15 800 $
420
$/м²
Океановская ул., 34
Комиссия 1000$
Октябрьское
Описание
ЦІНУ ЗНИЖЕНО!
Продаю 1 кімнатну квартиру, вул. Океанівська, Екомаркет
8 поверх 9-ти поверхового цегляного будинку, не кутова — тепла.
Класична «чешка», кімната з нішею.
Загальна площа — 37,6 м², житлова — 19,6 м², площа кухні — 7,3 м², балкон.
Потребує ремонту, частково відремонтований санвузол, встановлені металопластикові вікна, бойлер.
Зручне розташування: поруч супермаркет Екомаркет, школа, дитячий садок, в дворі дитячий майданчик.
15800 у.о.
Запрошуємо на перегляд!
Продаю 1 кімнатну квартиру, вул. Океанівська, Екомаркет
Класична «чешка», кімната з нішею.
15800 у.о.
Запрошуємо на перегляд!
Детали
В квартире 1 комната. Общее состояние квартиры - Без ремонта. Комиссия за услуги 1000 $
История изменения цены
| 02.05.2026 | - 1 200 $ | 15 800 $ |
| 06.04.2026 | 17 000 $ |