1
63 000 $
1 307  $/м²
БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Відеотур ОГА
48.2 / 27.4 / 7.1 м²
этаж 3 из 9
Цегляна
Чеський проект
сегодня
3 нед. назад
73 (сегодня 3, вчера 6)
Описание
Продаж 2 кім. квартири 48.2 м2 в центрі міста на Київському майдані.
Код квартири #26847747.
-3 поверх з 9;
- Заг. площа 48,2 м2, кухня 7,1 м2;
- Цегла;
- Лоджія.
Продається 2 кім. квартира 48,2 м2 в цегляному будинку в центральному районі міста на Київському майдані.
Світла, тепла. не кутова квартира знаходиться на зручному 3 поверсі 9 поверхового будинку. Хороший житловий стан з усіма необхідними меблями та побутовою технікою (холодильник, пральна машина, мікрохвильова піч). Окремі ванна та санвузол. засклена лоджія.
Чудова локація будинку. Поруч супермаркет, магазини., поліклініка, школа, дитячий садок, магазини, заклади громадського харчування, аптеки, салони краси та інше.
Цікавий варіант для особистого проживання та під інвестицію..
Цікавить пропозиція? Телефонуйте!
Детали
В квартире 2 комнаты, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Чеський проект. Есть газ, кухонная плита газовая. Есть балкон. В квартире есть Стиральная машина, Ванна, Холодильник, Микроволновка. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Горячая вода - централизованная. Владелец соглашается продать по программе єВідновлення. Тип кухни - отдельная кухня. Инфраструктура территории: детская площадка, спортивная площадка. Без комиссии
В квартире есть
  • Стиральная машина
  • Ванна
  • Холодильник
  • Микроволновка
RITM. home
Верифицированный профиль
2
Года опыта
2
Года на сайте
Активных объявлений 13
Эксклюзивных объектов 0
Рекламная активность 0
Последний визит на сайт сегодня
Рекомендовать
Планировка

Адрес
Ваша жалоба принята!