у робочий день
Зручний доїзд + велика парковка
Аварійний вихід для безпеки
Підведені всі комунікації: газ, електрика, вода, каналізація, інтернет
Лічильники на воду та електроенергію
Приміщення в сирому вигляді — ви можете створити простір під свої ідеї та стиль бізнесу!
Знизу — кафе, тож ароматна кава завжди поруч
Завдяки кафе п...

10 000 $
667 $/м²
Киевская ул. (107-ї Кременецької Дивізії), 6
БЕЗ КОМИССИИ
помещение свободного назначения
15 м²
1 нед. назад
Площа: 15 м²
Поверх: 1-й
Санвузол: на поверсі
Стан: косметичний ремонт
Комунікації: електрика, бойлер
Розташування: поряд школа, магазини, житловий квартал — зручне місце для офісу, салону чи невеликого магазину

32 000 $
478 $/м²
Київська, 14
многофункциональное помещение
67 м²
1 мес. назад
Кременець, вул. Київська, 14 — одна з найпопулярніших і найжвавіших локацій міста!
Тут, де завжди є рух, бізнес буквально живе на очах!
Продається готове комерційне приміщення площею 67 м² — ідеальний варіант для тих, хто мислить як інвестор:
Розташоване на фасадній стороні, поруч із дорогою та активним пішохідним потоком.
Поділене на декілька кімнат — можна зробити окремі виходи під орендарів.
Є всі комунікації: газ, світло, вода, лічильники.
Зроблено косметичний ремонт — заходь і працюй!
Ідея для інвестора:
Зробіть кілька невеликих торгових точок і здавайте в оренду.
Кожен квадратний метр буде приносити стабільний пасивний дохід
67 м² × 550 $/м² = приваблива ціна для вигідної інве...

20 000 $
840 $/м²
Горбача ул., 2ж
БЕЗ КОМИССИИ
помещение свободного назначения
24 м²
1 мес. назад
Продається приміщення для бізнесу — комерційне приміщення в Кременці
Локація: район церкви св. Тетяни, поруч ліцей ім. Нестора Літописця.
Характеристики:
• Площа: 23 м²
• Земля — в оренді
• Підключені всі комунікації
• Сучасний ремонт + кондиціонер
• Є постійний орендар (ви одразу отримуєте дохід!)
Вигідна інвестиція для тих, хто хоче пасивний дохід без ризиків.

264 615 $
195 $/м²
Киевская ул. (107-ї Кременецької Дивізії), 50
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
1357 м²
1 мес. назад
Розташування — промислова зона
Зручний під’їзд великогабаритного транспорту
Тверде покриття території
Огороджена територія
Переваги комплексу:
Власна водонапірна башта
Власна електрична станція 60 кВ
1 га території частково асфальтовано
Кабінети різної площі — під офіси, склади або
виробництво
Окремий будиночок для персоналу
Можливість проживання працівників на території
Ідеально підійде для:
Виробничої діяльності
Логістичного центру
Складського комплексу
Переробного або сервісного підприємства
Це простір для масштабування вашого бізнесу:
автономність, зручна логістика та функціональність в одному об’єкті. Тут можна
організувати повний цикл роботи — від виробництва до адміністративного
управ...

200 000 $
350 $/м²
Киевская ул. (107-ї Кременецької Дивізії), 39
БЕЗ КОМИССИИ
помещение свободного назначения
571 м²
2 мес. назад
Локація, що стрімко розвивається!
Саме тут формується нова частина міста, активно зводяться сучасні об’єкти, розширюється інфраструктура — чудова можливість для інвестицій або власного бізнесу.
Комплекс «Асторія» — готовий бізнес під ключ:
Двоповерхова капітальна будівля (цегла, перекриття — залізобетон)
Загальна площа — 571,3 м²
- Підвал — 81,4 м²
- 1 поверх — 239,4 м²
- 2 поверх — 244,1 м²
Земельна ділянка — 0,1204 га
Кадастровий номер: 6123486200:04:001:0116
Цільове призначення — для будівництва будівель побутового обслуговування
Інтер’єр та облаштування:
Два просторих банкетних зали + затишний коктейльний зал
Повністю укомплектована кухня — усе необхідне для ресторанної діяльності
Сау...

10 000 $
667 $/м²
Киевская ул. (107-ї Кременецької Дивізії), 6
БЕЗ КОМИССИИ
помещение свободного назначения
15 м²
2 мес. назад
Площа: 15 м²
Поверх: 1-й
Санвузол: на поверсі
Стан: косметичний ремонт
Комунікації: електрика, бойлер

65 000 $
1 270 $/м²
Шевченко ул., 56А
БЕЗ КОМИССИИ
помещение свободного назначения
51 м²
2 мес. назад
Переваги приміщення:
Перший поверх клубного будинку якісного будівництва
Не кутове — дуже тепле, енергозберігаюче
Зручний доїзд + велика парковка
Аварійний вихід для безпеки
Лічильники на воду та електроенергію
Знизу — кафе, тож ароматна кава завжди поруч
Завдяки кафе п...

10 000 $
667 $/м²
Київська, 6
многофункциональное помещение
15 м²
2 мес. назад
Продаж комерційного приміщення. Розташування: поряд школа, магазин, житловий квартал.