Топ объявлений Синельниково
24 999 $
282 $/м²
Калініна, 9
єОселя
єВідновлення
88.8 / 39 / 12.4 м²
1 этаж
9 сот
3 комнаты
2000 год постройки
вчера
Продам реальний будинок в Синельникова.
- Світлий та затишний будинок
- Сучасний ремонт
- Продаж з меблями та технікою
- Загальна площа 88.8м2
- Поряд зупинка транспорту, школа, магазини.
Записуйтесь на перегляд, з повагою Ольга.
80 000 $
615 $/м²
Георгіївська, 126
єОселя
130 / 70 / 20 м²
2 этажа
5 сот
5 комнат
3 дня назад
Продам дом в Синельниково дом для большой семьи!
Дом, в котором для каждого члена семьи будет своя, отдельная, комната, для хозяйки кухня 12м2, в которой соберется вся семья. По утрам не будет очереди в санузел, т. к. в доме их два. Дом теплый и уютный зимой, его греет котел двухконтурный газовый или электро котёл. Заведено 30квт.
Колодец на 8 метров. Септик на 10 кубов+ 2-ве переливные ямы. Летом прохладу создают кондиционеры + утепление крыши и стен.
Сад с плодовыми деревьями сливы, груши, яблони.
Дом 2 этажа, площадь 130 м2, 5 комнат, капитальный ремонт 2021 года. Полы ламинат , кафель+теплый пол. Крыша металлопрофиль+ утепление чердака мин.ватой.
Двери, лестница( из сосны), кухня сделан...
80 000 $
615 $/м²
Георгіївська, 126
єОселя
130 / 70 / 20 м²
2 этажа
5 сот
5 комнат
3 дня назад
Продам дом в Синельниково дом для большой семьи!
Сад с плодовыми деревьями сливы, груши, яблони.
Двери, лестница( из сосны), кухня сделан...
18 700 $
223 $/м²
Армейська
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
84 / 60 / 12 м²
1 этаж
10 сот
5 комнат
4 нед. назад
Продається готовий для комфортного проживання будинок за чудовою ціною
Синельникове-2
Характеристики будинку:
Дуже теплий будинок
Побудований з білого цегли
Утеплений пінопластом (7 мм)
Територія огороджена парканом
Комунікації:
Газ
Центральне водопостачання
Центральна каналізація
Опалення: газове та електричне (3 альтернативні котли)
Встановлена сигналізація
Планування:
Кухня
Санвузол
Коридор
Вітальня
2 прохідні кімнати
2 окремі кімнати
Додаткові переваги:
Гараж навіс для авто
Літня кухня
Великий погріб
Окрема господарська будівля
При продажу залишається все
заїжджай і живи
Ділянка 10 соток
Багато плодових та ягідних рослин
Доглянута територія
27 500 $
391 $/м²
Троіцька, 45
БЕЗ КОМИССИИ
70.4 / 47 / 7.5 м²
1 этаж
6 сот
6 комнат и более
1 мес. назад
Продам 2 будинка на одному подвір'ї в Синельниковому
Район нарсуда , 7 школи, на вул. Троіцька
Будинок цегляний, 10*9м, зі зручностями, із високою стелею.
70 м2: вітальня, 3 спальні, зал, кухня, ванна кімната
Два вида опалення, енерго незалежний газовий котел та твердопаливний.
Перебоїв подачі електроенергії та води немає. Встановлено лічильники на усі витратні ресурси
У дворі є гостоьвий будинок 6, 3*4, 6м, в якому 2 кімнати, коридор та кухня, з газовою плитою. Можливе проживання на протязі усього календарного року, тому що встановлено індивідуальне опалення.
На подвір'ї є гараж 5, 7*3.6 м , сарай, літній душ та туалет
На присадибній ділянці 6 соток ростуть плодові дерева, кущі, квіти....
49 500 $
241 $/м²
Троїцька, 26
БЕЗ КОМИССИИ
205 / 89 / 12 м²
2 этажа
13 сот
5 комнат
1 мес. назад
Вам потрібен великий просторий, будинок , щоб були кімнати для дітей, батьків, гостей?
Щоб на кухні за сніданком збиралась уся родина?
Щоб у дворі було місце і для вечірніх посиденьок і для дитячих ігор ?
Та зазвичай місце для авто, та й не одного!
Такий будинок вже побудований саме для вас!!!
Будинок 2 поверховий, 205 м²
Гостьова
3 спальні (але можна спланувати ще дві!!)
Майстерня
Землі 13 соток
Забетоноване подвір’я із палісадниками
Сарай
Літній душ та туалет, а ще є
Город, працюй до схочу !!!
Усі забудови із білої української цегли
Зберігаємо тепло, тож вікна - металопластикові
Рахуємо витрати – лічильник...
52 000 $
423 $/м²
Воїнів, 29
БЕЗ КОМИССИИ
123 / 50 / 14 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
1 мес. назад
Продам
Комфортний 2 поверховий будинок, де панує атмосфера добробуту та затишку. Будинок, в якому є велика гостьова кімната та 3 окремі спальні.
Простора кухня та прихожа із гардеробною та коморою.
На другому поверсі є кабінет та невеличкий, але свій балкон!
Ванна кімната із душовою кабінкою.
На подвір'ї розбито альпійську гірку, насаджені декоративні дерева, кущі та квіти. Ростуть плодові дерева та є місце під городину
Гараж, сарай, літня кухня та погріб - усе для справжнього господаря.
Будинок розташований поодаль від об’єктів критичної інфраструктури, але поруч 7 школа.
5 хвилин на авто до АТБ, міської лікарні, центру міста.
Ще можна довго писати про переваги...
40 000 $
267 $/м²
Залізнична, 2
150 / 70 / 14 м²
2 этажа
4 сот
5 комнат
1 мес. назад
Продам будинок у Синельниково, вул. Залізнична
Будинок цегляний, двоповерховий, 150 м2
Вітальня, 2 спальні, зал, кабінет, кухня із столовою та літня кухня із верандою, ванна кімната з вікном, величезна комора-гардеробна, балкон.
Теплі підлоги в зоні кухні та столової.
Високі стелі, МПО, індивідуальний газовий котел, газова колона, утеплення стін.
Будинок продається з меблями та технікою.
У дворі 3 гаражі, 3 сарая, доріжки залиті бетоном, 2 вигребні ями.
Підведена потужність 25кВт, 3 фази.
На присадибній ділянці 4 сотки, ростуть плодові дерева.
Перегляди за домовленістю.
49 000 $
338 $/м²
Комарова, 41
БЕЗ КОМИССИИ
145 / 80 / 10 м²
1 этаж
6 сот
5 комнат
1 мес. назад
Продам
Просторий 145 м2 комфортний будинок для великої родини.
Будинок, в якому є великі гостьові кімнати та 3 окремі спальні.
Простора кухня та столова, із теплою підлогою, прихожа, а в санвузлі є душова кабіна та кутова величезна ванна.
Енерго незалежний газовий котел та колонка. Перебоїв подачі електро-енергії та води немає. Встановлено лічильники на усі витратні ресурси.
Подвір'я викладено плиточкою, насаджені декоративні дерева, кущі та квіти. Ростуть плодові дерева та є місце під городину
Гараж, сарай, літній душ та туалет, погріб - усе для справжнього господаря.
Будинок розташований поодаль від об’єктів критичної інфраструктури, але поруч газова контора, пар...
Все коттеджные городки