2
59 000 $
894  $/м²
66 / 39 / 10 м²
этаж 6 из 9
1 нед. назад
4 нед. назад
88 (сегодня 1, вчера 3)
Описание
Продамо комфортну трикімнатну квартиру («чеський проект»), з хорошим внутрішнім станом, у нестарому цегляному будинку!

Загальна площа квартири – 66 кв.м., вигідне і зручне для життя планування з трьома окремими кімнатами (17, 12 і 10 кв.м.), місткою кухнею (10 кв.м.), роздільним санвузлом і відкритими балконом та лоджиєю.
У квартирі є невелика кладова, яку можна переоблаштувати під гардероб. Також - наявний сухий місткий підвал.

У квартирі - добротний внутрішній стан, лишається частина наявних меблів, нові металопластикові вікна.

Встановлені лічильники на світло і воду, функцфонує бойлер для підігріву води (80 л), також є тепловий лічильник на будинок, що дасть змогу новим власникам суттєво економити на комунальних платежах.
Квартира не кутова, двостороння, розташована на 6-му (із загальних 9-ти) поверсі цегляного будинку нестарої архітектурної забудови. Охайний, впорядкований двір та під’їзд, діючий ліфт.

Район з відмінною інфраструктурою та легкою транспортною розв’язкою – вул. Шота Руставелі, буд. 13. Поруч – зупинки громадського транспорту, супермаркет «АТБ» і «Салют», дитячі садочки (№ 23, 22 і 13), школи (№ 24, 20), вище професійне училище №9, у достатній кількості заклади відпочинку та побуту. Неподалік – чудовий сквер як місце для прогулянок і відпочинку.

Чудовий варіант затишної квартири для особистого проживання з можливістю швидкого переїзду і заселення нових господарів.

Телефонуйте - домовимось!
Детали
В квартире 3 комнаты. Общее состояние квартиры - Частичный ремонт. Без комиссии
АН Атланта Нерухомість
Верифицированный профиль
PRO аккаунт
Професійний акаунт
9
Лет опыта
25
Верифицированных рекомендаций
5