Фильтры
Продажа квартир за 30000 долларов в Кропивницком
17 объявлений
- наибольшая площадь
17 объявлений
- наибольшая площадь

21 900 $
1 153 $/м²
Степана Чобану ул. (Добровольського), (Будинок)
1 комната
19 / 14 / 4 м²
этаж 4 из 4
2025 год постройки
сегодня
Продам 1-о кімнатну квартиру студію в дуже хорошому та зручному розташуванні на Новомиколаївці в ЖК " S K Y ".
В кроковій доступності школа, дитячий садочок, парк, ринок, супермаркути, транспорт, то що.
Данний ЖК гарно організований, в ньому все продумано до дрібничок:
- окрема ізольована територія яка закриватиметься на електронний замок
- облаштований дитячий майданчик
- платний паркінг з можливістю зарядки електромобіля та паркінг
- територія для відпочинку з альтанками та комфортними санвузлами
- професійне озеленення території
- тротуарна плитка навколо будинку
Квартира гарно підійде як для здачі в оренду, можливо подобово так і для молодої пари та студентам.
- загальна площа квартири...

22 000 $
917 $/м²
Юрия Коваленко ул. (Маршала Конєва), 23 к4
ПРЕМИУМ
Попова
1 комната
24 / 12 / 5 м²
этаж 5 из 5
сегодня
Продам малогабаритну 1 кім квартиру на Жадова, 5й поверх 5ти поверхового цегляного будинку
- загальна площа 24 кв.м.
- не кутова
- повноцінний балкон
- центральне опалення
Стан квартири під ремонт
квартира розташована в дуже розвиненому районі міста, поруч три школи, два садочка,
супермаркети, поліклініка, зупинка громадського транспорту.
Ідеальний варіант для купівлі під житло або здачу в оренду
Пропозиція від агенції нерухомості GRAND HAUSE.
№ 213-323-026
Вам треба швидко продати нерухомість?
Допомогти підібрати для придбання варіант?
Здати вигідно в оренду?
То вам саме до нас!
Приобрести квартиру в Кропивницком за 30000 долларов ($)

19 000 $
905 $/м²
Василия Никитина ул., 15
1 комната
21 / 12 / 5 м²
этаж 1 из 9
сегодня
Продається однокімнатна квартира малосімейного типу на Новомиколаївці, на 1 поверсі . Високий цоколь , житловий стан , опалення централізоване , але є можливість встановити автономне . Кімната загальною площею 12 м2, кухня 5 м2, не кутова . Цікавий варіант, хто шукає 1 поверх . Поруч є вся необхідна інфраструктура:школа , садочок , супермаркети , аптеки, банкомат , зупинка транспорту 21 маршруту.

30 000 $
833 $/м²
Севастопольская ул., 7а
1 комната
36 / 20 / 10 м²
этаж 2 из 4
сегодня
Продам однокімнатну квартируна вул. Севастопольська біля АТБ площа 36/10 поверх 2/4 .Продається
сучасна однокімнатна квартира з новим ремонтом! Квартира абсолютно нова, після якісного ремонту - ніхто не проживав.
Виконано з використанням сучасних матеріалів, продумане планування забезпечує максимальний комфорт і функціональність простору. Світла та простора кімната,
затишна кухня, стильний санвузол. Встановлено нову
сантехніку, електрику, якісні вікна та двері. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції під оренду. Будинок розташований у зручному районі з розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, транспорт, навчальні заклади та зони відпочинку. Телефонуйте...

26 000 $
839 $/м²
Героев Мариуполя ул., 81
БЕЗ КОМИССИИ
Катрановка
1 комната
31 / 18 / 8 м²
этаж 1 из 5
2 дня назад
Продаж 1-кімнатної квартири
📍 вул. Героїв Маріуполя, 81
1 поверх (високий цоколь), 31 м²
Кухня — 7,5 м²
Електроопалення, бойлер
На вікнах встановлені решітки
🔥 Ідеально під комерцію є можливість зробити окремий вхід або добудову
✔️ Магазин у будинку
✔️ Зупинка транспорту поруч
💰 Комісію сплачує власник
📞 Дзвоніть — розповім деталі та покажу квартиру
17 500 $
1 074 $/м²
Университетский просп., 17/2
БЕЗ КОМИССИИ
101-й микрорайон
1 комната
16 / 10 / 4 м²
этаж 1 из 9
2 дня назад
Продаж компактної однокімнатної квартири на першому поверсі девʼятиповерхового будинку в м.Кропивницький
Будинок - сусід "Епіцентру"
Малосімейного типу
Проспект Університетський буд 17/2
Квартира потребує косметичного ремонту, при цьому:
• стеля вже зроблена
• сантехнічні комунікації замінено
• металопластикове вікно та захисні грати встановлено.
Вигоди через невелику площу квартири (16.3 м2):
• недороге центральне опалення
• швидкий та економний ремонт
• мінімальні витрати на переоформлення
Зручна локація. Доглянутий підʼїзд та двір.
Це чудова пропозиція як для першого власного житла так і для інвестиції під оренду.
Не зволікайте, дзвоніть.
Пропозиція від агенції нерухомості «Angels...
20 500 $
891 $/м²
Университетский просп., 21
БЕЗ КОМИССИИ
101-й микрорайон
1 комната
23 / 13 / 3 м²
этаж 2 из 9
3 дня назад
Продаж однокімнатної квартири 101 мікрорайон
проспект Університетський 21 (будинок малосімейного типу)
Малогабаритна (23 м2) проте є усе необхідне:
коридор, сумісний санвузол, кухонна зона і кімната 13.1 м2
Що саме краще в цій квартирі?
1. Вона лишається укомплектованою
2. Другий поверх
3. Поруч є все необхідне: супермаркети, магазини, епіцентр, зупинка громадського транспорту.
Документи готові до угоди.
Пропозиція від агенції нерухомості «Angels»
Показ в зручний для Вас час за попередньою домовленістю.

30 000 $
623 $/м²
Карабинерная ул., 8
БЕЗ КОМИССИИ
3 комнаты
48 / 29 / 12 м²
этаж 1 из 1
4 дня назад
Продам 3-кімнатну квартиру в приватному секторі
📍 вул. Карабінерна, (кінцева 113 маршруту)
Затишна квартира в тихому районі — ідеальний варіант для сім’ї, яка цінує комфорт і власний простір.
– погріб — ідеально для зберігання
Чудовий варіант для тих, хто хоче поєднати квартиру та переваги приватного будинку.
📞 Телефонуйте — домовимось про перегляд!
[телефон скрыт]Тетяна
Ищите недвижимость в Кропивницком за 30000 доларів ($) по фильтрам

20 500 $
891 $/м²
Университетский просп., 21
БЕЗ КОМИССИИ
101-й микрорайон
1 комната
23 / 13 / 3 м²
этаж 2 из 9
4 дня назад
Продаж однокімнатної квартири 101 мікрорайон
проспект Університетський 21 (будинок малосімейного типу)
Малогабаритна (23 м2) проте є усе необхідне:
коридор, сумісний санвузол, кухонна зона і кімната 13.1 м2
Що саме краще в цій квартирі?
1. Вона лишається укомплектованою
2. Другий поверх
Документи готові до угоди. Поїхали дивитись!
17 500 $
1 074 $/м²
Университетский просп., 17/2
БЕЗ КОМИССИИ
101-й микрорайон
1 комната
16 / 9 / 4 м²
этаж 1 из 9
1 нед. назад
Будинок - сусід "Епіцентру"
Малосімейного типу
Проспект Університетський буд 17/2
Квартира потребує косметичного ремонту, при цьому:
• стеля вже зроблена
• сантехнічні комунікації замінено
• металопластикове вікно та захисні грати встановлено.
Вигоди через невелику площу квартири (16.3 м2):
• недороге центральне опалення
• швидкий та економний ремонт
• мінімальні витрати на переоформлення
Зручна локація. Доглянутий підʼїзд та двір.
Не зволікайте, дзвоніть.
Пропозиція від агенції нерухомості Angels.

17 500 $
1 074 $/м²
Университетский просп., 17/2
БЕЗ КОМИССИИ
101-й микрорайон
1 комната
16 / 11 / 4 м²
этаж 1 из 9
1 нед. назад
Будинок - сусід "Епіцентру"
Малосімейного типу
Проспект Університетський буд 17/2
Квартира потребує косметичного ремонту, при цьому:
• стеля вже зроблена
• сантехнічні комунікації замінено
• металопластикове вікно та захисні грати встановлено.
Вигоди через невелику площу квартири (16.3 м2):
• недороге центральне опалення
• швидкий та економний ремонт
• мінімальні витрати на переоформлення
Зручна локація. Доглянутий підʼїзд та двір.
Не зволікайте, дзвоніть.
Пропозиція від агенції нерухомості Angels.

23 500 $
635 $/м²
Джерельна ул. (Родникова), 38
1 комната
37 / 20 / 7 м²
этаж 5 из 5
2 нед. назад
Продаж 1-кімнатної квартири, Балащівка, вул. Джерельна
Пропонується до продажу однокімнатна квартира в районі Балащівки по вул. Джерельна.
✔ 5 поверх 5-поверхового будинку
✔ Загальна площа — 37 кв.м
✔ Будинок від’єднаний від централізованого опалення
✔ Шатровий дах
✔ Квартира під повний ремонт — можливість зробити все на власний смак
Гарний варіант для інвестиції або створення житла за індивідуальним проєктом.
Пропозиція від агентства нерухомості Егіда
Ваш ріелтор Світлана місто Кропивницький
Телефонуйте для детальної інформації та перегляду.

27 000 $
844 $/м²
Циолковского ул., 1в
1 комната
32 / 18 / 6 м²
этаж 1 из 5
1 мес. назад
Продам 1к.кв. Під офіс, окремий вхід, р-н Беляєва, 1/5, високий цоколь, не вуглова, утеплення, 32кв.м.,загальна площа, окремий вхід. Можно під Офіс, чі під проживання, АГВ, ремонт.
Поруч Файномаркет, інфраструктура, зупинка транспорту, зручне розташування!

28 000 $
800 $/м²
Генерала Жадова ул., 23 к3
1 комната
35 / 20 / 6 м²
этаж 9 из 9
1 мес. назад
Продам приміщення 35 кв.м., р-н Жадова, під любий вид бізнесу 1/9 гарна прохідність, Магазин видно на проїзжу частину, є заїзд до приміщення, під магазин, салон краси, перукарню, офіс, любий вид діяльності, розташован в житловому місті, гарний трафік. Приміщення, є окремий кабінет і підсобка.
Пропозиція від Агенції Нерухомості

23 500 $
653 $/м²
Джерельна ул. (Родникова), 76
1 комната
36 / 20 / 7 м²
этаж 5 из 5
1 мес. назад
Продається простора 1-кімнатна квартира, яка за рахунок планування фактично використовується як дві окремі зони (поділена на дві окремі кімнати)
5 поверх, будинок із шатровим дахом — сухо, без протікань.
Квартира кутова, але дуже тепла.
Характеристики квартири:
- Загальна площа — 36 кВ.
- Житлова кімната — 20 кВ., поділена на дві зони
- Центральне опалення
- Встановлена газова колонка на гарячу воду
- Гарний, доглянутий під'їзд та двір
Квартира без ремонту — ідеальний варіант для тих, хто хоче зробити все під себе, без переплат за чужий ремонт.
Пропозиція від АН "ЕГІДА"
Фахівець з питань продажу нерухомості, Фатєєва Ольга

28 000 $
1 094 $/м²
Велика Перспективна ул. (Карла Маркса), 36
1 комната
26 / 17 / 5 м²
этаж 2 из 2
2 мес. назад
Продаж 1к квартири в самому центрі міста на вул.Велика Перспективна! Ідеально під комерційне використання!
+ вихід на вул.Шевченка та вул.Велика Перспективна
+ закритий двір
+ цегляний будинок
+ загальна площа 25,6 м2 (кімната 16,8 м2)
+ висота стелі 3,2 м
+ 2 поверх двоповерхового будинку
+ металопластикові вікна
Ціна 28000 дол. США. Деталі по телефону, запрошую на перегляд в зручний для Вас час
АН КЛЮЧ
Фахівець з питань нерухомості Рената.
28 000 $
1 057 $/м²
Велика Перспективна ул. (Карла Маркса), 34
1 комната
27 / 16 / 6 м²
этаж 2 из 2
2 мес. назад
Продаж 1к квартири в самому центрі міста на вул. Велика Перспективна!
Центр міста 📍
☑️ вихід на вул.Шевченка та вул.Велика Перспективна
☑️ закритий двір
☑️ цегляний будинок
☑️ загальна площа 25,6 м2 (кімната 16,8 м2)
☑️ висота стелі 3,2 м
☑️ 2 поверх двоповерхового будинку
☑️ металопластикові вікна, бойлер
[телефон скрыт]📞
АН КЛЮЧ🗝️
Фахівець з питань нерухомості, Яна