Фильтры
Продажа коммерческой недвижимости в Овруче
2 объявления
- наибольшая площадь
2 объявления
- наибольшая площадь
999 000 $
106 $/м²
Правди, 17
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
9400 м²
сегодня
Загальна територія 5 Га, територія огороджена під охороною, два електро трансформатори по 450 кВт кожен. Територія частково асфальтована, частково забетонована, електроенергія, водопровід, каналізація.
Загальна площа споруд 9 400 м2: виробничі, складські споруди, котельня, адмін приміщення, офіс, гараж, естакади для ремонту транспорту, цех переробки деревини, приміщення охорони, вагова, тощо.
Комплекс межує з залізничною станцією (товарною), також на самій території комплексу знаходиться дві залізничні гілки.
300 000 $
136 $/м²
Шухевича, 17
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
2200 м²
сегодня
Цілісний виробничо-господарський комплекс. Житомирська область.
Загальна територія 1.5 Га, територія огороджена під охороною, електро трансформатор 650 кВт. Територія частково асфальтована, частково забетонована, електроенергія, водопровід - водовідвід, каналізація.
Сушильні камери загальний об'єм 240 м3, котельня з двома котлами по 450 кВт кожен.
Загальна площа споруд 2 200 м2: виробничі, складські споруди, котельня, адмін приміщення, офіс, гараж, цех переробки деревини, приміщення охорони.