Сдам в аренду жильё ,2-комнаты в общежитии. в Октябрьском, на Айвазовского. На 6 эт 9-ти эт дома. Комнаты смежные. Для проживания есть вся необходимая мебель-диваны, шкафы для одежды и техника-холодильник, телевизор, стиральная машина. Сан. узел свой, совмещён -ванна, умывальник и туалет, в кафельной плитке, новый бойлер Интернет. На все стоят счетчики. Рядом магазины, остановки транспорта.
Цена -2200грн+к. у+залог. сумма.
[телефон скрыт]
[телефон скрыт]
[телефон скрыт]
Лариса Михайловна.
Здається в оренду однокімнатна квартира в центрі Корабельного району, по проспекту Корабелів, 12, на тривалий термін. В квартирі є меблі для проживання, розкладний диван, шафа, та на кухні є холодильник. Встановлен новий бойлер, нова пральна машинка. Привітливі добрі сусіди. Запрошую на перегляд, телефонуйте, відеоогляд квартири відправлю на вайбер, ціна знижена !
Здається в оренду двокімнатна квартира біля АТБ в Корабельном, Богоявленський,340/2. В квартирі є частково меблі. На кухні вже встановлена нова мойка, є бойлер, газплита. В кімнаті розкладне ліжко. Запрошуємо до оренди, телефонуйте!
Оренда двокімнатної квартири вул.Океанівська 26
5/5 поверх
55 м2 житлова кухня 7
Квартира простора !
Є всі необхідні меблі та побутова техніка!
( бойлер , мікрохвильова піч, чайник, кондиціонер, телевізор, роутер )
Все поруч ! Магазин, школа , садок!
Ціна:9.500 грн на міс
Миколаїв!! 1-кімнатна квартира в довгострокову оренду!!
Є все необхідне для життя , зручне розташування , поруч магазини, зупинка та парк.
Оренда для пари, чи для порядної дівчини/хлопця.
Без дітей, без тварин!!
Послуги агентства сплачує орендар!
Сдается уютная 2-х комн. пр. Богоявленский-рядом рынок Клаксон, второй этаж. В квартире есть газ. колонка-автомат, 2-х камерный холодильник, стиральная машина, микроволновка, кондиционер, необходимая мебель, интернет. Все рядом, в пешей доступности.
Здам 3 кімнатну квартиру в Інгульському районі,на вул Театральній, будинок розташований на перехресті з вул Садовського (Чайковського) в парковій зоні,дуже гарна локація для сімей з дітками,є куди вийти прогулятись,подихати чистим повітрям,в кінці парку розташована 19 гімназія,переходити дорогу не потрібно,дитина спокійно дійде до школи за 3 хвилини
Квартира має 3 кімнати,з 2 кімнат виходять балкони,всі кімнати великі,світлі
Санвузол в квартирі роздільний,квадратної форми кухня,газова колонка,що дуже зручно, гаряча вода завжди
Квартира вільна від речей
Немає техніки,чудово,як у Вас є все своє
Вартість оренди 5500 гривень
Залогова платня 5500 гривень
Рієлторська послуга 2750 гривень
Намив; 9/10; 34.2/16.8/7.9; панельний; не кутова; санвузол роздільний,- (облицьований плиткою; сантехніка змінена на нову; ванна); лоджія,- (засклена склопакетом; утеплена зовні та внутрішньо; внутрішньо оздоблена; пречудовий вид на ріку); квартира після ремонту,- (всі склопакети; відшпакльовані стіни і стеля; стяжка змінена на нову, та відповідно оздоблена; міжкімнатна столярка оновлена; металеві вхідні двері, та інше); квартира повністю мебльована, та оснащена технікою,- (в тому числі: холодильник; газова накладна панель; мікрохвильова піч; бойлер; кондиціонер; всі прибори обліку (лічильники), та інше); загальний стан квартиру- відмінний; зручне місцерозташування будинку відносно інфрастру...
Центр, зуп. Водопровідна; 1/5; 44.3/28/5.3; цегляний; не кутова; кімнати роздільні,- (на різні сторони будинку); санвузол,- (площею= 3.2 м. кв.; суміщений; облицьований плиткою; сантехніка змінена на нову; ванна з поручнем); дуже просторий коридор,- (площею= 7.8 м. кв.); загальний стан квартири: середньо-житловий, доглянутий; квартира повністю мебльована, та обладнана технікою,- (в тому числі: холодильник; газова плита; газова колонка; мікрохвильова піч; пральна машина (автомат); прибори обліку (лічильники), та інше); вхідні металеві двері; решітки на вікнах; відмінне місцерозташування будинку відносно інфраструктури, та комунікацій; на довгий термін; 8000 грн. + ком. послуги.
Здаю 1-кімнатну квартиру, ПТЗ, Авангардна
5-й поверх 5-ти поверхового цегляного будинку.
Загальна площа 31м.кв., житлова – 17 м.кв., площа кухні – 6 м. кв.
МПО, балкон, необхідні меблі та техніка, євроремонт.
Чистий, доглянутий під’їзд.
Все поряд («Колос», «Велмарт», магазини, лікарня, школа, садок, транспорт, автовокзал).
На тривалий термін.
6000 грн + комунальні послуги.
Запрошуємо на перегляд.
Пропоную в оренду Однокімнатну квартиру У місті Миколаїв, Заводский район по вулиці Ковальська / Садова .
2й поверх, будинок сталінка.
В квартирі є меблі, Встановлено газову колонку ,
Є холодильник, меблі на кухні.
Поруч є Супермаркет Таврія ( Кит ) зупинка транспорту.
До центру міста 10 хвилин пішки !
Телефонуйте
Пропонуємо вашій увазі дворівневу квартиру класу ЛЮКС в новобудові Рів’єра район НАМИВ по вулиці Лазурна 5/11 ‼️
БУДЕ ВІЛЬНА З 11.10.2025!!
Розташована квартира на 9-му поверху 9-ти поверхового будинку
Загальна площа 125 квадратних метрів
Планування: перший поверх просторий хол із шафою, спальня, санвузол, кухня та балкон
другий поверх вбиральня, дитяча з двома ліжками і ще одна кімната може використовуватися як кабінет або додаткова спальне місце та санвузол з душової кабіною
Є посудомийна машина
Квартира укомплектована всім необхідним для максимально комфортного проживання
дизайнерська квартира в новобудові з підземним паркінгом та найкращим подвір'ям в місті біля річки. Закрита тери...
Увага,дуже рідкий варіант на ринку нерухомості!
Квартири саме з таким шикарним видом з вікна дуже рідко здаються,її унікальне місцерозташування робить даний варіант дуже привабливим
Здам 1 кімнатну в мікрорайоні Намив,поруч з річкою
Тихий та затишний район, віддаленість від галасливого центру, сусідство набережної та чудовим парком – всі ці переваги роблять дану квартиру ідеальним місцем для комфортного, безпечного та щасливого життя у місті Миколаєві!
чиста квартира укомплектована необхідними меблями та технікою,гарний та чистий стан квартири,ліфт завжди працює,зручний район,поруч з будинком зупинка маршрутки,в кроковій доступності пляж та найкращий в місті парк з сосновим лісом та солоним...
Долгосрочная аренда 3к-квартиры на первом этаже.
Ориентир 2-я слободская - Чигрина ( Магазин Нептун)
Квартира в хорошем жилом состоянии, все комнаты раздельные.
Две спальни, в каждой двухспальная кровать ( матрас удобный) и детская спальня
Есть вся необходимая мебель и техника, а также посуда и постельные принадлежности.
Очень теплая!
Квартира после уборки, можно рассмотреть проживание с воспитанной собачкой!
Возможен безналичный расчет, условия оговариваются.
Проживание - порядочные и ответственные люди, без вредных привычек, которые ценят чистоту и уют.
Оплата 14000+14000залог+ком.платежи.
Оренда 3 кімнатна квартира Намив, вулиця Озерна. Квартира після ремонту, Нова кухня та меблі в кімнатах. Кімнати роздільні, простора кухня Лічильники на все.
7й поверх з 9ти.
Є відеоогляд.
Запрошуємо на перегляд
Здаю ДОВГОСТРОКОВО (ТЕРМІН ВІД 6 МІЯЦІВ)2 кімнатну теплу та затишну не велику по комунальним платежам, розташованУ на 3 поверсі 5 поверхового будинку, та має роздільні кімнати
Будинок знаходиться в Заводському районі мікрорайон Ліски
Мікрорайон Ліски має гарно розвинену інфраструктуру В кроку від будинку комплекс магазинів продовольчих па непродовольчих товарів
Аптеки кафе нотаріальні контори лікувальні заклади транспортна розв'язка дає можливість доїхати в любий район міста
Курсують тролейбуси , де для пенсіонерів безкоштовний проїзд
Поруч з будинком є парк відпочинку Ліски найбільший та найкращий в місті з виходом в хвойний ліс та до солоного озера
Від зупинок до вул Соборна 20-25 хвилин ї...
Публикация объявлений доступна для зарегистрированных пользователей в роли “Риелтор” или “Владелец“.
Если на вашей странице АН остались объявления, которые вы хотите опубликовать, пожалуйста, напишите нам за кем из риелторов вашего агентства их закрепить.
Зарегистрируйте риелторов АН на RIELTOR.UA и привяжите их аккаунты к аккаунту АН, чтобы:
видеть совокупную статистику и расходы по объявлениям ваших риелторов,
пополнять баланс вашим риелторам,
видеть в кабинете все объявления, созданные вашими риелторами,
объявления риелторов были брендированы логотипом вашего АН