Фильтры
Продажа квартир в Полтаве
293 объявления
- наибольшая площадь
293 объявления
- наибольшая площадь

38 000 $
613 $/м²
Решетиловская ул. (Маршала Бирюзова), 88
3 комнаты
62 / 38 / 9 м²
этаж 9 из 9
1992 год постройки
сегодня
3 кімнатна квартира в цегляному будинку в Полтаві.
3 -х кімнатна квартира покращеного планування на Браїлках.
Будинок кінець 1990-х років побудови, цегляний.
Три окремі кімнати, кухня майже 9 м2. Підходить під сучасне перепланування.
Має два балкони, які засклені м/п рамою і мають неймовірний вигляд з вікон. Саме тут можна спостерігати за заходом сонця, випиваючи чашку зеленого чаю перед сном.
Квартира потребує сучасного ремонту, тому чекає нових власників - молоду родину з дітками.
До 13 школи можна дійти за 6 хвилин, до дитячого садочку за 12 хвилин.
Зелений дворик закритого типу, де є дитячий майданчик та місце під ваше авто.
Зупинка, супермаркети, ТЦ "Екватор , ринок, аптеки та...

141 432 $
832 $/м²
Европейская ул. (Фрунзе), 183
5 комнат
170 / 88 / 16 м²
этаж 10 из 11
2020 год постройки
вчера
Дворівнева квартира в ЖК `Європейський` - це формат життя рівня будинку, але з усіма перевагами сучасного житлового комплексу: простір, світло, статус і абсолютна унікальність планування.
Пропонуємо до продажу дворівневу квартиру в ЖК `Європейський` по вартості нижче ніж у забудовника!
Загальна площа - 170 кв.м., 5 повноцінних кімнат, 2 санвузли
10 і 11 видові поверхи
Це не просто велика квартира - це окремий житловий простір з логікою приватного будинку.
Основні характеристики
* автономне опалення
* чистове оздоблення - готова база для вашого дизайну
* панорамні вікна та балкони - максимум світла і простору
* цегляний будинок - тепло і надійність
* планування, яке не повторюється в жодном...
Приобрести квартиру в Полтаве

78 210 $
899 $/м²
Европейская ул. (Фрунзе), 183
2 комнаты
87 / 35 / 16 м²
этаж 9 из 11
вчера
Двокімнатна квартира 87 кв.м у ЖК «Європейський» – це простір, світло і панорамний балкон 14,4 кв.м, який легко стане улюбленою зоною відпочинку. Вартість кв.м нижче ніж у забудовника!
Про житловий комплекс “Європейський”
ЖК “Європейський” - сучасний формат комфортного життя:
* 11-поверховий цегляний будинок - теплий, надійний, довговічний
* закритий двір
* дитячий майданчик
* зона відпочинку
* паркування для мешканців
* охайна територія та приємне сусідство
Тут відчувається баланс між активним міським життям і домашнім затишком.
Двокімнатна квартира на 9 поверсі
Загальна площа - 87 кв.м
9 поверх з 11
Дві окремі кімнати
Кухня - 16 кв.м
Планування продумане і зручне: кімнати ізольовані, про...

76 170 $
828 $/м²
Европейская ул. (Фрунзе), 183
3 комнаты
92 / 49 / 14 м²
этаж 6 из 11
2020 год постройки
вчера
Трикімнатна квартира 92 кв.м у ЖК “Європейський” - це поєднання видової панорами на місто та спокійного тихого двору. Баланс динаміки і затишку в одному просторі.
Пропонуємо до продажу трикімнатну квартиру дешевшу за вартість від забудовника!
Загальна площа - 92 кв.м
Три окремих кімнати
Автономне опалення
6 поверх 11 поверхового цегляного будинку
ЖК “Європейський”
Зі спальні відкривається панорама на місто - жива, світла, особливо красива у вечірній час.
Вітальня та дитяча чи кабінет виходить у тихий двір - без шуму дороги, без зайвої метушні. Лише спокій і відчуття дому.
Це квартира, де можна жити активно і відпочивати по-справжньому.
Планування, яке працює на комфорт
92 кв.м дають можли...

123 338 $
828 $/м²
Европейская ул. (Фрунзе), 183
4 комнаты
149 / 64 / 28 м²
этаж 10 из 11
2020 год постройки
вчера
Дворівнева квартира 149 кв.м - це розумний баланс між простором, функціональністю та відчуттям власного будинку у сучасному ЖК.
Пропонуємо до продажу дворівневу чотирикімнатну квартиру, яка створена для комфортного життя
Загальна площа - 149 кв.м
4 окремі кімнати
2 рівні - логічне та зручне зонування
Це формат для тих, хто виріс із стандартних планувань і хоче більше свободи.
Переваги планування
* два повноцінні рівні
* можливість розділити денну та нічну зони
* простір для сім”ї, роботи і відпочинку
* відчуття приватності навіть у багатоквартирному будинку
На першому рівні ідеально розміщується кухня-вітальня та гостьова зона.
Другий рівень - спальні, кабінет або дитячі кімнати.
Чому...

85 000 $
1 276 $/м²
Перспективна ул., 10
2 комнаты
67 / 35 / 11 м²
этаж 6 из 9
2018 год постройки
1 нед. назад
ЦЯ ШИКАРНА КВАРТИРА В ЖК САДОВИЙ МОЖЕ БУТИ ТВОЄЮ.
До вашої уваги пропонуєтся дуже гарна квартира в ЖК Садовий на Розсошенцях, вулиця Перспективна.
Загальна площа - 67 кв м, кухня - 11 кв м. Кімнати роздільні, квартира не кутова, є гардероб.
Один з найращих поверхів для життя - 6/9.
Опалення - індивідуальне газове (двоконтурний котел). Дуже теплий будинок з газоблоку, що дозволяє суттєво економити на комунальних послугах.
Стан - якісний євроремонт. Продаж з меблями та технікою.
Є комора на поверсі (обговорюється окремо).
ЖК Садовий має всю необхідну інфраструктуру для комфортного проживання: магазини, навчальні заклади, кафе та ресторани, торгівельний центр, паркові зони, зупинка транспорту....

55 000 $
1 341 $/м²
Марии Башкирцевой ул., 20 к2
1 комната
41 / 16 / 10 м²
этаж 4 из 9
2024 год постройки
сегодня
Однокімнатна квартира з новим євроремонтом в сучасній новобудові!
Можна відзначити гарний ремонт, зроблнеий якісно з дорогих матеріалів
- Кухня зроблена під замовлення з вмонтованою посудомийкою, духовою шафою та мікрохвильовою;
- В санвузлі та на балконі тепла підлога з терморегуляторами які з'єднані з опаленням для підтримки завжди комфортнох температури.
- Також встанолена інсталяція, інверторний кондиціонер
Квартира знаходиться на комфортному 4-му поверсі з 9-ти. Дуже тепла, в будинку автономне опалення + сам будинок утеплено!
На території є власний великий паркінг, зони відпочинку для дітей та дорослих. Школи, садочки, супермаркет, все це буде в пішій доступності.
Буде ВЕЛИКИЙ БОНУС д...

75 000 $
1 667 $/м²
Монастырская ул., 11
1 комната
45 / 17 / 12 м²
этаж 3 из 9
2019 год постройки
сегодня
Центр міста. Продаж. Новобудова.
1-кімнатна реальна квартира в новому будинку.
Зручний 3-й поверх
Загальна площа — 45 м²
Квартира не кутова, дуже тепла та світла.
Виконаний сучасний ремонт у світлих тонах
Індивідуальне газове опалення.
Тепла підлога
Продаж з усім, що є в квартирі — меблі та техніка залишаються.
Будинок має закриту територію, що забезпечує безпеку та комфорт проживання.
Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду.
ВСІ ПОСЛУГИ ОПЛАЧУЄ ПРОДАВЕЦЬ (Нотаріальні і ріелторські)
Телефонуйте для детальної інформації та перегляду.
Ищите недвижимость в Полтаве по фильтрам

51 000 $
895 $/м²
Великотырновская ул., 4-А
2 комнаты
57 / 28 / 10 м²
этаж 9 из 10
2023 год постройки
вчера
Продаж 2-кімнатної квартири в новобудові (район Автовокзалу)
Пропонується сучасна двокімнатна квартира в зданому в експлуатацію цегляному будинку за адресою вул. Великотирнівська, 4А.
Основні характеристики:
• Загальна площа — 57 м²
• Кухня — 10 м²
• Поверх — 9 з 10
• Будинок цегляний, теплий та надійний
• Індивідуальне опалення (двоконтурний котел)
• Встановлені лічильники на газ, воду та електроенергію
• Зручне планування з роздільним санвузлом
• Стан — після забудовника (ідеально для ремонту під себе)
• Право власності
• Ключі в агентстві — показ у зручний для вас час
Телефонуйте та домовляйтесь про перегляд — квартира варта вашої уваги!

54 999 $
1 341 $/м²
Марии Башкирцевой ул., 20 к2
ПРЕМИУМ
ЖК Пелюстковий
1 комната
41 / 16 / 10 м²
этаж 4 из 9
2024 год постройки
сегодня
Пропонуємо до продажу 1-кімнатну квартиру в новобудові з євроремонтом. Світла та затишна однокімнатна квартира загальною площею 41 м² у сучасному будинку.
Розташована на зручному 4 поверсі, не кутова, тепла та комфортна для проживання. Квартира з якісним євроремонтом — заходь і живи.
Обладнана всім необхідним:
- Простора кухня з посудомийною машиною
- Тепла підлога у санвузлі та на балконі
- Функціональне та продумане планування
Будинок новий, охайний під’їзд, комфортне середовище для життя. Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
Телефонуйте для детальної інформації та перегляду.

67 000 $
1 042 $/м²
Павленковская пл., 3-В
2 комнаты
64 / 34 / 12 м²
этаж 5 из 10
2022 год постройки
сегодня
Продаж!
2 кімнатна квартира — Павленківська площа, 3В.
Квартира після будівельників.
Загальна площа: 64.3 кв.м. Житлова площа становить 33.7 кв.м.
Квартира знаходиться на комфортному 5 поверсі з 10. Всі вікна виходять на затишний двір. Територія цілодобово охороняється.
Індивідуальне газове опалення. Індивідуальні лічильники: газ, вода, електрика.
Вартість нерухомості 67000 $.
[телефон скрыт]Наталя

54 999 $
1 222 $/м²
Милорадович Єлизавети ул., 45
1 комната
45 / 25 / 10 м²
этаж 2 из 4
2017 год постройки
вчера
Продаж 1-кімнатної квартири 45 м² у будинку 2018 року
Ліквідний варіант для власного проживання або інвестиції під оренду в сучасному цегляному будинку.
Квартира розташована на 2 поверсі 4-поверхового будинку 2018 року побудови.
Функціональне планування:
загальна площа — 45 м²
житлова кімната — 25 м²
кухня — 10 м²
засклений балкон
Основні переваги:
цегляний будинок
індивідуальне опалення (двоконтурний котел)
низькі комунальні витрати
меблі та техніка залишаються
комфортний 2 поверх
квартира готова до проживання без додаткових вкладень
Об’єкт підходить під:
✅ єВідновлення
✅ сертифікат
✅ ваучер
Сучасний формат житла з хорошими технічними характеристиками та стабільним попитом на оренду...

49 500 $
952 $/м²
Великотырновская ул., 9-А
1 комната
52 / 18 / 11 м²
этаж 3 из 9
2023 год постройки
вчера
ЖК "Стандарт", секція ЗДАНА, переуступка!
* Однокімнатна квартира загальною площею 52 м2
* Зручний 3-й поверх в дев'ятиповерхівці
* Велика кухня 9 м2 - простір для зустрічі з друзями
* Два виходи на лоджію
* Встановлений 2-х контурний котел - економія ваших коштів на опаленні
* Матеріал побудови - цегла з внутрішнім утепленням стін мінеральною ватою
Найкращий варіант в цій чудовій новобудові!
код 42861

54 999 $
1 325 $/м²
Марии Башкирцевой ул., 20 к1
1 комната
42 / 16 / 10 м²
этаж 4 из 9
2024 год постройки
2 дня назад
Обладнана всім необхідним:
- Простора кухня з посудомийною машиною
- Тепла підлога у санвузлі та на балконі
- Функціональне та продумане планування
Телефонуйте для детальної інформації та перегляду.

30 600 $
805 $/м²
Марии Башкирцевой ул., 20 к2
1 комната
38 / 15 / 9 м²
этаж 6 из 9
2024 год постройки
сегодня
Найкраща пропозиція компактної 1к квартири в новому ЖК Пелюстковий!
Виконані роботи: чистова стяжка, стартова шпаклівка стін, монтаж електропроводки, встановлені радіатори, розведено труби.
Квартира під чистову обробку!
Стіни побудовані із газоблоку, будинок на автономному опаленні. Фасад утеплений!
Є панорамно засклений балкон. Броньовані вхідні двері для додаткової безпеки.
Телефонуйте для перегляду!

70 000 $
1 129 $/м²
Полтавська ул., 3
єВідновлення
ЖК Family Park
2 комнаты
62 / 35 / 12 м²
этаж 8 из 10
2020 год постройки
сегодня
Пропонується до продажу сучасна двокімнатна квартира з комфортною гостьовою зоною у новому будинку по вул. Полтавська, ЖК Family Park (Фемілі Парк)
Квартира розташована на 8 поверсі з 9, з чудовим видом на дубову алею та тишею без зайвого міського шуму.
Загальна площа — 62 м², продумане планування ідеально підходить як для проживання, так і для інвестиції.
• Дві окремі просторі кімнати
• Затишна зона для відпочинку
• Засклений балкон
• Квартира не кутова — тепла та енергоефективна
• Індивідуальне газове опалення (встановлений котел)
• Кондиціонер для комфортного клімату в будь-яку пору року
Будинок новий, доглянутий під’їзд, приємне оточення.
Готові розглядати державні програми.
Ціна: 7...

66 500 $
1 023 $/м²
Головко ул. (Головка), 17
3 комнаты
65 / 39 / 10 м²
этаж 8 из 9
1982 год постройки
сегодня
Продається світла, тепла та дуже доглянута 3-х кімнатна квартира, у якій комфорт відчувається з першого кроку.
Покращене планування - простора та зручна для сім"ї.
Двостороння - зранку зустрічаєте схід сонця, а ввечері насолоджуєтесь заходом із чашкою гарячого чаю.
Гарний стан - можна заїжджати ти жити без вкладень (Вбудовані меблі та деякі меблі за домовленістю залишаються)
Балкон + велика лоджія засклені новими вікна, на яких зроблений також ремонт.
Квартира повністю утеплена ззовні.
Великий бонус - встановлено EcoFlow (2 кВт) при відключенні світла у вас буде до 10 годин електроенергії. Комфорт і безпека за будь-яких умов.
Тамбур на 2 квартири, який закривається на ключ. Порядні...

48 000 $
738 $/м²
Генадия Биличенко ул. (Петровського), 39
2 комнаты
65 / 34 / 11 м²
этаж 9 из 10
2018 год постройки
сегодня
2 кімнатна в новому будинку! Терміново! Дуже терміново!
Як думаєте, що більше сподобається сучасній сім'ї?
Жити в будинку, якому від 30 до 60 років?
Мати обмежений простір на кухні, лише 5-7 метрів квадратних?
Жити в будинку з прохідними кімнатами?
Або мати "цікавих" сусідів?
Або...
* Заїхати до нового будинку із затишною прибудинковою територією.
* У простору квартиру з чудовим панорамним видом з вікон.
* З окремими кімнатами та великою кухнею.
* З автономним опаленням, 2-х контурний котел вже встановлений.
Сучасна сім'я обирає комфорт!
Квартира у зданому будинку, з повноцінними документами, будинок заселений, всі комунікації працюють.
Балкон, ванна кімната та туалет - майже зробл...
67 000 $
788 $/м²
Европейская ул. (Фрунзе), 183
2 комнаты
85 / 36 / 16 м²
этаж 9 из 11
сегодня
Продаж просторої двокімнатної квартири в сучасному ЖК "Європейський"
Загальна площа 85м2
Висока стеля та панорамні вікна забезпечують природнє освітлення.
З кухні та кімнати вихід на просторий балкон-терасу з чудовим краєвидом!
Два санвузла.
Квартира не кутова!
Індивідуальне опалення - встановлений двоконтурний котел!
Стан без ремонту, що дає можливість зробити дизайн на свій смак.
Зручне розташування - дає зручний доступ до магазинів, шкіл та транспорту
Це чудова можливість для тих, хто бажає жити в комфорті та зробити квартиру саме під себе!
Телефонуйте, домовимся на перегляд.

149 999 $
1 339 $/м²
Марии Башкирцевой ул., 39
3 комнаты
112 / 68 / 16 м²
этаж 8 из 10
2019 год постройки
вчера
Продаж світлої та затишної 3-кімнатної квартири з панорамним видом
Розташована на 8 поверсі з 10 у цегляному будинку.
Ідеальний варіант для комфортного та безпечного життя родини.
Дві окремі спальні кімнати.
Простора вітальня з панорамним видом.
Окрема кухня.
Індивідуальне газове опалення - тепла підлога по всій квартирі.
Лоджія та 2 балкони.
Два санвузли: перший ванна, туалет та пральна зона, другий душ та туалет.
На стінах - венеційська штукатурка.
Встановлене аварійне живлення, що забезпечує комфорт навіть під час відключень електроенергії.
Квартира дуже світла та затишна, з продуманим плануванням і якісним оздобленням. Повністю готова до заселення без додаткових витрат.
Телефонуйте т...