Фильтры
Продажа квартир в новостройках Миная по переуступке
30 объявлений
- наибольшая площадь
30 объявлений
- наибольшая площадь

115 000 $
2 091 $/м²
пер., (Будинок)
2 комнаты
55 / 26 / 13 м²
этаж 2 из 4
2025 год постройки
2 дня назад
Продаж сучасної 2-кімнатної квартири в малоквартирному будинку.
Площа — 55 м²
Поверх — 2/4
Ціна — 118 000 $
Простора кухня-вітальня з виходом на балкон, панорамні вікна та максимум природного світла. Квартира виконана у сучасному стилі в світлих, нейтральних тонах, що створюють відчуття простору та затишку.
Повністю укомплектована кухня з вбудованою технікою, санвузол з ванною, вбудовані шафи та багато місця для зберігання. По всій площі квартири встановлена тепла підлога, а продумане освітлення додає атмосфери в кожній зоні. Також є кондиціонер.
Будинок розташований у тихій та комфортній локації, де немає зайвого шуму й активного трафіку, але водночас усе необхідне — поруч. Малоквартирн...

72 956 $
1 300 $/м²
с. Минай, Августина Волошина ул., 14
2 комнаты
56 / 19 / 18 м²
этаж 5 из 6
сегодня
Продається 2-кімнатна квартира у зданому ЖК “Квадрат”. Комплекс зведений у Минаї, поруч з вул. 8 Березня та вул.Легоцького.
Квартира площею 56.12 м² знаходиться на 5-му поверсі із 6-ти. Будинок з ліфтом.
Планування: кухня-вітальня, 2 спальні, суміжний санвузол, передпокій.
Індивідуальне електричне опалення.
Чорновий стан ремонту, стяжка підлоги, чорнова штукатурка стін.
Панорамні вікна, міцні вхідні двері.
Охайний під’їзд, гарне подвір’я, закрита територія з концепцією «двір без авто».
Продається від агенції з комісією.

47 250 $
1 350 $/м²
Августина Волошина ул., 24
1 комната
35 / 15 / 12 м²
этаж 2 из 7
2025 год постройки
вчера
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Квадрат
Переваги
• розташування (вул. Волошина, магазини, ресторан, пекарня, автомийка, зелена зона, школа, дитячий майданчик, оздоровчий комплекс)
• індивідуальне електро опалення
• закрита територія з відеоспостереженням
• панорамні вікна
• 10 років безкоштовного обслуговування ОСББ
• місце для вигулу собак
• гаражні бокси та відкритий наземний паркінг
• на першому поверсі підсобні приміщення та місця загального користування для зберігання візочків та велосипедів.
Комплектація
• чорнова стяжка...

57 000 $
1 295 $/м²
пер., (Будинок)
1 комната
44 / 14 / 16 м²
этаж 3 из 4
2025 год постройки
сегодня
Продаж 1-кім квартири у сучасному житловому комплексі Минай.
Ціна: 57 000$
Площа: 44 м²
Поверх: 3 з 4
Будинок вже введений в експлуатацію.
У дворі облаштований дитячий майданчик , а сама локація комплексу вирізняється зручністю й продуманою інфраструктурою.
Ідеальний варіант для життя або інвестиції.
Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд

42 000 $
1 273 $/м²
Августина Волошина ул., (Будинок 8)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Квадрат
1 комната
33 / 12 / 13 м²
этаж 3 из 7
вчера
Продаж 1-кімнатної квартири | Новобудова | Мінімальне оформлення | Переуступка
Продається сучасна 1-кімнатна квартира у новому житловому комплексі. Вигідний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
✅ Переуступка — мінімальні витрати при оформленні
✅ Будівництво завершене, тривають внутрішні роботи
✅ Введення будинку в експлуатацію — весна 2026 року
Характеристики квартири:
• Загальна площа — 33 м²
• Поверх — 3-й
• Висота стелі — 2,9 м
• Стан квартири — чорнова штукатурка
• Опалення — індивідуальне електричне
• Санвузол — суміжний
• Підлога — моноліт
Переваги будинку:
• Новий фонд
• Ліфт зі звуковим супроводом
• Закритий двір (обмежений вхід та в’їзд)
• Встановлені лічиль...
95 000 $
1 480 $/м²
Августина Волошина ул., 2а
2 комнаты
64 / 24 / 22 м²
этаж 2 из 3
2021 год постройки
3 дня назад
Пропонується до продажу 2кімнатна квартира, новобудова, в будинку клубного типу.
Зручна локація
Двір закритий, без авто, парковка.
Квартира некутова, світла, охайна
У квартирі автономне газове опалення( двоконтурний котел).
Зроблено сучасний ремонт, меблі та побутова техніка
Запрошую на перегляд!

61 816 $
1 350 $/м²
Провулок Парковий, 7
1 комната
46 / 16 / 20 м²
этаж 7 из 7
2026 год постройки
1 нед. назад
🏡 Продаж квартири в ЖК «Лайт Парк» — с. Минай
✨ Сучасна 1-кімнатна квартира з панорамним видом
📐 Площа: 45,79 м²
🏢 Поверх: 7/7
💰 Ціна — 1350$/м²
💵 Загальна вартість — 61 816$
🌅 чудовий панорамний вид
Комфортний та сучасний житловий комплекс у хорошій локації поруч із містом.
Ідеальний варіант для власного проживання або вигідної інвестиції 📈
📞[телефон скрыт]
АЛЬЯНС - агентство нерухомості

135 000 $
1 378 $/м²
Августина Волошина ул., 24
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Квадрат
3 комнаты
98 / 50 / 20 м²
этаж 6 из 7
2025 год постройки
2 дня назад
Продається велика, світла, простора і неймовірно гарна 3-кім квартира в новому ЖК Квадрат, в будинку №5, на 6 поверсі, з сучасним ремонтом, готовою кухнею, ванною з туалетом та ще одним окремим туалетом. В коридорі розташована зручна гардеробна. Вартість включає і гараж в цокольному поверсі будинку. Електроопалення. При потребі можна розглянути продаж без гаража за ціною 135000 дол.
Житловий комплекс «Квадрат» — це можливість жити у передмісті та користуватися розвиненою транспортною та соціальною інфраструктурою Ужгорода. У проєкт «Квадрат» входять 6 будинків та 2 комерційні споруди, в яких для зручності мешканців зосередять об'єкти внутрішньої інфраструктури комплексу. На території передб...
Ищите недвижимость в Минае по фильтрам

76 000 $
1 900 $/м²
пер., (Будинок)
1 комната
40 / 20 / 15 м²
этаж 4 из 4
2025 год постройки
2 дня назад
Продаж 1-кімнатної квартири в тихому районі з ремонтом ЖК Минай
Переваги
• розташування ( ближній Минай, межує з Новим Районом, поруч торгові центри, супермаркети, освітні та медичні заклади )
• Тепла підлога
У плануванні передбачена простора кухня з обідньою зоною, розкладним диваном та виходом до балкону, спальню кімнату та суміжний санвузол. Енергозберігаючі вікна з трикамерними склопакетами та надійні вхідні двері. ЖК Минай вирізняється які...

87 000 $
1 933 $/м²
Августина Волошина ул., 24
1 комната
45 / 20 / 10 м²
этаж 5 из 7
2025 год постройки
2 дня назад
Продається стильна та світла півторакімнатна квартира у ЖК «Квадрат».
Квартира розташована на 5-му поверсі 7-поверхового будинку. Загальна площа — 45 м². Зручне та продумане планування робить житло просторим і комфортним для проживання.
У квартирі виконаний сучасний ремонт, вона повністю укомплектована всіма необхідними меблями та технікою — можна одразу заїжджати без додаткових витрат. Опалення електричне.
Житловий комплекс має вигідне розташування: поруч розвинена інфраструктура — магазини, супермаркети, кафе, зупинки громадського транспорту та інші необхідні об’єкти для комфортного життя.
Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
За деталями звертайтесь у пр...

86 000 $
782 $/м²
Августина Волошина ул., 5
3 комнаты
110 / 50 / 25 м²
этаж 5 из 5
2021 год постройки
2 дня назад
Простора квартира для великої родини в новобудові, мкрн Минай.Будинок знаходиться в густонаселеному районі, поруч з невеликим парком та термальним басейном.
Квартира площею 110м² у зданій новобудові на 5 поверсі 5-поверхового будинку. Ідеальне житло для великої родини, що включає:
- Кухню-студію.
- Три окремі кімнати– забезпечать комфорт та приватність кожному члену родини,великий коридор у вхідній групі додасть приктичності та зручності.
- 2 ванні кімнати одна з душем інша з ванною.
Будинок газифікований,квартира без ремонту , зроблена розводка електрика та сантехніка ,встановлений газовий котел.
Ціна 86000$
Дуже зручний та тихий район і водночас всього 5 хвилин пішки до нового району.

96 000 $
873 $/м²
Августина Волошина ул., 5
3 комнаты
110 / 50 / 20 м²
этаж 5 из 5
2021 год постройки
2 дня назад
- Кухню-студію.
- 2 ванні кімнати одна з душем інша з ванною.
Будинок газифікований,квартира з частковим ремонтом.Підготовлені ствни під покраску, зроблена розводка електрика та сантехніка ,встановлений газовий котел.
Ціна 96000$
Дуже зручний та тихий район і водночас...

130 000 $
1 121 $/м²
Шевченка, 1
3 комнаты
116 / 55 / 19 м²
этаж 4 из 5
2025 год постройки
2 дня назад
Квартира площею 116,4 м² у зданій новобудові на 4 поверсі 5-поверхового будинку. Ідеальне житло для великої родини, що включає:
- Кухню-студію (19,4 м²) – простір для сімейних вечерь та зустрічей з друзями.
- Три окремі кімнати– забезпечать комфорт та приватність кожному члену родини,гардеробна у вхідній групі додасть приктичності та зручності.
- 2 ванні кімнати одна з душем інша з ванною.
Будинок газифікований, вже виконані всі ремонтні роботи, встановлений газовий котел.
Ціна 130 000$

118 000 $
2 145 $/м²
пер., (Будинок)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Минай
2 комнаты
55 / 25 / 18 м²
этаж 2 из 4
2025 год постройки
2 дня назад
Площа — 55 м²
Поверх — 2/4
Ціна — 118 000 $
92 000 $
2 044 $/м²
Августина Волошина ул., 22
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Квадрат
1 комната
45 / 15 / 22 м²
этаж 3 из 6
5 дней назад
Продається 1.5 кімнатна квартира вулиця Волошина 22, с. Минай
Ідеальний варіант для вигідної інвестиції.
Основні характеристики:
• Площа: 45 м
• кухня 22 м
• Поверх: 3/6
• Ліфт
• Планування: кухня-вітальня,окрема спальня , у спальні гардероб,суміжний санвузол.
Переваги:
• Продумане планування дозволяє максимально ефективно використовувати простір
• Квартира продається з меблями та побутовою технікою.
Локація та інфраструктура:
- Зручна транспортна розв’язка – громадський транспорт у пішій доступності
Закритий комплекс, облаштовано внутрішнє подвірʼя.
Квартира зараз в оренді приносить стабільний дохід 600 доларів
Огляд квартири за домовленістю

48 300 $
1 178 $/м²
парковий провулок, 3А
ПЕРЕУСТУПКА
1 комната
41 / 22 / 18 м²
этаж 5 из 8
2021 год постройки
5 дней назад
Квартира з басейном +
1 гектар парку!
Здача комплексу – кінець 2026 р. Будинок уже збудований, завершуються роботи з утеплення фасаду (мінеральною ватою).
🏡 Переваги ЖК
басейн для мешканців
безперебійне електроживлення
дворівневий паркінг
відеонагляд по периметру
професійна управляюча компанія
монолітно-каркасна технологія будівництва
цегляні стіни (паротерм 25 см) з утепленням мін ватою
🛠 Наповнення квартири
індивідуальне газове опалення (котел + радіатори)
супермаркети, ринки
кав’ярні, ресторани та інша міська інфр...

95 000 $
1 480 $/м²
Проектна, 2
3 комнаты
64 / 24 / 22 м²
этаж 2 из 3
5 дней назад
▪️Продається 3-кімнатна квартира в затишному будинку на декілька квартир, з своїм двором та місцем для паркування авто
▪️Минай, передмістя Ужгорода
▪️Поверх 2/3
▪️Загальна площа 64,2 м кв.
▪️Коридор, дві спальні, простора кухня-студія з виходом на балкон
▪️Автономне газове опалення
▪️Світло, вода та каналізація централізовані ▪️Закритий двір з гарним озелененням. Поруч вся інфраструктура

80 000 $
2 222 $/м²
Августина Волошина ул., 24
1 комната
36 / 15 / 12 м²
этаж 2 из 7
2025 год постройки
5 дней назад
Переваги
• індивідуальне електро опалення
• закрита територія з відеоспостереженням
• панорамні вікна
• 10 років безкоштовного обслуговування ОСББ
• місце для вигулу собак
• гаражні бокси та відкритий наземний паркінг
• на першому поверсі підсобні приміщення та місця загального користування для зберігання візочків та велосипедів
Комплектація
• якісний ремонт
• повністю укомплектована кухня
• меблі
• т...
115 000 $
2 091 $/м²
пер., (Будинок)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Минай
1 комната
55 / 25 / 15 м²
этаж 2 из 4
2025 год постройки
6 дней назад
Продаж 2-кімнатної квартири
ПЕРЕУСТУПКА
Сучасна квартира в новому житловому комплексі
Закритий внутрішній двір — безпека та комфорт для мешканців
Площа — 55 м²
2 поверх в затишному будинку клубного типу.
Планування:
Простора кухня з вбудованою технікою
Розкладний диван — додаткове місце для відпочинку
Дві окремі кімнати
Великі шафи в кожній кімнаті — максимум зберігання
Стильний коридор з великим дзеркалом та вмісткою шафою для верхнього одягу
Кондиціонер
Санвузол з ванною + пральна машина
Балкон
Переваги:
Тепла підлога по всій квартирі
Всі комунікації — міські
Ціна: 115000 $
Пропозиція від рієлтора

110 000 $
2 444 $/м²
Августина Волошина ул., 22
1 комната
45 / 15 / 28 м²
этаж 2 из 6
2025 год постройки
1 нед. назад
Продаж 1.5-кімнатної квартири в ЖК Квадрат
Переваги:
• Розташування (вул. Волошина, магазини, ресторан, пекарня, автомийка, зелена зона, школа, дитячий майданчик, оздоровчий комплекс)
• Індивідуальне електро опалення
• Тепла підлога
• Закрита територія з відеоспостереженням
• Панорамні вікна
• 10 років безкоштовного обслуговування ОСББ
• Місце для вигулу собак
• Гаражні бокси та відкритий наземний паркінг
• На першому поверсі підсобні приміщення та місця загального користування для зберігання візочків та велосипедів.
Комплектаці...