Фильтры
Продажа квартир за 27000 долларов в Львове
11 объявлений
- наибольшая площадь
11 объявлений
- наибольшая площадь
25 000 $
1 190 $/м²
Стрийская ул., (Будинок 7)
1 комната
21 / 10 / 8 м²
этаж 10 из 10
2026 год постройки
сегодня
Ексклюзивний продаж
1 кім. квартири студії у Львові! вул. Стрийська,
р-н Автовокзалу новобудова
21 м²
10 поверх з 10ти
Квартира вільного планування
Можна спланувати ванну та окремо кухню-студію
Електрика
Вода
Каналізація
Залиті стяжки
Світла, простора та комфортна для проживання!
Здача будинку 2 квартал 2026р
Будинок з підземним паркінгом, закритим внутрішнім двориком!
Розвинена інфраструктура: магазини, кафе, супермаркети, аптеки, стоматологія, солони краси, футбольне поле, дитячі майданчики, зупинка транспорту
Ексклюзивний об’єкт — доступний лише у нас!
Ціна: 25 тис. $
Телефонуйте вже сьогодні!
[телефон скрыт]
[телефон скрыт]
АН Катерина

27 000 $
947 $/м²
Петра Полтавы ул., 36
1 комната
29 / 19 / 5 м²
этаж 1 из 9
1972 год постройки
2 дня назад
Продаж 1к квартири 28.5 м² вул. Петра Полтави 36, Львів, Сигнівка
27 000 $ (947 $ за м²)
Загальна площа 28.5 м², житлова 19.4 м², кухня 10.3 м²
1 поверх з 9, цегляний будинок, вторинне житло
Опалення централізоване
Квартира у гуртожитку з власною кухнею
Кімната 19.4 м², є два розкладних дивани, шафи, журнальні столики, проведений інтернет
Окрема кухня 4.5 м², холодильник, електрочайник, підведена вода, бойлер, умивальник, пральна машина
У спільному користуванні: кухня з газовою плитою, санвузол (душ, туалети, умивальники, бойлер)
Підлога паркет, стіни пофарбовані
Тихий двір
Можливий торг
Приобрести квартиру в Львове за 27000 долларов ($)

21 000 $
958 $/м²
Трускавецкая ул., (Будинок 3)
1 комната
22 / 11 / 5 м²
этаж 10 из 12
2 дня назад
Truskavetska Apart Hall
Апартаменти Бужинок 3 Секція А
Поверх - 10 з 12.
Загальна площа - 20.92 м2.
20 000 $
1 053 $/м²
Калнышевского ул., 4
1 комната
19 / 18 / 1 м²
этаж 2 из 2
1953 год постройки
сегодня
❗️❗️❗️Продаж кімнати у гуртожитку
Вул Калнишевського
( Левандівка )
Площа 19 кв м
Зручний другий поверх
Кімната з власним балконом
Висота стелі 3 м
Кухня та санвузол у спільному користуванні
Є можливість підключення води та каналізації у кімнату
Розвинена інфраструктура
✅✅✅
Ціна 20 000$ ⚡️
[телефон приховано]Serhiy Pavlov ☎️
26 600 $
700 $/м²
Владимира Мономаха ул., 1а
1 комната
38 / 11 / 18 м²
этаж 2 из 5
вчера
Акційна ціна до кінця березня ! 700 дол за м кв , дешевше, ніж в забудовника. 26600 дол. за квартиру. Продається однокімнатна квартира в Солонці по вул. В.Мономаха. Забудовник Солжитлобуд (SGB )
ЖК "Дружній Двір".
Загальна площа 38м кв.
3 пов з 5. Перший комерція. Цегляний будинок. Індивідуальне опалення., штукатурені стіни, вхідні двері, вікна, перегородки. Встановлення котла індивідуально по замовленню. Без балкона. Без ліфта. Здача будинку планується в кінці 2026 р.
Зручна транспортна розвʼязка. На авто до найближчого ТРЦ 5 хв., до автобусної зупинки 15 хв. пішки. Поряд школа.
В квітні ціна зросте до 780 дол м кв. Переуступка.
АН Ваш ріелтор. [телефон скрыт], [телефон скрыт]
24 000 $
706 $/м²
Героїв Крут ул., 4-А
1 комната
34 / 20 / 10 м²
этаж 1 из 9
2019 год постройки
2 дня назад
Продам квартиру-апартаменти в ЖК Компаньйон!
Будинок зданий та заселений
Площа - 34 м2, Поверх 0/9
Квартира-студія з зручним плануванням
У квартирі цементно-вапняна штукатурка на стінах та чистова стяжка на підлозі
Заведено 10 кВт електрики Опалення котельня
Зручний вхід, заїзд на територію ЖК через шлагбаум

25 500 $
1 159 $/м²
Линкольна ул. (Димитрова), 29
1 комната
22 / 13 / 9 м²
этаж 6 из 9
1985 год постройки
2 дня назад
📲 Кімната в гуртожитку блочного типу · вул. Лінкольна
🔹 22 м² · Кімната 13 м² · Кухня 9 м²
🔹 6/9 поверх · ліфт
🔹 Цегляний будинок 1985 р. · ОСББ
🏠 У блоці:
Ванна кімната в користуванні на 2 кімнати
Кухня в користуванні на 3 кімнати
Бойлер · пральна машина · плита
🎁 Залишаються: 2 шафи, комод, бойлер, пральна машина, плита
📍 Зручна локація · все в пішій доступності:
🛒 Ринок, магазини, супермаркет
🏫 Школа · садочок
🏥 Лікарня · поліклініка · аптека
🏦 Банк · пошта
🚌 Зупинки транспорту · 10 хв до центру
💸 25 500 $
📞 [телефон скрыт]
Сергій · АН «Golden City»
19 500 $
938 $/м²
Трускавецкая ул., (Будинок 2)
1 комната
21 / 13 / 6 м²
этаж 10 из 12
5 дней назад
Пропонується до продажу сучасна смарт-квартира (апартаменти) у новобудові від надійного забудовника ГалЖитлоБуд.
📐 Площа: 20.78 м²
🔥 Опалення: дахова котельня
🏗 Здача будинку: літо 2026 року
📍 Перспективна локація – район активно розбудовується, поруч нові житлові комплекси, інфраструктура та хороша транспортна розв’язка.
💡 Ідеально підійде для:
• інвестиції
• здачі в оренду
• компактного власного житла
💰 Ціна: 19 500 $
⚡ Терміновий продаж
Ищите недвижимость в Львове за 27000 доларів ($) по фильтрам
25 000 $
926 $/м²
Подзамче ул., 3
єВідновлення
Подзамче
1 комната
27 / 13 / 14 м²
этаж 3 из 3
1832 год постройки
1 нед. назад
Продаж 1 кімнатної квартири (нежитлове приміщення), мезонін, вигоди відсутні, (туалет нижче поверхом). В приміщенні є світло, вода та газ, опалення газовий конвектор, є відеоогляд,

20 000 $
976 $/м²
Трускавецкая ул., (Будинок 2)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Truskavetska Apart Hall
1 комната
21 / 9 / 9 м²
этаж 4 из 12
2022 год постройки
1 нед. назад
Продаж смарт-апартаментів 20.5 м у ЖК Апарт Хол
вул.Трускавецька, бічна Стрийська
Навпроти комплексу Парус Смарт
Гарний поверх 4 з 12
Секція А
Сх сторона, вигляд на Стрийську
Здача на 2кв 2027р
Максимальне наповнення
Дахова котельня
Можна оглянути!

22 000 $
1 100 $/м²
с. Сокольники, Трускавецкая ул., 2
1 комната
20 / 5 / 5 м²
этаж 2 из 10
2 нед. назад
Власник !!!
Продаж комерційного приміщення.
Район «Реберні», “Bad boy “, озера.
20 м2 у ЖК Apart Hall.2 поверх/12ц.
0-цикл,стяжка, штукатурка, вхідні двері та вікна.
Підходить під будь-який вид діяльності ( офіс., студія класи, інтернет магазин., і т.п)
В будинку буде підземний паркінг .
Здача будинку 2квартал 2025р.
Вікна виходять на Сх.
Ціна 2200$