Фильтры
Аренда коммерческой недвижимости (нежилых помещений) в Пряжове
По вашему запросу объявлений не найдено
По вашему запросу объявлений не найдено
Вас также могут заинтересовать объявления рядом
20 объявлений
![СІТІ]()
![АН "ДІОНА"]()
![Grand]()
104 000 грн/мес
80 грн/м²
1-й Смолянський пер., 6
многофункциональное помещение
1300 м²
3 нед. назад
Смолянка,приміщення 1300 кВ.м, рампа,сухе, висота стелі 5м.Гарний заїзд.
15 000 грн/мес
50 грн/м²
Жуйка ул., 41
склад
300 м²
1988 год постройки
1 нед. назад
Оренда складського приміщення.
300м2
Є електроенергія,заведено 10кВт
Висота воріт 4,2×5,5
Розмір 16×8
Детальніше за номером телефону

300 грн/мес
0 грн/м²
Полевая пл., 1
торговое помещение
1000 м²
3 нед. назад
Окремо розташована будівля, один поверх. Окремі входи в приміщення, у наявності два приміщення 300 та 250 кв.м. та ще є приміщення під аптеку 60 кв.м., відділення банку, медичний заклад, побутову хімію або інше. Загальна площа 1000 кв.м., зараз виконуються внутрішні роботи з ремонту. Висота стелі 3 м. Є земельна ділянка, окремий двір для заїзду та вигрузки авто (фур), рампа з двору та фасадних шість виходів на вулицю Ціалковського. Потужність 28 квт з можливістю збільшення. Є місця для паркінгу авто клієтів, заїзд з вулиці. Здається на довготривалий термін. Без оздоблювальних робіт. Є водопостачання, каналізація, електропостачання. Ідеально підходить для розміщення продовольчого магазину, ре...
20 000 грн/мес
667 грн/м²
Большая Бердичевская ул., 30
многофункциональное помещение
30 м²
1967 год постройки
3 нед. назад
ОРЕНДА фасадного комерційного приміщення в центрі Житомира
вул. Велика Бердичівська
Здається в оренду фасадне приміщення з ремонтом у самому центрі міста, на одній із найпрохідніших вулиць Житомира.
Загальна площа — 30 м².
• перша лінія
• високий пішохідний та автомобільний трафік
• шоурум
Ціна оренди — 20 000 грн + комунальні послуги.
Телефонуйте: [телефон скрыт]...
3 000 грн/мес
500 грн/м²
Вітрука ул., 41
торговое помещение
6 м²
2 дня назад
Можливий продаж
160 грн/мес
0 грн/м²
Музичний пер., 1
многофункциональное помещение
700 м²
2 нед. назад
Музична фабрика,виробниче приміщення,загальною площею 700 кВ.м, висота стелі 6 м, кран балка 5 тонн.Капітальне,нова стеля,офісне приміщення 3 кабінети, санвузол.
3 000 грн/мес
300 грн/м²
Большая Бердичевская ул., 27а
многофункциональное помещение
10 м²
сегодня
Оренда окремого кабінета під масаж, манікюр, сферу послуг. Житловий стан- дають "канікули" на те, щоб привести все в порядок. Є с/в на декілька кабінетів. Є точка води в кабінеті.
101 000 грн/мес
402 грн/м²
Малая Бердичевская ул., 4
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
252 м²
5 дней назад
Шукаєте ідеальну локацію, що поєднує престиж, функціональність та бездоганний доступ для ваших клієнтів у самому центрі Житомира? Представляємо вашій увазі виняткове комерційне приміщення на першому поверсі, розташоване в епіцентрі ділової активності та культурного життя міста!
Це не просто приміщення – це готова до адаптації, багатофункціональна та стратегічно вигідна площа, що ідеально підійде для реалізації будь-яких амбітних бізнес-ідей, від сучасної медичної клініки до інноваційного навчального центру, від фешенебельного бутіка до представницького офісу великої компанії.
Ключові Переваги та Характеристики, що Відкривають Широкі Можливості:
Стратегічна Локація та Виняткова Видимість:...
20 000 грн/мес
500 грн/м²
Хлебная ул., 12б
многофункциональное помещение
40 м²
вчера
Оренда магазину в районі автостанції
15 000 грн/мес
50 грн/м²
Музикальна фабрика, 1
склад
300 м²
вчера
Примiщення, 300кв.м, висота стелi 5м, сухе, гарний заiзд, детально за телефоном. 50грн.-1 кв. м
17 000 грн/мес
335 грн/м²
Київська, 40
многофункциональное помещение
51 м²
5 дней назад
Приміщення в "Business City". ЦЕНТР міста, навпроти ЦУМ (фасад під склом)!!! Зручний невисокий поверх, мокра точка. Новий ремонт (в планах установка кондиціонера).
35 000 грн/мес
140 грн/м²
Бориса Тена ул., 70
помещение свободного назначения
250 м²
4 дня назад
Здам кафе в оренду м.Житомир, вул.Б.Тена , площею 170 м, зал на 100 місць, діючий, всі зручності, фасад, поряд ринок, садочки, жилий масив, ціна за місяць 35000грн. + Передоплата та комунальні, тел. [телефон скрыт]
Ан ,,Золотий ключик"
18 000 грн/мес
134 грн/м²
Киевская ул., 62
многофункциональное помещение
134 м²
1 нед. назад
Здається комерційне приміщення офісного типу. Можна під кол-центру, студію краси та інше. Розташоване на 10 поверсі в центрі міста. 5 кімнат, зручності. Під охороною .

94 000 грн/мес
1 000 грн/м²
пл., 7
помещение свободного назначения
94 м²
1964 год постройки
2 нед. назад
Здається в оренду комерційне приміщення під ваш ремонт.
Самий центр міста. Під будь який бізнес. Перші 2 місяці канікули для ремонту.
1000 грн м кв.

24 000 грн/мес
600 грн/м²
Вітрука ул., 6-Г
многофункциональное помещение
40 м²
2022 год постройки
3 дня назад
Здається комерційне приміщення в ЖК Фаворит.
Площа — 40 м²
Ціна — 24 000 грн/міс
Приміщення з ремонтом.
Можливе перепланування — за потреби можна вибити стіну та адаптувати простір під свій бізнес.
Також є окрема вулична зона, де можна облаштувати місце під столи або додатковий простір для клієнтів.
Підійде під:
офіс, студію, салон, шоурум, кабінет послуг тощо.
Не розглядається під кафе та пекарню.
[телефон скрыт]
120 000 грн/мес
393 грн/м²
Вітрука ул., 6-Г
многофункциональное помещение
305 м²
3 нед. назад
Фасадне приміщенні,в новобудові,з ремонтом 305кв.м, автономне опалення,парковка.Детально за телефоном.
40 000 грн/мес
400 грн/м²
Киевская ул., 59
помещение свободного назначения
100 м²
сегодня
Здам комерційне приміщення в центрі під любий вид діяльності, кафе,магазин, аптеку,медичний заклад, дитячий комплекс і т.д 2 санузла, великий зал,кабінет,кладовки,автономне газове опалення, ,вода,світло,сигналізація. 40000 грн+ком.послуги +залогова сума
[телефон скрыт]
10 000 грн/мес
385 грн/м²
Ольжича ул., 18
многофункциональное помещение
26 м²
сегодня
Приміщення комерційного призначення в тихому центрі, 26м, два кабінети і с/в. Косметичний ремонт, окремий вхід, високі стелі. Центральні комунікації, грати на вікнах. Можлива оренда з правом викупа.
25 000 грн/мес
234 грн/м²
Покровская ул., 47
офисное помещение
107 м²
сегодня
Здам комерційне приміщення 107 метрів, 5 кімнат,санвузол, електроопалення, кондиціонер, під офіс, ремонт за домовленістю за кошти орендаря. 25000 грн+ком.послуги +залогова сума [телефон скрыт]
52 000 грн/мес
100 грн/м²
1-й Короленка пер., 10
многофункциональное помещение
520 м²
2 нед. назад
Ділянка 0,2037 га.
На ньому цех 522,1 кв.м.+
навіс(з якого теж зробили мет.цех).Висота стелi 12 м, кранбалка Офiсне приміщення 120 кв м.с тепло,водо і електро комунікаціями. Потужнicть70КВт. Гарний заiзд. Офiсне примiщення, з ремонтом та автономним опаленням. 20 сот. приватизованноi землi. 10cот.в орендi. Детально за телефоном