Самые популярные новостройки города
Новостройки Луцка
Топ объявлений Луцка
39 500 $
1 162 $/м²
Кравчука ул., 16
1 комната
34 / 24 / 7 м²
этаж 5 из 9
1990 год постройки
сегодня
Продаж 1-кімнатної квартири вул.Кравчука.
5 поверх із 9 — оптимальний варіант (не низько і не високо)
Чому саме ця квартира варта уваги: — дуже зручне розташування
— автовокзал та залізничний вокзал — до 10 хв пішки
— парк практично біля будинку (≈10 м від під’їзду)
— школа — 3 хвилини
— поруч найбільший гіпермаркет «Там-Там»
— тихий, спальний район
Безпека та комфорт.
— облаштоване місце для вигулу собак (1 хв від будинку)
Хороший ТОРГ.!
Всі деталі в п.п.
ПІДІЙДЕ ПІД СЕРТИФІКАТ
пропозиція від
від А.Н
54 000 €
540 €/м²
Даниила Галицкого ул.
ПРЕМИУМ
Старый город
100 / 82 / 7.64 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
сегодня
Будуємо капітальний дім - альпійське шале під ключ за 90 днів на вашій ділянці.
Будинок має: бетонний стрічковий фундамент (7х11), стіни - 1,1 м із монолітного армованого залізобетону, утеплені з оздобленням, дах з бітумної черепиці, теплозберігаючі технології.
Дім двоповерховий на 100 кв.м.:
Перший поверх (73 кв.м.) - студія, кухня, вана кімната.
Другий поверх (32 кв.м.) - дві спальні (або спальня + кабінет).
Житлова площа - 82 кв.м.
Кухня 7.64 кв.м.
Просторий 7-ми метровий атріум і панорамні вікна.
Скління:
- енергозберігаючі склопакети, гартоване скло (товщина 46,55мм).
- 5-ти камерний металопластиковий профіль.
- 2-камерний енергозберігаючий склопакет.
Опалення: камін-піч, електроенерг...

63 000 $
1 223 $/м²
Президента Грушевского просп., 1
2 комнаты
51.5 / 28.8 / 7.5 м²
этаж 9 из 9
1985 год постройки
6 дней назад
Термііново! Власник! Продам свою 2к. квартиру у центральній частині Луцька, район Промінь. Площа квартири 51,5 кв.м., житлова 28,8 кв.м., кухня 7,5 кв.м. Великий передпокій 10,5 кв.м та коридор ведучий на кухню. Є осередок 1 кв. Ванна кімната окремо від туалету. У квартирі є дві засклені лоджії.
Квартира в житловому стані з меблями та технікою. Вікна виходять на Промінь.
Комунікації Газ, світло, міська вода та опалення.
ОСББ, ліфт, мін. податки,
Квартира готова до продажу!
Оперативний показ.

68 000 $
684 $/м²
Шевченко ул., 13а
2 комнаты
99.4 / 31.1 / 30.2 м²
этаж 1 из 12
2 нед. назад
Загальна площа —99,4м.кв
Кухня студія—30,2
Квартира знаходиться на першому поверсі, що дає можливість зробити окремий вхід .
Під ремонт
Хороший варіант для інвестицій та для власного проживання.
Центр міста

12 500 $
208 $/м²
Дружбы Народов бульв. (Дружбы Народов), 2
1 комн. в 2 комн.
60 / 14 / 12 м²
этаж 9 из 9
1 нед. назад
Пропонуємо до продажу кімнату
- сонячна сторона
- площа 14 м.кВ.
- ванн та туалет ( спільні на дві кімнати)
- кухня спільна, є власна електрична плитка, мийка, мікрохвильова піч, кухонний гарнітур, посуд .
- лічильники
Власні три комірки
Хороший варіант, як під оренду так і для власного проживання.
Район ЛПЗ

38 600 $
965 $/м²
Гетмана Дорошенко ул., 2
1 комната
40 / 20.67 / 9.56 м²
этаж 5 из 9
2026 год постройки
2 дня назад
Продаж 1-кім квартир ЖК Сафрон по вул. Гетьмана Дорошенка!
1-кімнатна квартира
Площа — 40 м²
Поверх — на вибір з 5 по 9
Продаж на етапі будівництва — вигідна ціна та можливість розтермінування роблять цю пропозицію особливо привабливою як для проживання, так і для інвестування.
Комплектація квартири:
Індивідуальне опалення (двоконтурний котел та радіатори)
Внутрішня електропроводка
Лічильники електроенергії, води та газу
Високоякісна штукатурка стін
Якісна стяжка підлоги
Енергозберігаючі вікна (двокамерний склопакет, шестикамерний профіль)
Сертифіковані вхідні двері
Інтернет та мережа кабельного/супутникового телебачення
Раціональне планування, сучасні технології будівництва та...

37 570 $
963 $/м²
Гетмана Дорошенко ул., 2
1 комната
39 / 21 / 10 м²
этаж 4 из 9
2019 год постройки
2 дня назад
Продаж 1-кім квартир ЖК Сафрон по вул. Гетьмана Дорошенка!
1-кімнатна квартира
Площа — 39 м²
Поверх — на вибір з 2 по 9
Комплектація квартири:
Індивідуальне опалення (двоконтурний котел та радіатори)
Внутрішня електропроводка
Лічильники електроенергії, води та газу
Високоякісна штукатурка стін
Якісна стяжка підлоги
Сертифіковані вхідні двері
Інтернет та мережа кабельного/супутникового телебачення
35 900 $
835 $/м²
Декабристов ул., 16
БЕЗ КОМИССИИ
Теремно
2 комнаты
43 / 26.4 / 10.4 м²
этаж 6 из 9
сегодня
Двокімнатна квартира в гуртожитку, по вул Свободи (Декабристів) 16.
43 кв м, на 6 поверсі, 9-ти поверхового будинку(є ліфт).
ванна та туалет в квартирі.
Кухня на 3 господаря, в блоці (окремі плити та та мийки), але є можливість зробити в квартирі.
В квартирі зроблений
косметичний ремонт.
Частково залишаються меблі та побутова техніка.
Є бойлер та центральне
опалення.
Лічильники на воду та електроенергію.
Район Балка, поруч парк 900 річчя,
магазини, школи, садочки, пошта, зупинка громадського транспорту, заклади, супермаркети, ринок.
Привітні сусіди, спокійний район.
Чудовий вибір як для власного проживання ( розвинена інфраструктура) так і для інвестицій, здачі в оренду.
Квартира варта вашої...

15 000 грн/мес
Кравчука ул., 42а
1 комната
51 / 38 / 12 м²
этаж 10 из 10
вчера
Оренда 1к квартири по вул. Кравчука, район Варшавського ринку, ТЦ Слон.
Автономне опалення
Кондиціонер
Посудомийка
Повністю вмебльована та укомплектована.
Зручна локація! Поруч є все необхідне для комфортного проживання.
Вільна з 10 червня

12 000 грн/мес
Воли просп., 68
1 комната
36 / 22 / 8 м²
этаж 3 из 5
сегодня
Оренда 1к квартири по просп. Волі — центр міста
Чудова локація, все поруч: магазини, кафе, транспорт, навчальні заклади
Меблі та побутова техніка
Є все необхідне для комфортного проживання
Затишна та охайна квартира

85 000 $
1 007 $/м²
Владимирская ул.
84.4 / 47.3 / 12.9 м²
2 этажа
83 сот
3 комнаты
вчера
Пропонуємо до продажу будинок в районі вул.Володимирська. Чудовий варіант, щоб заїхати та жити! Побудований із дерева, фасад обшитий сайдингом.
- Загальна площа 84.4 кв.м.
- Житлова площа 47.3 кв.м.
- Літня кухня.
Затишна локація, привітні сусіди, в пішій доступності маркети, зупинки громадського транспорту, школи, садочки.
Код: 29328857
Запрошуємо на огляд!

53 900 $
1 242 $/м²
Теремновская ул., 65
помещение свободного назначения
43.4 м²
вчера
Продаж офісу з орендарями 43,4 м2 в новобудові! Новий ремонт! Без комісії для покупця!
Пропонуємо на купівлю зручне офісне приміщення, яке розташоване неподалік Теремнівських ставків.
Приміщення продається зорендарями, то ж ви зможете отримувати дохід відразу, без зайвих клопотів.
Місце розташування нерухомості є вигідним для ведення будь-якої діяльності, адже приміщення знаходиться на центральній вулиці мікрорайону поруч з рекреаційною зоною.
Дана нерухомість стане ідеальним місцем як для офісу так і для салону краси або магазину.
Сама комерція знаходиться на 2 поверсі житлового комплексу, та складається з просторого світлого залу, комірки, балкону та санвузла.
В приміщенні проведені...

57 200 грн/мес
220 грн/м²
Олімпійська ул. (Писаревського), 1а
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
260 м²
сегодня
Здається просторе комерційне приміщення у Спортивному комплексі Лідер — у хорошій локації поруч зі спортзалом.
Основні характеристики:
• Площа: 260 м²
• Поверх: 2
• Висота стелі: 3,20 м
Технічні параметри:
• Потужність: 30–40 кВт, 3 фази
• Виведені комунікації під санвузол
• Окремий лічильник на електроенергію
• Опалення: твердопаливний котел
Стан приміщення:
Нове, після капітального ремонту. Є можливість адаптувати простір під потреби орендаря.
Ідеально підійде під студію, спортзал, масажні кабінети, салон краси або інший вид комерційної діяльності.

23 000 $
1 345 $/м²
Возрождения просп., 22а
БЕЗ КОМИССИИ
Теремно
1 комната
17 / 12 / 5 м²
этаж 9 из 9
сегодня
Якщо ви в пошуку бюджетного варіанту власного житла або вигідної інвестиції — ця пропозиція саме для вас ✨
Пропонується до продажу 1-кімнатна квартира на проспект Відродження.
Квартира розташована на 9 поверсі цегляного будинку.
Загальна площа — 17,1 кв.м, житлова — 11,9 кв.м.
Кухня та санвузол — у власному користуванні.
У спільному користуванні — коридор та лоджія.
Квартира укомплектована та готова до заселення. Світла, тепла та затишна, з хорошим потенціалом для облаштування під власні потреби.
У будинку функціонує дієве ОСББ, чистий охайний під’їзд, є ліфт. Прибудинкова територія впорядкована, з озелененням та дитячим майданчиком.
Встановлені лічильники на воду та електроенергію.
📍...

39 500 $
1 162 $/м²
Кравчука ул., 16
1 комната
34 / 18 / 8 м²
этаж 5 из 9
сегодня
🏡 Продам 1-кімнатну м. Луцьк
✨ 5поверх із 9
🔸 Площа 34 м², кухня 7.8 м²
🔸 В квартирі зроблений частковий ремон.
Санвузол роздільний
Опалення централізоване .
🚗 Зручна локація, поруч автовокзал та залізничний вокзал, парк біля будинку, школа, гіпермаркет
Ціна 41500$
📞 Дзвони — домовимось про перегляд!
[телефон скрыт],[телефон скрыт]Таня Ан "Craft Housе"

73 000 $
859 $/м²
Глушец ул., 40
3 комнаты
85 / 47.9 / 12.5 м²
этаж 1 из 10
2018 год постройки
сегодня
Трикімнатна квартира з терасою біля річки | Луцьк, вул. Глушець
Простір, світло і свобода для власних рішень.
85 м² у зданій та заселеній новобудові 2018 року — ідеальна основа для квартири «під себе».
Про квартиру:
• 1 поверх, високо розміщений — комфорт і безпека
• Без ремонту — лише ваш дизайн
• Двостороння — максимум природного світла протягом дня
• Лоджія + відкрита тераса для ранкової кави чи зони відпочинку
• Роздільний санвузол
• Індивідуальне газове опалення - двоконтурний котел
• Можливість зручного перепланування
Локація, яка продає сама себе:
• Закрита територія
• Велике доглянуте подвір’я
• Поруч річка та парк — ідеально для прогулянок і сімейного життя
• 7 школа в пішій до...

87 000 $
1 160 $/м²
Привокзальная ул., 12-А
2 комнаты
75 / 31.7 / 29.8 м²
этаж 8 из 10
2022 год постройки
сегодня
Продаж 2-кімнатної квартири у ЖК «Дрім Таун» у Луцьку
75 м²
8 поверх з 10
29 м² кухні-вітальні з лоджією
Окремі кімнати
Двостороннє планування
Просторий санвузол
Гардеробна
Дуже теплий будинок
Стан від забудовника — можливість зробити ремонт під себе
Квартира має вдале сучасне планування.
Закрита велика територія.
Підземний паркінг.
Один із найпопулярніших житлових комплексів Луцька.
Локація: магазини, садочки, школи, лікарня, аптеки, кафе, пошта.
Біля кожного будинку свій дитячий майданчик.
Близько до центру міста, до ринку, до Порт Сіті.
Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
📞 Пишіть у direct / телефонуйте — надам деталі та організую перегляд.
Квартири з так...

115 000 $
1 340 $/м²
Арцеулова ул., 16
3 комнаты
85.8 / 28.2 / 35.6 м²
этаж 7 из 9
2014 год постройки
сегодня
Простора дизайнерська квартира 85,8 м² | Луцьк, вул. Зоряна, 18
Пропонується до продажу стильна та повністю укомплектована квартира, яка ідеально підійде для комфортного життя без додаткових витрат.
Локація:
Луцьк, вул. Зоряна, 18
Будинок: 3-й під’їзд
Поверх: 7 з 9
Площа:
Загальна: 85,8 м²
Житлова: 28,2 м²
Раціональне планування створює відчуття простору та свободи;
Планування та переваги:
2 окремі кімнати + простора кухня-вітальня;
Двостороння квартира — багато природного світла;
2 балкони;
Тепла підлога (кухня та ванна кімната);
Суміжний санвузол;
Наповнення та якість:
Якісні італійські меблі;
Залишаються всі меблі (окрім пральної машини);
Система очищення води;
Сигналі...

85 000 $
1 334 $/м²
Спутника ул., 14-А
2 комнаты
63.7 / 32 / 12.8 м²
этаж 4 из 9
2024 год постройки
сегодня
Продаж 2-кімнатної квартири в м. Луцьк | ЖК «Супернова»
Квартира чудово підійде як для сім’ї, так і для тих, хто цінує сучасні ЖК та комфортну інфраструктуру.
• 63,7 м²
• ідеальний 4 поверх
• роздільні кімнати
• 2 санвузли
• вікна виходять у двір
• багато простору та природного світла
Переваги:
• тепла підлога у кухні, коридорі та санвузлах
• закрита територія зі шлагбаумом
• діючі магазини прямо на території
• тихий та спокійний район для комфортного життя
Бонус для нових власників — готовий дизайн-проєкт інтер’єру, який допоможе швидше реалізувати стильний ремонт без зайвих витрат часу.
Також є можливість додатково придбати комірку в підвалі для зберігання речей.
Напишіть у директ — надішл...

58 000 $
1 193 $/м²
Спутника ул., 6-А
1 комната
49 / 24 / 14 м²
этаж 7 из 10
2019 год постройки
сегодня
Пропонується до продажу 1-кімнатна
квартира в одному з найсучасніших житлових комплексів Луцька — ЖК «Супернова»
Квартира розташована на 7 поверсі 10-поверхового цегляного будинку.
Загальна площа — 48,6 кв.м, житлова — 23,6 кв.м.
Це чудовий варіант для тих, хто хоче створити інтер’єр повністю під себе — без переплат за чужий ремонт та компромісів у стилі.
Переваги квартири:
• якісна чистова стяжка та штукатурка
• двоконтурний газовий котел
• автономне газове опалення
• розведена електрика
• тепловодяна підлога в кухні, санвузлі та коридорі
• встановлені всі лічильники
• зручне й продумане планування
• панорамні вікна та багато природного світла
• сучасний новозбудований будинок
• догляну...
Все новостройки