Фильтры
Аренда офиса в Сумах
16 объявлений
- наибольшая площадь
16 объявлений
- наибольшая площадь
6 000 грн/мес
300 грн/м²
Нижньовоскресенська, 7
офисное помещение
20 м²
сегодня
ОРЕНДА КОМЕРЦІЙНОГО ПРИМІЩЕННЯ в центрі міста Суми (з балконом)
Вул. Нижньовоскресенська (колишня Кооперапивна)
Загальна площа: 20 м.
Ціна: 6000+ платежі
Переваги:
Ремонт, сховище, зручності, оптоволокно заведено, світло є завжди, розвинута інфраструктура.

14 500 грн/мес
418 грн/м²
Свободи просп. (Прокофʼєва), 14
офисное помещение
35 м²
вчера
Оренда стильного офісу в серці міста – ваш ключ до успіху!
Два сучасних офіси типу "open space" на Проспекті Свободи чекають на вашу команду! Це ідеальний простір для тих, хто прагне поєднати комфорт, функціональність і престиж.
Переваги вашого нового офісу:
- Оптимальна площа: 35 м² кожний офіс, (є 2 офіса поряд, загальною площею 70м²)
на 3-му поверсі – ідеально для невеликої, але амбітної команди.
- Престижна локація: Проспект Свободи – діловий центр із зручною транспортною розв’язкою.
- Сучасний дизайн: Стильний ремонт і готові меблі створюють професійну атмосферу з першого дня.
- Технологічний комфорт:
Безперебійний високошвидкісний інтернет для безперервної роботи.
- Ексклюзивні...
7 000 грн/мес
280 грн/м²
Кооперативна, 7
офисное помещение
25 м²
вчера
Оренда приміщення
В Центрі міста
Вулиця Кооперативна
25м2
(Балкон)
Ремонт
Світло ( завжди є)
Ціна 7000грн
Телефонуйте,пишіть
Домовимось за перегляд
Агентство нерухомості СУМИ -ПЛЮС Людмила [телефон скрыт]

15 000 грн/мес
210 грн/м²
Доктора Зиновия Красовицкого пер. (Промысловый), 12
многофункциональное помещение
72 м²
2010 год постройки
вчера
Здам в оренду приміщення з окремим входом в районі вул. Горького (Критстал АТБ). Має окремий вхід. Загальна площа 71,5 м². Складається з просторого холу (рецепція), трьох окремих кабінетів, комора з виводом каналізації), санвузол. Приміщення світле за рахунок великих вікон і високих стель. Опалення - індивідуальне газове.
Ремонт.
Перед приміщенням є парковка.
Ідеально підходить салон краси, приватну лікарню, офіс.

40 000 грн/мес
444 грн/м²
Хворостянка ул. (Праці), 1
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК ул. Хворостянка, 1
многофункциональное помещение
90 м²
2020 год постройки
2 дня назад
В оренду пропонується приміщення площею 90 кв.м. на вулю Праці 1 (р-н вул. Горького):
• Знаходиться на 1 поверсі нового будинку на 50 квартир;
• Має окремий вхід, велику площу фасаду для розміщення реклами, 3 вікна;
• Автономне газове опалення;
• Висота стелі 3 м.;
• Ідеальне логістичне розташування, зручний під'їзд;
• прохідне місце - поряд поліклініка, аптеки, магазини, банк, зупинка транпорту, стадіон, в сусідньому приміщенні працюватиме мережевий супермаркет - потік людей гарантовано;
• Вільне планування - можна зробити одразу під Ваші потреби і стиль. Ремонт можна починати вже зараз.
• Будинок буде введено в експлеатацію і підключено до всіх комунікацій вже весною цього року.
Ціна 2...

16 000 грн/мес
160 грн/м²
Ремесленная ул. (Ремесленная), 35/2
многофункциональное помещение
100 м²
2008 год постройки
6 дней назад
Здам офісні приміщення в сучасному бізнес центрі. Є вільні площі на 2, 5 і 6 поверсі. Оренла від 100 кв.м. Можна і 900 м² одразу. Кабінетна система. Можна частинами. Поверхи закриті. Цінаіна 160 грн/кв.м. + платежі. Автономне газове опалення на поверх.
Кондиціонери в кожному кабінеті. Санвущли на кожному поверсі. На 6 поверсі є кухня, душ, пральна машина, бойлер.
Телефонуйте.

5 500 грн/мес
167 грн/м²
Ремесленная ул. (Ремесленная), 35/2
многофункциональное помещение
33 м²
2008 год постройки
1 нед. назад
Здам офісне приміщення загальною площею 35 кв.м. в офісному центрі на вул. Ремісничій. Один кабінет. Приміщення з ремонтом, проведено всі необхідні комунікації. Поверх закривається, вхід через домофон. Санвузол на поверсі. Є окрема парковка для орендарів. Цілодобовий доступ, охорона.

43 000 грн/мес
204 грн/м²
Победы просп. (Курский), 105
многофункциональное помещение
211 м²
1 нед. назад
Здам в оренду комерційне приміщення на проспекті Перемоги.
Загальна площа 211 кв.м. (34 кв.м. займає аптека на праві суборенди. Можна їх залишити і отримувати додатковий прибуток).
Окремий вхід, пандус. Фасадне приміщення. Великий потік людей. Поряд АТБ, Нова Пошта, ринок, магазини, аптеки, зупинка транспорту.
Торговельний зал 90 кв.м. + допоміжні приміщення. Чорний вхід для відгрузи товару.
Ціна 300 грн/м2 +платежі.
Ищите коммерческую недвижимость в Сумах по фильтрам

40 000 грн/мес
444 грн/м²
Хворостянка ул. (Праці), 1
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК ул. Хворостянка, 1
многофункциональное помещение
90 м²
2020 год постройки
1 нед. назад
• Знаходиться на 1 поверсі нового будинку на 50 квартир;
• Автономне газове опалення;
• Висота стелі 3 м.;
• Ідеальне логістичне розташування, зручний під'їзд;
Ціна 4...

90 000 грн/мес
217 грн/м²
Лысенко ул., 3
многофункциональное помещение
415 м²
1 нед. назад
Здам в оренду приміщення під супермаркет, магазин, салон. Приміщення декілька років тому пройшло повну реконструкцію. Нові комунікації, нові вікна, новий фасад. Повністю утеплене. Нова система опалення: твердопаливне з новим обладнанням. Альтернатива - газове опалення. Електрична потужність - 3 фази, 50 кВт.
Своя парковка. Є окремий заїзд в двір для погзузки/вигрузки товару. Є запасний вихід.
Загальна площа 415 м². З них перший поверх 324 м², сухий підвал - 91 м². Торговий зал 180 м².
Є окреме приміщення на першому поверсі 37 м² з окремим входом і власним санвузлом. Можна здавати в суборенду (Аптека, Домпива).
Поряд магазини "М'ясорубка", "Солодощі". Трохи далі ринок, аптека, 25 школа. Чу...

15 грн/мес
0 грн/м²
Победы просп. (Курский), 103
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
300 м²
2 нед. назад
Здам в оренду майданчик під комерційну нерухомість
Підійде :
-автомайданчик, автовикуп , продаж автомобіле.
- будівельних матеріалів
Та інших видів бізнесу .
Майданчик-Площадка гарно видно з головної дороги де можна Представляти зразки, або автомобілі для продажу.

80 грн/мес
0 грн/м²
Победы просп. (Курский), 103
многофункциональное помещение
200 м²
2 нед. назад
Приміщення підходить
-сучасний медичний центр,
-магазин медичної техніки,
- дитяча лікарня.
-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
Два входа в приміщення
За детальною інформацією звертайтесь за вказаним телефоном.
Густонаселений район, висока прохідність, перша лінія!
Червона лінія
Цегляний будинок
Окремий вхід
Ремонт
Всі комунікації
Пластикові вікна
Гарне місцерозташування

80 грн/мес
7 грн/м²
Победы просп. (Курский), 103
многофункциональное помещение
12 м²
2 нед. назад
Здам в оренду приміщення
- парикмахерська
- Манікюр
- масажний кабінет та ін.

28 000 грн/мес
93 грн/м²
Збройних Сил України ул. (Інтернаціоналістів), 19
многофункциональное помещение
300 м²
2020 год постройки
2 нед. назад
Здам в оренду приміщення вільного призначення. Підходить під любий вид діяльності. Приміщення сухе та чисте .
Можлива оренда ВІЙСЬКОВИМ
З усіх питань звертайтесь за телефоном.

9 000 грн/мес
100 грн/м²
Скд, 2
многофункциональное помещение
90 м²
2 нед. назад
Здам в оренду Цокольне приміщення площею 90 м2.
Можливо здача для ВІЙСЬКОВИХ.

15 000 грн/мес
103 грн/м²
Привокзальная пл., 15
многофункциональное помещение
145 м²
4 нед. назад
Здам в оренду комерційне приміщення в діючій офісній будівлі
* Поверх 5, цегляне приміщення, площа 145кв.м.
* Якісний ремонт, замінена електропроводка на 3 фази.
* В наявності дві просторі зали, гардеробна, санвузли.
* Опалення комбіноване (центральне та кондиціонування)
* Чудова та затишна атмосфера з сильною енергетикою чекає на Вашу діяльність
Ціна 100 грн/кв.м + платежі
Ціна 145кв.м=15000грн + платежі , э можливість орендувати більшу площу приміщення.
[телефон скрыт]Тетяна
- Нерухомість (Суми)
- Сумська область
- Оренда комерційної нерухомості Суми
- Офісне приміщення