Фильтры
Продажа квартир в Сокольниках (Львовский район, Львовская область)
116 объявлений
- наибольшая площадь
116 объявлений
- наибольшая площадь

143 000 $
2 383 $/м²
Героев Майдана ул., 5
ПРЕМИУМ
ЖК Avalon Holiday
2 комнаты
60 / 25 / 22 м²
этаж 4 из 8
2021 год постройки
сегодня
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Avalon Holiday
Пропонується до продажу сучасна 2-кімнатна квартира з новим дизайнерським ремонтом — ще ніхто не проживав.
Ідеальний варіант для тих, хто хоче заїхати та жити без зайвих витрат і клопотів.
Переваги квартири:
повністю омебльована
вбудована побутова техніка провідних брендів
підігрів підлоги для максимального комфорту
кондиціонер
панорамні вікна з великою кількістю світла
Додатково:
За окрему оплату можливе придбання паркомісця у підземному паркінгу та комірки.
ЖК Avalon Holiday — це комфорт, сучасна архітектура та продумана інфраструктура для життя.
За детальною інформацією телефонуйте
Ваш рієлтор — Олена

143 000 $
2 325 $/м²
Героїв Крут ул., (Будинок 3)
2 комнаты
62 / 13 / 20 м²
этаж 5 из 9
2025 год постройки
сегодня
Продаж 2 кім квартири у ЖК Компаньйон,СокільникиПродаж 2 кімнатної квартири у ЖК Компаньйон,Сокільники
Площа 61.5м2
Поверх 5 з 9
Ціна 143 000 $ + торг
Продаж по переуступці, будинок вже зданий, одразу в день купівлі можна оформити на себе право власності.
Квартира з гарним,якісним ремонтом. Вмонтованою технікою та меблями.
Залишається все, окрім дрібних речей власників.
Ідеальний варіант,щоб одразу заїхати і жити.
По плануванні:
2 роздільні кімнати,гардероб,2 санвузли ( є ванна ), кухня з розкладним ортопедичним диваном та балконом і виглядом у внутрішній дворик.
У квартирі розведений теплий підігрів підлоги усюди там де плиточка, бойлер на 100 літрів, рекуператор для очистки повітря у...

57 000 $
814 $/м²
Весняна ул., 4
ВЫГОДНО
ЖК Південний
2 комнаты
70 / 45 / 17 м²
этаж 5 из 5
2021 год постройки
сегодня
Продаж двокімнатної квартири в зданому і заселеному будинку - новобудові ЖК Південний!
Квартира з початковим ремонтомю .
Має гарне планування- кухню студію . дві просторі спальні і санвузол.
Площа квартири 70 м2, розташована на пʼятому поверсі.
Простора та світла квартира.
На поверсі є всього один сусід!
Має автономне опалення від двохконтурного котла!
Розведена електрика, поштукатурені стіни і стелі.
Локація ідеальна для тихого і спокійного життя родини- прогулянкові зони. майданчики.територія під відеонаглядом!
Зручний доїзд. поруч зупинки транспорта. магазини. аптека і тд!
Гарний варіант для сімʼї за хорошу ціну!
Телефонуйте!
код - 336253

79 900 $
1 354 $/м²
Свободи ул., 18
ВЫГОДНО
ЖК Південний
2 комнаты
59 / 29 / 15 м²
этаж 4 из 5
2014 год постройки
сегодня
Продається 2 кімнатна квартира в с.Сокільники вул.Свободи ( Весняна ) ЖК Південний
Поверх 4/4 ( зверху горище )
Площа 59 кв.м
Індивідуальне газове опалення, 2 функційний котел, також є кондиціонер. Сигналізація встановлена.
Квартира має 2 роздільні кімнати, простору кухню вітальню, суміжний санвузол, та великий коридор. Двостороння, схід і захід.
Продається з меблями і технікою, все залишається.
Новобудова малоквартирна 2015 року, лише 2 квартири на поверсі.
Гарний вигляд з вікна.
Вартість 80 тис.
Біля будинку є велика парковка, дитячий майданчик.
Бонусом до квартири йде величезний підвал на 14 кв.м
Магазини, аптеки все поруч, школи , садочки, кінцева громадського транспорту також.
Тихий...

115 500 $
2 089 $/м²
Григория Сковороды ул., 38
ПРЕМИУМ
ЖК Grand Village
2 комнаты
55 / 18 / 30 м²
этаж 6 из 6
2021 год постройки
сегодня
Продаж 2-х кімнатної квартири в "ЖК Grand Village", 10 хв до Victoria Gardens, дизайнерський ремонт.
Квартира, де продумано все: Дизайнерський простір у ЖК Grand Village
Продається затишна 2-кімнатна квартира, що поєднує спокій заміського життя та комфорт мегаполіса. Розташована в кінці вул. Кульпарківської
— ідеальне місце для тих, хто цінує свіже повітря, але хоче залишатися в ритмі міста.
Локація — все поруч:
Шопінг та розваги: лише 10 хвилин до найбільших ТРЦ Львова — Victoria Gardens та
King Cross Leopolis.
Інфраструктура: поруч АТБ, школа та дитячий садок. У самому комплексі - кавʼярні, магазини, спортивні та дитячі майданчики.
Безпека: відеоспостереження на території та в будинку.
....

148 000 $
2 349 $/м²
Героев Майдана ул., (Будинок 6)
2 комнаты
63 / 28 / 25 м²
этаж 6 из 8
сегодня
Продається двокімнатна квартира в ЖК Avalon Holiday
📍 Локація: с. Сокільники, вул. Героїв Майдану
Параметри квартири:
• Поверх: 6 з 8
• Площа: 63,8 м²
• Орієнтація: сх-пд, сонячна
Функціональне планування:
— дві окремі спальні
— кухня-вітальня
— санвузол
— гардеробна
Стан та наповнення:
Квартира буде повністю готова “під ключ” — з корпусними та м’якими меблями, технікою, текстилем, декором і продуманим освітленням.
Завершення ремонту — кінець березня. Залишились в доопрацюванні лише корпусні меблі , техніка та монтаж плінтусів . Можна заїжджати одразу після отримання ключів.
Фінансові умови:
💰 Вартість — 148 000 $
✔️ Квартира доступна по державних програмах:
— «ЄОселя»
— «ЄВідновлення»

65 000 $
929 $/м²
Львовская ул., (Будинок Б)
2 комнаты
70 / 35 / 20 м²
этаж 2 из 5
сегодня
Продаж 2кім квартири 69.5 м у ЖК на Спортивній
Сокільники, локація Стрийської
Максимальне наповнення. стяжки,штукатурки, вікна,двері, всі комунікації до квартири
Газове індивідуальне опалення, котел, радіатори
Гарне планування: дві ізольовані спальні 20 та 15м, велика кухня-студія 17м, два санвузли, та дві лоджії
Квартира некутова,будівництво з цегли всі стіни, утеплення пінопласт
Здача комплексу на 2кв 2027р
Переуступка
Можна оглянути.Телефонуйте!

99 680 $
1 400 $/м²
Героев Майдана ул., (Будинок 9)
2 комнаты
71 / 33 / 22 м²
этаж 2 из 8
2026 год постройки
сегодня
Продаж 2кім квартири 71,2м у ЖК Авалон Холідей
Вул.Г.Майдану, Сокільники
Поблизу Стрийської-Трускавецької, Франківського р-ну Львова
Збільшена площа по техпаспорту доплачена!
Дуже гарне планування, велика кухня-студія 22м та дві ізольовані спальні 20 та 12м не суміжні одна з одною, два санвузли, можна організувати також гардероб
Зовнішні стіни з керамоблоку,утеплення мінеальна вата, опалення газове індивідуальне,котел
Секція 18, на етапі здачі, право власності на лютий-березень можна буде оформляти
Гарно облагороджені дворики та дитячі майданчики
ЖК розташоване недалеко озера
Можливий огляд! Телефонуйте!
Ищите недвижимость в Сокольниках (Львовский район, Львовская область) по фильтрам

82 900 $
1 281 $/м²
Героїв Крут ул., (Будинок 3)
2 комнаты
65 / 22 / 23 м²
этаж 4 из 5
сегодня
Продаж 2кім квартири 64.74 у ЖК Vero, комплекс у Сокільниках,наподалік озера
Забудовник ЛевДевелопмент
Гарне планування, відкриті балкони і хороша ціна ще на старті
Здача на 1 кв 2028р
СТАРТ БРОНЮВАННЯ нової секції
VERO — квартал бізнес-класу біля вул. Стрийської у Львові, поруч із озером, зеленою зоною та унікальним набережним бізнес-кластером DUCK’S LAKE.
ціна в оголошенні вже вказана зі знижкою 10%
Умови акції на квартири:
При 100% оплаті — знижка 10% на всі квартири
При розтермінуванні діє спеціальна знижка 5% на всі квартири (+ переплата)
Знижки на паркінг:
1 місце — -12%
2 місця — -15% на обидва
3 і більше місць — -16% на всі
Знижки на комори:
-3% на комору
Це чудова нагода пр...

88 000 $
1 443 $/м²
Героев Майдана ул., (Будинок 9)
ПРЕМИУМ
ЖК Avalon Holiday
2 комнаты
61 / 17 / 18 м²
этаж 1 из 8
2016 год постройки
сегодня
Продаж 2- кімнатної квартири у ЖК Avalon Holiday
по вул. Героїв Майдану
Сокільники.
Продаж по переуступці.
Будинок повністю готовий.
Через місяць оформлення права власності.
Площа 60,3 м2
Поверх 1 ( високий )
Вигляд у внутрішній двір
Вже зроблено фасад будинку та внутрішні роботи.
Індивідуальне газове опалення, встановлено котел .
На території ЖК безліч комерцій.
Є дитячі та спортивні майданчики, магазини, кафе, салон краси та інше.
Телефонуйте щоб оглянути дану квартиру.

139 500 $
1 860 $/м²
Героїв Крут ул., 6
ПРЕМИУМ
ЖК ул. Героев Крут, 6
2 комнаты
75 / 43 / 14 м²
этаж 2 из 3
2022 год постройки
сегодня
🏡 ПРОДАЖ 2-КІМНАТНОЇ КВАРТИРИ | кінець вул. Тролейбусної | забудовник ДанБуд
Вул. Героїв Крут.
Пропонується простора 2-кімнатна квартира з якісним євроремонтом у сучасному клубному будинку закритого типу.
📐 Характеристики:
▪️ Загальна площа — 75 м²
▪️ Житлова — 43 м²
▪️ Кухня — 14 м²
▪️ Поверх — 2/4
▪️ 2 кімнати
▪️ 1 балкон
▪️ Стан — з якісним євроремонтом
🔥 Комфорт і оснащення:
▪️ Індивідуальне опалення
▪️ Підігрів підлоги
▪️ Квартира без меблів — можливість облаштувати під власний смак
Є...

97 500 $
1 413 $/м²
Героїв Крут ул., 10
2 комнаты
69 / 38 / 14 м²
этаж 3 из 5
2025 год постройки
сегодня
Тел.[телефон скрыт]Юля .Продам 2кім вул.Тролейбусна (Героїв-Крут)ЖК СONTINENT STYLE ,68.5 м ,3/6 поверх ,опалення автономне ,наповнення ,котел ,батареї ,лічильники ,у будинку знаходяться паркінки ,перші дві черги житлові.Здача будинку у червні 2026 року.

86 000 $
1 387 $/м²
Трускавецкая ул., (Будинок 10)
2 комнаты
62 / 35 / 19 м²
этаж 8 из 10
2026 год постройки
сегодня
Продаж 2 км. квартири Трускавецька ЖК Континент площею 61м2. Новобудова . В квартирі зроблені штукатурка стін, крім санвузла, стяжки в кімнаті, проведено опалення, радіатори , котел. Східно - західна північна сторона. Панорамні вікна, 2 відкритих балкони. Підземний і наземний паркінг. Ліфт працює. Можна розпочинати ремонт. Ціна 86000$. Переуступка.

177 500 $
2 367 $/м²
Героев Майдана ул., (Будинок 6)
ПРЕМИУМ
ЖК Avalon Holiday
2 комнаты
75 / 35 / 30 м²
этаж 2 из 8
2016 год постройки
сегодня
Продаж 2-кімнатної квартири в Avalon Holiday
Сучасна та простора квартира з кухнею-вітальнею — ідеальний простір для затишку та зустрічей з друзями.
Загальна площа — 75 м².
Поверх — 2 із 8.
Здана та обжита секція.
Індивідуальне газове опалення.
Тепла підлога.
Кондиціонери.
Вся необхідна техніка вже встановлена.
Локація зручна: поруч магазини, школа, садочок, транспорт.
Все, що потрібно для комфортного життя — під рукою.
Ідеальний варіант для комфортного проживання або вигідної інвестиції.

88 000 $
1 377 $/м²
Героїв Крут ул., 4-А
2 комнаты
64 / 27 / 17 м²
этаж 9 из 9
2019 год постройки
сегодня
Код об'єкта: 476928. АН "Атланта".
Продається 2-кімнатна квартира, ЖК Компаньйон, вул. Героїв Крут, Сокільники.
Одна з найдоступніших квасртир по ціні у цьому районі на квартиру такої площі (63,9 м²) з оформленими документами на право власності — відмінний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
Головна перевага планування — простора кухня 17 м² квадратної форми шириною 3,38 м, яка дозволяє облаштувати повноцінну кухню-вітальню. На цьому ж поверсі є вихід на велику спільну терасу, з якої відкривається панорамний вид на місто.
Квартира розташована в одній з найактивніших локацій міста — між вул. Героїв Крут та Героїв Майдану в Сокільниках, де сформована розвинена житлова...

106 000 $
1 436 $/м²
Героев Майдана ул., (Будинок 8)
2 комнаты
74 / 28 / 32 м²
этаж 3 из 8
2026 год постройки
сегодня
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Avalon Holiday
вул. Героїв Майдану
Сучасна квартира з продуманим плануванням та виглядом на озеро — ідеальний варіант для комфортного життя або інвестиції.
-Площа: 73.81 м²
-Поверх: 3/8
-Секція: 23
-Стан: 0 цикл (можливість зробити ремонт під себе)
-Здача будинку: 4 квартал 2026 року
Планування:
— кухня-вітальня: 32.17 м²
— спальня 1: 16.15 м²
— спальня 2: 11.79 м²
— санвузол: 3.59 м²
— санвузол (master): 3.79 м²
— передпокій: 5.26 м²
— балкон: 4.31 м²
Простора кухня-вітальня — ідеальне місце для життя та відпочинку.
З вікон відкривається приємний вигляд на озеро — додатковий комфорт і атмосфера щодня.
Дві окремі спальні — зручно як для сім’ї, так і під...

104 000 $
1 379 $/м²
Героев Майдана ул., (Будинок 6)
2 комнаты
75 / 29 / 32 м²
этаж 3 из 6
сегодня
Продається простора 2-кімнатна квартира, в новобудові без ремонту ЖК Авалон Холідей, вулиця Героїв Майдану.
Без коміісї для покупця.
Код квартири #29232001
Характеристики:
- Загальна площа - 75.4 м2; кухня- студія 32.2м2;
- Розташування квартири на 3-му поверсі 6-поверхового будинку(є ліфт)
- Стан квартири: після забудовника;
- Індивідуальне газове опалення;
-Роздільний санвузол.
Комфорт:
-облаштовані велодоріжки та безкоштовний прокат велосипедів, спортивні майданчики та дитячі ігрові зони;
-технічні приміщення для зберігання колясок та велосипедів;
Інфраструктура:
На першому поверсі будинку розташована комерційна інфраструктура: супермаркет «Рукавичка», затишна кав’ярня та піцерія,...

95 000 $
1 355 $/м²
Героїв Крут ул., 10
2 комнаты
70 / 27 / 25 м²
этаж 5 из 5
2025 год постройки
сегодня
Продаж просторої 2 кім. квартири + кухня-студія в ЖК Continent Style
Сокільники, вул. Героїв Крут
Ідеальний варіант для тих, хто шукає тишу поруч із містом.
Площа 70,1 м², поверх 5/5
Світла квартира: вікна на північ та на схід
Чудове планування: дві ізольовані кімнати, простора кухня-студія
Засклена лоджія і відкритий балкон
Роздільний санвузол
Встановлено котел і батареї
Залита стяжка у кімнатах
Вже здана секція, продаж по переуступці.
В житловому комплексі вже роблять ремонти, запущені ліфти, працють домофони
Перспективний і спокійний район, поруч АТБ, Близенько, кав'ярні, 20 хв. на авто до центру міста, 5 хв. до ТРЦ King Cross Leopolis і ТРЦ ЛАЗ.
Ціна - 95 000 $
Є відео огляд кварти...

95 000 $
1 484 $/м²
Григория Сковороды ул., 54
2 комнаты
64 / 39 / 8 м²
этаж 3 из 6
2023 год постройки
сегодня
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Grand Village
Продається простора 2-кімнатна квартира в сучасному та вже заселеному житловому комплексі Grand Village. Квартира з правом власності, документи готові до переоформлення.
Основні характеристики:
Площа: 64 / 39 / 8 м²
Поверх: 3 із 6
Стан: 0-цикл (після будівельників), що дозволяє втілити будь-який власний дизайн
Опалення: Індивідуальне (встановлено якісний двофункційний котел)
Переваги квартири:
Планування: великі панорамні вікна, що забезпечують багато денного світла
Вид: вікна виходять у затишний внутрішній двір, будинок розташований далеко від галасливої траси
Додатково: є можливість придбати підвал за окрему плату(окремий техпаспорт)...

71 500 $
1 163 $/м²
Трускавецкая ул., (Будинок Е)
2 комнаты
62 / 29 / 12 м²
этаж 6 из 10
сегодня
Продається 2-кімнатна квартира без ремонту в сучасній новобудові від Галжитлобуд, вулиця Трускавецька. Без комісії для покупця.
Код об’єкту: #29939165
Характеристики квартири:
- Загальна площа — 61.5м²; кухня — 12м²;
- Розташування квартри: на 6-му поверсі 10-поверхового будинку (є ліфт);
- Індивідуальне газове опалення;
- Стан квартири: від забудовника;
- 2 санвузли;
- Гардеробна.
Квартира світла, затишна та з раціональним плануванням. Дві окремі кімнати, кухня з якої є вихід на лоджію, 2 савузла та гардеробна в коридорі.
Будинок вже з фасадом, здача планується на літо 2026року.
Інрфраструктура:
ЖК «На Трускавецькій» розташований у межах міста, поруч із Південним масивом Львова, звідк...