2
41 000 $
837
$/м²
Кучеренко ул., 2/14
Блочна
Хрущівка
3 нед. назад
4 мес. назад
198 (сегодня 0,
вчера 2)
Описание
Код 10597
Продається світла і охайна квартира на другому поверсі. Кімнати окремі, санвузол теж. Є балкон.
Вікна та труби замінені. Зроблено косметичний ремонт. Залишаються вбудовані меблі і техніка.
Дзвоніть. Оглянемо квартиру наживо.
Дзвоніть. Оглянемо квартиру наживо.
Детали
В квартире 2 комнаты, Технологія будівництва - Блочна, Тип будинку - Хрущівка. Планировка комнат Раздельная. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Владелец соглашается продать по программе єВідновлення. Комиссия за услуги 4 %

Саєнко Світлана
Риелтор
| Активных объявлений | 82 |
| Эксклюзивных объектов | 0 |
| Рекламная активность | 8468 |
| Последний визит на сайт | сегодня |
История изменения цены
| 25.03.2026 | + 3 500 $ | 41 000 $ |
| 17.12.2025 | 37 500 $ |