1
48 000 $
842
$/м²
Описание
БЕЗ КОМІСІЇ для ПОКУПЦЯ!
* ПРОДАЖ КВАРТИРИ на вулиці Героїв України (бувша Героїв Сталінграду)
* Найзатребуваніша КІЛЬКІСТЬ кімнат - 1 кімнатна квартира!
* НОВОБУДОВА, але право власності більше 3-х років - податок 2% !
* ІНДИВІДУАЛЬНЕ ОПАЛЕННЯ - встановлений газовий 2-контурний котел.
* ПІДПИСАНІ ДОГОВОРИ з усіма КОМУНАЛЬНИМИ службами.
* Є БАЛКОН та велика ВЕРАНДА - 9,6м2!
* Встановлені ЛІЧИЛЬНИКИ!
* Загальна ПЛОЩА- 57м2.
* ГАРНЕ МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ: поруч школи, дитячі садки, поліклініки, ТЦ, магазини, аптеки, парк.
* ВІДМІННА ІНВЕСТИЦІЯ в НЕРУХОМІСТЬ!
* Найзатребуваніша КІЛЬКІСТЬ кімнат - 1 кімнатна квартира!
* ПІДПИСАНІ ДОГОВОРИ з усіма КОМУНАЛЬНИМИ службами.
* Є БАЛКОН та велика ВЕРАНДА - 9,6м2!
* Встановлені ЛІЧИЛЬНИКИ!
* Загальна ПЛОЩА- 57м2.
* ВІДМІННА ІНВЕСТИЦІЯ в НЕРУХОМІСТЬ!
Детали
В квартире 1 комната. Есть газ. В квартире есть Ванна. Общее состояние квартиры - Без ремонта. Горячая вода - газовый котел. Без комиссии
В квартире есть
История изменения цены
| 29.12.2025 | - 500 $ | 48 000 $ |
| 15.08.2025 | - 400 $ | 48 500 $ |
| 23.05.2025 | - 100 $ | 48 900 $ |
| 24.02.2025 | - 500 $ | 49 000 $ |
| 22.11.2024 | - 400 $ | 49 500 $ |
| 05.11.2024 | - 1 100 $ | 49 900 $ |
| 08.10.2024 | - 500 $ | 51 000 $ |
| 09.09.2024 | - 500 $ | 51 500 $ |
| 05.08.2024 | - 500 $ | 52 000 $ |
| 23.07.2024 | 52 500 $ |