Самые популярные ориентиры города
Ориентиры Николаева
Топ объявлений Николаева
55 000 $
279 $/м²
Львовский пер.
197 / 140 / 12 м²
2 этажа
5 сот
6 комнат и более
1992 год постройки
сегодня

167 000 $
668 $/м²
Галицинівська ул., 11
250 / 150 / 20 м²
1 этаж
10 сот
5 комнат
сегодня
Капітальний будинок з ідеальним ремонтом
Працюємо за всіма державними програмами: єВідновлення (житловий сертифікат), житловий ваучер.
Локація: вул. Галицинівська, буд. 11 (Корабельний район)
Без комісії для покупця
Є відеоогляд, надам за запитом
Є додаткове живлення: світло, вода, опалення є!
Унікальна пропозиція:
Два капітальних будинки на одній земельній ділянці.
Повністю укомплектовані для проживання.
Матеріал стін — камінь ракушняк.
Більший будинок (білий фасад на фото):
Облицьований силікатною цеглою.
Утеплений мінеральною ватою, зверху декоративна штукатурка.
Повністю новий дах — металочерепиця.
Планування:
Простора вітальня, спальня кімната, кабінет (або ще одна спальня), гар...

42 000 $
1 066 $/м²
Шевченко ул., 75
2 комнаты
39.4 / 26.4 / 5.6 м²
этаж 1 из 5
1960 год постройки
сегодня
Продаж 2-кімнатної квартири в центрі міста
Гарний житловий стан — можна зайти та жити.
Квартира повністю укомплектована.
Локація: вул. Шевченка, 75
кут проспекту та вул. Мала Морська.
Без комісії для покупця.
Замінені всі комунікації: сантехніка та електрика.
Квартира в чудовому стані, є все необхідне для життя.
Гарний варіант для родини або як інвестиція під оренду
(можна здати за 12 000 грн).
Є гардеробна.
Також є кладова в підвалі.
Якісна сантехніка та охайна ванна кімната.
Підігрів води — бойлер.
Опалення — центральне.
Під’їзд чистий, з ремонтом.
Гарна прибудинкова територія.
Будинок під...

86 500 $
911 $/м²
Потёмкинская ул. (Потёмкинская), 127
3 комнаты
95 / 46.3 / 11.4 м²
этаж 4 из 10
2015 год постройки
сегодня
Продаж 3-кімнатної квартири в новобудові ЖК Потьомкінський.
Центр міста, вул. Марка Кропивницького, 127 (стара назва — Потьомкінська).
По запиту скинемо відеоогляд!
Без комісії для покупця.
Простора квартира з сучасним якісним ремонтом та продуманим плануванням.
Частково залишаються меблі та техніка.
Три окремі спальні: 19,1 м², 15,8 м² та 11,4 м².
Два санвузли для зручності.
Перший санвузол з ванною (гідромасаж) та душовою кабіною.
Є окрема зона прання та прасування.
Другий санвузол — гостьовий.
Просторий хол.
Три балкони та два відкритих французьких балкони.
Ремонт виконаний якісно.
Підлога...

10 000 грн/мес
Фалеевская ул. (Москва — Санкт-Петербург), 1
3 комнаты
60 / 40 / 8 м²
этаж 1 из 3
сегодня
Долгосрочная аренда бюджетной трехкомнатной сталинки в центре города.
Фалеевская( Алексея Вадатурского) - Адмиральская
Планировка 2+1, простое жилое состояние.
Газовая колонка автомат, небольшой холодильник, стиральная машинка автомат. Балкона нет.
Двор закрыт, можно ставить авто.
Можно с воспитанным домашним питомцем.
Оплата 10000+10000 залог+ком.платежи+50%агенство.
64 400 $
800 $/м²
1-я Слободская ул., 32
2 комнаты
80.5 / 37 / 19 м²
этаж 6 из 10
5 дней назад
Нова черга житлового комплексу "Премьєр Хаус" за адресою вул.1 Слобідська 30/1.
Введений в експлуатацію в грудні 2023 року.
Дуже зручне розташування: поряд супермаркет Сільпо, різні садочки, школи, ТЦ "City Center", аптеки, лікарні, ринок і тд. Центр міста.
Будинок цегляний, утеплений. Багато місць для паркування, закритий двір з дитячим майданчиком.
Автономне опалення.
Всього 4 квартири на поверсі.
Продаж від Забудовника по майновим правам, 0 податків.
Є варіанти на різних поверхах.
1,10 поверхи - 750 дол/кв.м.
2-9 поверхи - 800 дол/кв.м.
Можливий продаж через єОселю або по сертифікатам єВідновлення.
Телефонуйте та приходьте на перегляд!
45 920 $
700 $/м²
Левановцев ул., 30/10
2 комнаты
65.6 / 36.3 / 13 м²
этаж 4 из 9
5 дней назад
Передбачена можливість придбання житла через державні програми «єОселя» та «єВідновлення».
Продаються квартири в новому будинку сучасного житлового комплексу Levanevsky, мікрорайон Ліски.
Будинок введено в експлуатацію у лютому 2023 року.
Квартири з готовими документами, продаж напряму від Забудовника, без посередників.
Переваги комплексу:
- Закрита територія
- Багато паркомісць
- Великий дитячий майданчик
- Тиха, комфортна локація
Ціни:
1 та 9 поверх – 650 $/м²
2–8 поверхи – 700 $/м²
Залишились квартири лише в останній черзі. Телефонуйте, поки є вибір!
36 500 $
646 $/м²
Дунаева ул. (Дунаева), 39
2 комнаты
56.5 / 30.2 / 9.9 м²
этаж 3 из 4
сегодня
Продаю 2-кімнатну квартиру, Центр, р-н «Казки». Без комісії для покупця! Знаходиться на 3-му поверсі 4-поверхової сталінки, не кутова. Загальна площа - 56,5 м. кв., роздільні кімнати та санвузол. Автономне газове опалення, вікна замінені, зроблений якісний ремонт балкону. Всі вікна виходять на вулицю Сінна, двір закритий, є укриття в будинку. Квартира в житловому стані, продається майже з усім облаштуванням. Чекаю на Ваші дзвінки.

25 000 $
500 $/м²
Генерала Карпенко ул. (Генерала Карпенко), 12
ТОРГ
Лески
2 комнаты
50 / 29 / 8.3 м²
этаж 8 из 9
1980 год постройки
сегодня
Ліски, зуп. 2-КП; 8/9; 50/29/8,3; панельний; не кутова; кімнати роздільні,- (площею= 18 м. кв., та 11 м. кв.,- великі та світлі); просторі коридори,- (площею= 8 м. кв.); санвузол роздільний,- (сантехника змінена на нову; ванна); балкон засклений,- (дерев'яною рамою; вихід з вітальні); квартира містить кладову,- (площею= 0,5 м. кв.); вся столярка переважно дерев'яна,- (частково металопласт); в квартирі є лічильники на все; бойлер; загальний стан квартири: середньожитловий, чистенький; відмінне місцерозташування будинку відносно інфраструктури та комунікацій; 25000 у. о. торг.

48 000 $
175 $/м²
Левановцев ул., 10
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
помещение свободного назначения
275 м²
сегодня
Комерційне приміщення вільного призначення
Розглянемо варіант обміну.
Без комісії для покупця.
вул. Леваневців, буд. 10 (2 КП, Ліски)
За запитом надішлю відеоогляд.
Жвавий спальний район з активним потоком мешканців.
Тип приміщення — кабінетний
Три санвузли
Стан середній, потребує ремонту
Вигідне планування з можливістю розмістити орендаря в кожному кабінеті.
Опалення — центральне. Приміщення сухе та тепле. Частково замінені вікна на пластикові. При вході є приміщення для вахтера.
Підлога — плитка в гарному стані. Стіни частково фарбовані, частково — шпалери. Можна легко оновити.
При мінімальних вкладеннях приміщення можна здавати під різні види діяльності:
б’юті-послуги (манікюр, ві...
25 000 $
250 $/м²
Шоссейная ул. (Фрунзе), 5
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
многофункциональное помещение
100 м²
сегодня
Продаю приміщення, вул. Шосейна, р-н 8 причалу. Без комісії! Загальна площа - 100 м. кв., цокольний поверх, вхід з двору. Три окремі кабінети + простора майстерня, санвузол. Можливий продаж з обладнання та ліцензію. Але дане приміщення підходить і під інші сфери бізнесу : салон краси, швейна, майстерня, перукарня, склад та інше. Чекаю на Ваші дзвінки.

70 000 грн/мес
538 грн/м²
Центральный просп. (Ленина), 81
ПРЕМИУМ
помещение свободного назначения
130 м²
сегодня
Долгосрочная аренда коммерческого подвального помещения в самом центре города, между Мариупольской и Малой Морской по проспекту центральному ( фасад)
Евроремонт
Два входа
Тёплый пол, кондиционер охлаждения и обогрев
Санузел
Кухня и подсобные помещения.
Интернет и вайфай
Охранная и пожарная сигнализация
Видеонаблюдение.
Возможно рассмотреть безналичный расчет, условия оговариваются
Паркоместо - кто успел)
Оплата 70000грн+70000 залог+ ком.платежи+50%комиссия
65 000 грн/мес
325 грн/м²
Чкалова ул. (Чкалова), 37/1
ПРЕМИУМ
Відеотур
офисное помещение
200 м²
сегодня
Оренда приміщення, БЦ "Грін", Маріупольська / Чкалова.
3-й поверх, 200 м. кв., з яких 140 квадратних метрів відкритий простір, двоповерховий кабінет, кухня, душова, 3 туалети. + складське приміщення на цокольному поверсі. Автономне газове опалення, кондиціонери, оптоволоконний інтернет. Є укриття на цокольному поверсі та паркувальні місця. До Ваших послуг допомога ресепшену. Чекаю на Ваші дзвінки.

41 000 $
641 $/м²
Водопровідна ул., 34
помещение свободного назначения
64 м²
2014 год постройки
сегодня
Продажа помещения в центре города по адресу Водопроводная 34. Фасад два больших окна и входная дверь на Водопроводную. Помещение в жилом доме 2014 года постройки. С момента сдачи в эксплуатацию один собственник. В помещении черновые работы, всё как на фото.

58 000 $
983 $/м²
Архитектора Старова ул., 14-А
2 комнаты
59 / 42 / 12 м²
этаж 7 из 9
2013 год постройки
вчера
Пропоную до придбання
Двокімнатну квартиру У місті Миколаїв Мікрорайон Північний.
У новому сучасному енергоєфективному будинку, Який має свою Власну зачиненену територію, гарний двір з Зеленими насадженнями, Та місцем для відпочинку.
В квартирі виконаний якісний Капітальний ремонт!
Встановлено нові багатокамерні вікна, Кондиціонер, бойлер, Лічильники, Система Тепла підлога, Сигналізація.
Для нового власника Залишаються вбудовані меблі на кухні, меблі у коридорі, меблі у спальній Кімнаті.
МОЖЛИВИЙ ПРОДАЖ ПО БЕЗГОТІВКОВОМУ РОЗРАХУНКУ, ПО СЕРТИФІКАТУ.
ТЕЛЕФОНУЙТЕ

85 000 $
974 $/м²
Лазурная ул., 9, к.21
2 комнаты
87.3 / 34.3 / 23 м²
этаж 9 из 10
вчера
Пропоную до придбання
Двохрівневу квартиру
У Житловому Комплексі Рів'єра.
В квартирі виконаний якісний ремонт по авторському проекту.
Планування квартири:
1й рівень- Вітальня поєднана із кухнею, З виходом на лоджію, та балкон. Сан вузол, коридор, сходи .
2й рівень- Спальна кімната суміщена з лоджією, та балкон.
Ванна кімната, Гардеробна кімната, сходи .
Рів'єра це новий сучасний енергоєфективний будинок,
Який має свою Власну Котельню, доглянутий двір с Зеленими насадженнями, Та місцем для парковки Автомобіля. Також ще добудовується дитячий майданчик та місце для відпочинку.