Продаж 1к квартири на вул. І. Авраменко
Пропоную Вам 1к квартиру в чудовому та перспективному районі Б. Вечірнього по вул. Івана Авраменка (мин. Корнійчука). Розташована на восьмому поверсі дев’ятиповерхового будинку.
Поруч знаходяться дитячі садки, школи, АШАН, Варус, АТБ, фітнес-клуби, кафе та ресторани у кроковій доступності, є парки для прогулянки із сім’єю! Відмінна транспортна розв’язка, поряд метро, зупинки громадського транспорту.
Квартира світла, тепла та затишна із загальною площею 35 кв. м, житлова – 17 кв. м та кухня – 8 кв.м. Квартира не кутова! Є балкон.
У квартирі :
– замінено комунікації,
– замінені вікна та балконний блок (металопластиковий)
– кондиціонер,
– залишають...
Сонячна 4к квартира з дуже зручним плануванням.
Знаходиться в центрі Саксаганського р-ну, Космонавтів/ Великого/ Готель Київ/ Олімп. Сучасний ЖК, де все зроблено для вас: закрита територія з дитячим майданчиком, паркомісця, конфіденційність, охорона 24/7 та все для спокійного життя.
Квартира облаштована усім необхідним для проживання сім'ї. Меблі, техніка і повністю все купувалось для себе, тому найліпше та недешеве.
Квартира 210 м.кв.: кухня-студія 85м.кв, спальня, дитяча, два великих санвузла з джакузі, простора гардеробна та хоз. кімната.
По перевагам: власна газова котельня на ЖК та окреме особисте електроопалення, очищувач води (можна пити з крану); тепла підлога; утеплена піносклом;...
Продаж трикімнатної квартири на Космонавтів
- адреса Космонавтів 17
- квартира в житловому стані
- продаж з меблями
- поверх 9/9
- загальна площа 58 м.кв
- відеоогляд скину за запитом
Ціна 16000$
Продаємо класну 3-кімнатну квартиру по вулиці Космонавтів район Чебурашки біля АТБ, поруч Вечірній та вулиця Володимира Великого.
Квартира має класне планування - велика кухня 9м2, на якій може поміститися вся необхідна техніка.
Гарна спальня 13 м2, просторий коридор і світлий великий зал.
Третя кімната невеличка та чудово підійде як окрема дитяча, кабінет або гардеробна.
По квартирі зроблений ремонт - замінена електромережа, всі вікна пластикові, труби замінені. Ванна і туалет в кафелі.
Всі меблі і техніка, які Ви бачите на фото залишаються - тобто у Вас відразу є повна комплектація меблів, щоб відразу жити.
По документам повний порядок - все готово до ШВИДКОЇ угоди.
Працюємо з Є...
Продаж трикімнатної квартири в районі Саксаганського РВК
- адреса провулок Бульварний буд.1
- квартира в житловому стані
- замінені труби водопостачання та каналізації
- подвійна лоджія
- частково залишаються меблі
- поверх 4/9
- загальна площа 56.6 м.кв
- відеоогляд скину за запитом
Ціна 18000$
[телефон скрыт]Валерія
Продаж 1 ї квартири вул Володимира Великого 6 поверх 9 будинку.
Квартира з меблями та технікою.
Вікна та сантехніка нові.Кафель в ваній.
Хороший стан. Центральна вулиця городу, хороша розв'язка , все поряд ...
Планування:
Роздільна
Продається 3-кімнатна під ремонт в районі Вечірнього бульвару по вулиці Авраменка. 9 поверх. Будинок розташований біля торгового комплексу. Квартира покращеного планування. Всі кімнати окремі. Є борги, входять у ціну. Ціна разом з боргами 10900 = 2500 борги + 8400 квартира, оформлення 20000 гривень порівну. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
Продаж 3-кімнатної квартири в районі Готелю Київ
Пропонується до продажу простора та світла 3-кімнатна квартира з ремонтом — ідеальний варіант для тих, хто хоче одразу заїхати та жити без додаткових витрат.
Планування:
• дві окремі спальні
• велика зала для відпочинку та прийому гостей
• квартира двостороння, що забезпечує багато природного світла
Стан квартири:
• встановлені якісні металопластикові вікна
• балкон засклений
• частково замінена електропроводка
• всі труби замінені на металопластикові
• кухня залишається новим власникам
Додаткові переваги:
• не кутова
• дах перекритий
• встановлений теплолічильник на будинок, подача тепла контролюється —
опалення взимку орієнтовно складає...
Продаж 2 кімнатної квартири Провулок Бульварний 4.
Квартира знаходиться на 5 поверсі 5 поверхового будинку, кімнати роздільні, не кутова.
З меблів та техніки в квартирі залишаються: диван-ліжко, вбудована кухня, витяжка, пральна машина, варильна панель, духова шафа, холодильник, кондиціонер, бойлер, односпальне ліжко, шафа-купе, вбудована шафа в коридорі, полкичка та дзеркало, 2 столи, роутер, камера відеоспостереження.
Зроблено капітальний ремонт: Поміняно всі комунікації, проводка, каналізація, сантехніка, опалення.
Металопластикові вікна, металеві вхідні двері.
Дах після капітального ремонту.
Чудова інфраструктура: Поруч розташовані (3-5 хвилин пішки): дитячий садок, школа, лікарня, кі...
Ексклюзивна пропозиція! Географічний центр міста Кривий Ріг. Житловий комплекс закритого типу Едельвейс. Продаж справжнього пентхауса ( дво рівнева квартира 11 і 12 поверхи площа 300 метрів квадратних ) + підземне паркомісце + велика кладова на технічному поверсі. Стан заходь і живи. Дизайнерський ремонт. Використання натуральних і якісних матеріалів. Сходи натуральний мармур. Італійський та Іспанський кахель. Побутова техніка Німеччина. Сантехніка Швеція, Італія, Німеччина. Інверторні кондиціонери. Дуже багато писати, таку нерухомість потрібно бачити в живу. Все залишається новим господарям. В 2023 році встановлено нові, якісні ліфти OTIS. Два пасажирські і один вантажний. Повна електро авт...
Продаж 1 кімнатної квартири в ЖК Едельвейс по вулиці Володимира Великого, будинок 29В, Саксаганський район.
Квартира розташована на дев'ятому поверсі дванадцятиповерхового будинку. Загальна площа 86 м2, житлова 82 м2. Вікна і балконний блок засклені.
Підлога вирівняна, комунікації заведені. Радіатори встановлені. В будинку індивідуальне опалення. При відсутності світла - працює ліфт, є тепло і освітлення по будинку. Ідеальний варінт для втілення всіх своїх бажань.
Будинок має власну огороджену територію, закритий двір, підземний і наземний паркінг, дитячий майданчик. Територія охороняється, є відеонагляд. Встановлені три ліфти: два пасажирські і один вантажний. На даху встановлені сонячні...
Продаж 3-х кімнатної квартири, Саксаганський район, вул. І. Авраменка.
Про об’єкт:
Квартира розташована на 9/9 поверхового будинку.
- Не кутова, не прохідна, двостороння.
- Загальна площа 65,8кв.м.,
- житлова площа 39,1кв.м.,
- кухня 9,4кв.м.
- санвузол сумісний.
- дві лоджії.
Особливості квартири:
- Простора квартира з меблями, технікою.
Вікна та лоджії м/пл., встановлені лічильники, кондиціонер, пральна машинка, мікрохвильова піч.
Об’єкти поруч:
- Зручне місце розташування, великий жилий масив, розвинена інфраструктура, поряд магазини, аптеки, школа. д/садок, зупинка, АТБ, VARUS, та інше.
Сучасна квартира в чудовому стані готова для повноцінного проживання.
Ціна 24 000$ - можливий тор...
Продаж гарної 1к квартири з новим ремонтом, меблями та технікою по вул.Авраменко 18, розташованої на 9 поверсі 9-ти поверхового будинку. Загальна площа-35.1 кв.м, житлова-17.4кв.м, кухня-8.1кв.м. Квартира дуже світла, тепла та затишна. Планування одностороннє, не кутова. Зроблено якісний сучасний ремонт. Встановлено металопластикові вікна, замінені всі комунікації (електропроводка, сантехніка, опалення), електрична тепла підлога в санвузлі, замість сушителя для рушників, французький балкон, натяжна стеля, підлога-ламінат, санвузол викладений кахелем, кондиціонер, електричний бойлер, лічильники на газ, воду та світло.
Квартира облаштована новими меблями та побутовою технікою: просторна шафа-к...
Продаж 2-кімнатної квартири по вулиці Генерала Радієвського (Тинка), будинок 9, Саксаганський район.
Працюємо за житловим сертифікатом єВідновлення!
Квартира розташована на комфортному третьому поверсі дев'ятиповерхового будинку. Загальна площа 45 м2, житлова 27 м2, кухня 7 м2. Вікна металопластикові, велика засклена лоджія. Всі кімнати виходять у двір, немає зайвого шуму. Планування роздільне. Санвузол роздільний, труби комунікацій замінені на пластик, встановлений електричний бойлер для підігріву води. Опалення централізоване, стояки замінені. Є лічильники на газ, воду та електроенергію. Кухня вбудована. У квартирі зроблений хороший косметичний ремонт. Можна зайти і жити.
Будинок розташ...
Хочеш бути власником прекрасної квартири в найкращому та найперспективнішому районі нашого міста?!
Наша агенція Realty Group пропонує Вам квартиру по вул. Івана Авраменка. Поруч знаходяться ТЦ Ашан, Варус, АТБ, Метро, спортивні клуби, дитячі садки, школа, є парки для прогулянки із сім'єю! Як рано-вранці так і пізно ввечері ви без проблем зможете підібрати як на роботу так і повернутися додому. Також є кілька безпечних паркінгів для вашого автомобіля.
Квартира світла, затишна та простора. Загальна площа – 62 кв. м, житлова площа – 37 кв.м, кухня – 9 кв. м. Планування квартири надає особливої затишної атмосфери для Вашого життя!
Квартира знаходиться на п'ятому поверсі дев'ятиповерхового...
Продається 3-кімнатна квартира по вул. Володимира Великого.
• Замінені вікна та труби
• Встановлені лічильники на все, включно з тепловим на будинок
• 2 лоджії
• Залишається всі меблі та техніка
• Кондиціонер, пральна машина, бойлер — все у робочому стані
Будинок нещодавно перейшов в управління ОСББ
Зручне розташування:
• поруч зупинка транспорту
• супермаркет АТБ і Варус
• ліцей через дорогу
Квартира тепла, затишна та готова до нових власників
Пропонуємо на продаж сучасну, ексклюзивну трикімнатну квартиру в Саксаганському районі, по вул. Павла Глазового (Балакіна).
У квартирі виконано високоякісний ремонт з найкращих матеріалів, загальна площа 75 м², планування суміжно-роздільне, квартира утеплена зовні, тепла підлога в зоні ванної, коридору, лоджії, опалення централізоване, для нагріву води встановлено 2 бойлери, комбінована варильна поверхня- газова+індукційна. Виконано вдале, узаконене перепланування для більшого комфорту. Квартира розташована на 2-му поверсі 9-поверхового будинку. Додатково до квартири є відеонагляд на поверсі та при вході у підʼїзд, також в подарунок 2 паркомісця під навісом на парковці.
Для зацікавлених бі...
Продаётся трёхкомнатная квартира по улице Владимира Великого, район остановки «Гостиница Киев». Дом расположен на второй линии, в отдалённости от шумной трассы. Квартира находится на комфортном втором этаже. Общая площадь — 63 м², кухня — 8,6 м².
Квартира не угловая, двусторонняя. Планировка удобная: две отдельные спальни, просторная гостиная с выходом на балкон, широкий коридор. Санузел объединён и увеличен.
Состояние квартиры отличное, жилое. Все окна заменены на металлопластиковые, на балконе и лоджии установлены металлопластиковые рамы. Заменена электропроводка, потолки двухуровневые, на кухне натяжной потолок. Стены оклеены качественными обоями, в гостиной установлен кондиционер. Во в...
Продаж 1-кімнатної квартири по вулиці Павла Глазового, будинок 26, Вечірній, Саксаганський район.
Квартира розташована на першому поверсі дев'ятиповерхового будинку, не кутова. Загальна площа 40 м2, житлова 17 м2, кухня 8 м2. Вікна металопластикові, лоджія засклена, на вікнах решітки. Опалення індивідуальне, встановлений газовий конвектор: працює без електрики, забеспечує швидкий нагрів повітря, що є дуже економно по платежам за тепло. Планування квартири зручне, в коридорі невелика кладовка, яку можна облаштувати під гардеробну. Санвузол окремий, труби комунікацій металопластикові, встановлений електричний бойлер для підігріву води. Підвал будинку в гарному стані, обслуговується ОСББ, проб...
Пропонуємо на продаж 4-кімнатну квартиру в жк "Премʼєр".
Квартира з гарним та якісним ремонтом, розташована на 1 поверсі, загальна площа 125 м². Планування: 2 спальні, зала, еркерна кімнатна, велика кухня, роздільний санвузол. Всі меблі та техніка, які ви бачите на фото- залишаються. Тепла підлога в зоні кахелю, автономне газове опалення, також додатково встановлено систему безперебійного електричного живлення (інвертор).
Закрита територія, охорона, повноцінне укриття, автономне опалення, паркомісце під навісом, мангальна зона- все це робить ваше життя максимально комфортним в жк "Премʼєр". Додатково є кімната для зберігання речей на цокольному поверсі (кладова), входить у вартість квартир...
Публикация объявлений доступна для зарегистрированных пользователей в роли “Риелтор” или “Владелец“.
Если на вашей странице АН остались объявления, которые вы хотите опубликовать, пожалуйста, напишите нам за кем из риелторов вашего агентства их закрепить.
Зарегистрируйте риелторов АН на RIELTOR.UA и привяжите их аккаунты к аккаунту АН, чтобы:
видеть совокупную статистику и расходы по объявлениям ваших риелторов,
пополнять баланс вашим риелторам,
видеть в кабинете все объявления, созданные вашими риелторами,
объявления риелторов были брендированы логотипом вашего АН