1
690 000 $
970  $/м²
торговое помещение, помещение свободного назначения, офисное помещение, банковское помещение
711 м²
2011 год постройки
вчера
2 мес. назад
4 (сегодня 0, вчера 0)
Описание
ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ ДІЮЧОГО БІЗНЕСУ В ОДЕСІ

Фасадне комерційне приміщення з орендарем і стабільним доходом 10% річних. Готовий бізнес, який працює без зупинок і приносить прибуток уже сьогодні.

Приморський район Одеси. Новобудова преміумкласу. Усього 13 хвилин пішки до центру.

Це формат, який вигідніший за столичні пропозиції: ви отримуєте повністю готовий об’єкт з ремонтом, потужностями, трафіком і орендарем за значно кращою ціною.

Локація з максимальною концентрацією клієнтів. Поруч великі житлові комплекси: 15 Жемчужина, 4 Сезони, Чудо-Город, Fontan Sky Center, Тріумф, будинки Каркашадзе. Постійний потік людей забезпечений.

Фасад виходить прямо на жваву магістраль. Ваша вивіска та реклама працюють цілодобово без додаткових вкладень.

Приміщення повністю обладнане для стабільної роботи:
сучасний ремонт, професійна вентиляція та кондиціонування, система пожежогасіння, відеоспостереження (26 камер), охоронна сигналізація, швидкісний Wi-Fi, всі лічильники, регульований тепловий пункт.

Є власна рампа та складська зона зі зручним заїздом, що ідеально підходить для логістики та торгівлі.

Передбачено власне паркування, три окремі входи та цілодобовий доступ.

Вартість — лише 950 доларів за квадратний метр торгової площі, що нижче ринкової ціни для такого рівня об’єкта.

Можлива покупка частинами з розтермінуванням до двох років або безготівковий розрахунок.

Це об’єкт, який показав стабільність навіть у складні періоди і продовжує приносити дохід без перебоїв.