Самые популярные районы города
Районы Сум
Топ объявлений Сум

55 000 $
887 $/м²
Свободи просп. (Прокофʼєва), 45/1
2 комнаты
62 / 30 / 12 м²
этаж 10 из 10
2015 год постройки
сегодня
Продаж 2-кімнатної квартири в новобудові | просп. Свободи | Вид на річку
Надійний забудовник «Федорченко»
проспект Свободи
Основні переваги:
Площа: 62/30/12 м²
10/10 поверх (без сусідів зверху )
Шикарний вид на річку Псел
Автономне газове опалення
Ліфт працює
Комфорт у кожній деталі:
Сучасний ремонт
Квартира продається з усіма меблями та технікою
Встановлені всі лічильники
Тепла підлога:
Кухня електрична
Ванна кімната водяна
Ідеальна локація:
Поруч річка, озеро, зона відпочинку — свіже повітря та комфорт для життя
Ціна: 55000$
Підходить під програми:
єВідновлення
єОселя
Телефонуйте — квартира готова до заселення і чекає свого власника!

25 500 $
797 $/м²
Ковпака ул. (Ковпака), 47
єВідновлення
4-ая поликлиника
1 комната
32 / 17 / 7 м²
этаж 7 из 9
сегодня
Продам 1 кімнатну квартиру вул. Сумської Тероборони ( р-н продуктового ринку).
Площа квартири: 32/17/7.
7-й поверх/ 9-ти поверхового панельного будинку.
У квартирі зроблений якісний сучасний ремонт.
Вікна-пластикові, мідна проводка, підлога плитка, та лінолеум.
Балкон з ремонтом.
При продажу квартири залишаються всі вбудовані меблі та техніка.
На все є лічильники ( вода, світло).
Є бойлер для гарячої води на 80 літрів.
Ціна: 25500$.
Продаж квартири через агентство нерухомості « Проспект».
Працюємо з програмою є відновлення.
З приводу перегляду квартири телефонуйте домовимось.
42 000 $
700 $/м²
Свободи просп. (Прокофʼєва), 47
2 комнаты
60 / 30 / 10 м²
этаж 3 из 10
2020 год постройки
вчера
2х-кімнатна квартира | Новобудова 2020 р. | Автономне опалення | Під “Є ОСЕЛЯ”
м. Суми, пр-т Свободи (колишня Прокоф’єва)
Забудовник — ТОВ Федорченко
Будинок введений в експлуатацію у 2020 році.
Характеристики:
• Площа: 60 / 30 / 9,5 м²
• Поверх: 4 /10
• Квартира дуже тепла ( по всьому параметру зроблена система теплої підлоги)
• Автономне газове опалення (двоконтурний котел)
• Стан — мінімалізма, сучасна класика (в світлому стилі)
• Ліфт працює
Документи:
• 1 власник
• Ніхто не прописаний
• Документи готові до угоди
• Оформлення через нотаріуса
• Підходить під програми «Є ВІДНОВЛЕННЯ» та «Є ОСЕЛЯ»
Ціна: 42 000 $
В наявності є підвальне приміщення за 1000$.
Оформимо на Вас.
Показ у з...
28 000 $
583 $/м²
Харьковская ул., 3
єВідновлення
ТЦ "Мануфактура"
2 комнаты
48 / 28 / 8 м²
этаж 3 из 9
1985 год постройки
вчера
Квартира.
Продам 2-х комнатную квартиру улица Харьковская 3 ( напротив ТРЦ Мануфактура)
Площадь: 48/28/8
3 этаж
Не угловая, теплая
состояние: без ремонта ( частично стоят пластиковые окна, балкон застеклен, заменены пластиковые трубы, счётчики)
Документы к продаже готовы, прописанных нет.
Квартира продается через Агентство Недвижимости.
Просмотры бесплатно.
Звоните покажем в любое время.
45 000 $
672 $/м²
Ивана Сирко ул. (Демʼяна Коротченка), 19
3 комнаты
67 / 38 / 8 м²
этаж 10 из 14
1987 год постройки
вчера
Эксклюзивное предложение!
Продам 3-х комнатную квартиру улица Ивана Сирка, город Сумы.
Локация:
(р-н озера Чеха).
Площадь квартиры: 67м2.
Этаж 10/14 кп
Кирпичный дом, квартира не угловая.
Индивидуальное планирование.
В квартире сделан капитальный ремонт.
Стиль минимализма, современная классика.
Просторная кухня 8м2.
При покупке квартиры остается мебель и техника:
- вся мебель из натурального дерева
- духовая шкаф
- холодильник
- посудомоечная машина
- вытяжка
- варочная поверхность
Квартира охраняемая + видеодомофон.
На этаже 4 квартиры.
Чистый подъезд.
Ухоженный двор и придомовая территория.
Центр 9 микрорайона .
1 владелец. Документы готовы.
Продажа квартир через агентст...
80 000 $
1 026 $/м²
Академическая ул., 5
3 комнаты
78 / 50 / 15 м²
этаж 3 из 3
1970 год постройки
вчера
Эксклюзивное предложение!
Продам 3-х комнатную квартиру в центре города Сумы.
Локация:
Переулок Академический, 5
(р-н Банковской академии).
Площадь квартиры: 78 м2.
Этаж 3.
Кирпичный дом, квартира не угловая.
Индивидуальное планирование.
В квартире сделан эксклюзивный авторский ремонт.
Стиль минимализма, современная классика.
Просторная кухня-студия 27 м2.
При продаже квартиры остается мебель и техника:
- вся мебель из натурального дерева
- духовой шкаф
- холодильник
- посудомоечная машина
- вытяжка
- варочная поверхность
- 2х контурный котел
- система кондиционирования
Высокие потолки 3+
Наличие гардеробной комнаты.
Квартира охраняемая + видеодомофон.
На этаже 2 кварти...
32 500 $
677 $/м²
Ковпака ул. (Ковпака), 23
єВідновлення
4-ая поликлиника
2 комнаты
48 / 28 / 8 м²
этаж 4 из 9
1985 год постройки
вчера
Продам 2х-кімнатну квартиру | вул. Сумської тероборони, 23 (колишня Ковпака)
Панельний , 9 ти поверховий будинок
Ліфт працює
4 поверх із 9
Площа: 48 / 28/ 8 м²
Квартира не кутова — тепла та затишна
Гарний житловий стан — можна одразу заїжджати
Засклений балкон
Повністю укомплектована — все залишається:
• бойлер
Встановлені всі лічильники: газ, вода, світло
Працюємо з державною програмою «єВідновлення»
Ціна: 32 500 $
Телефонуйте — домовимось про перегляд у зручний час!
25 000 $
641 $/м²
Збройних Сил України ул. (Інтернаціоналістів), (Будинок 3)
1 комната
39 / 20 / 10 м²
этаж 7 из 16
2024 год постройки
вчера
Продам 1 кімнатну квартиру в ЖК « Айсберг 2». Новобудова.
Забудовник « Топаз».
Будинок введений в експлуатацію в 2024 році.
Площа квартири: Загальна 34м2, житлова кухня студія 20м2.
7-й поверх/ 16 -ти поверхового монолітного будинку.
Власна котельня на даху.
Міжкімнатні стіні з газобетону.
Висота стелі в квартирі 280 см.
Гарна інфраструктура.
Ціна : 25 000$
Бажаєте оглянути, телефонуйте домовимось про перегляд квартири.
90 000 $
643 $/м²
Свободи просп. (Прокофʼєва), 12/2
ВЫГОДНО
4 комнаты
140 / 72 / 25 м²
этаж 9 из 10
2013 год постройки
вчера
Продам 4х комнатную квартиру в Новом доме с капитальным ремонтом
Проспект Свободы ( р-н Еко-маркета, парковая зона ).
В квартире имеется все для комфортного проживания:
- Автономное отопление
- 3 плазменных телевизор
- интернет( Wi-fi).
+ 2 кладовки
Квартира продается через агентство недвижимости.
Просмотры БЕСПЛАТНО.
Стоимость: 90 000 дол.США
85 000 $
867 $/м²
Збройних Сил України ул. (Інтернаціоналістів), 1
3 комнаты
98 / 56 / 14 м²
этаж 6 из 10
2020 год постройки
вчера
Продам 3 комн.квартиру в Новом доме ВСУ 1 ( бывшее Интернационалистов).
Автономное отопление (двухконтурный газовый котел).
Площадь квартиры: 98/56/14 м2, квартира находится на 5-м этаже.
В квартире сделан Евро- ремонт.
На все есть счетчики.
Квартира находится в одном из самых комфортных районов города, рядом: парк, озеро, торговый центр "Лавина", остановка транспорта, супермаркеты.
Дом в 2020 року введений в эксплуатацію , идеально подходить под программу: ипотека Є оселя
Квартира продается через агентство недвижимости.
Звоните , покажем в любое время.

40 000 $
833 $/м²
Свободи просп. (Прокофʼєва), 30
2 комнаты
48 / 28 / 8 м²
этаж 8 из 9
сегодня
Є квартири просто для життя, а є ті, де з перших хвилин відчувається затишок. Саме така квартира зараз у продажу.
Світла, тепла та доглянута 2-кімнатна квартира на проспекті Свободи — місце, де комфортно жити і приємно відпочивати після насиченого дня.
8 поверх із 9 Панельний
Не кутова — тепла та тиха
Пластикові вікна
Замінені труби
Охайний житловий стан
Квартира дуже світла, з приємною атмосферою та гарною енергетикою. Тут все продумано для звичайного комфортного життя без зайвих витрат і термінових ремонтів.
Район, у який закохуєшся:
супермаркети та магазини поруч
зупинка транспорту біля будинку
дитячий садок
спортивні майданчики
зони відпочинку
річка та пляж у пішій доступно...
59 900 $
525 $/м²
Дмитра Бортнянського ул. (Робітнича), 58
єВідновлення
3 комнаты
114 / 64 / 12.5 м²
этаж 5 из 6
2007 год постройки
вчера
Продам
3х комнатную квартиру.
ул.Дмитрия Бортянского 54 (бывшая Рабочая)
центр города
закрытый двор
три квартиры на этаже
Состояние от застройщика
5 этаж/6ти этажного жилого кирпичного дома;
114 м.кв.;
свободная планировка
автономное отопление
Дом сдан в 2007 году.
Работаем по программе Е-Відновлення
Цена 59900 дол.США

22 000 $
733 $/м²
Курская ул., 123
1 комната
30 / 17 / 6 м²
этаж 4 из 5
сегодня
Вийшла в продаж 1к квартира в цегляному будинку, на 4 поверсі.
Локація : пр. Перемоги, поряд риночок, магазини, аптеки, тощо...Сам будинок розташований подалі від дороги, тихий двір, чистий під' їзд, в під' їзді замінені вікна на пластикові.
В квартирі замінені електропроводка , сантехніка, розводка труб.
Всі вікна, балконний блок і рама - металопластикові, якісні.
Зроблений 3 роки тому ремонт на кухні, санвузлі і коридорі.
Вам залишилось тільки навести " косметику" в кімнаті.
Працюємо, як з готівкою , так і по програмі
Є відновлення.
Цікаво? Дзвоніть! Покази по попередній домовленості.

55 000 $
667 $/м²
Свободи просп. (Прокофʼєва), 16 к2
2 комнаты
82.4 / 48 / 11 м²
этаж 3 из 10
2018 год постройки
сегодня
Продам простору 2-кімнатну квартиру в новобудові на Проспекті Свободи (колишня Прокоф'єва).
- Загальна площа 82,4 м²: великі кімнати 30 і 17,5 м², кухня 11 м², велика гардеробна майже 6 м², роздільний санвузол, простора лоджія.
- Зручний 3-й поверх.
- Автономне газове опалення.
- В квартирі незавершений ремонт (високий ступінь готовності):
1. По периметру всієї квартири (крім лоджії) тепла підлога - 5 контурів.
2. Виконано повну електророзводку, розводку води та каналізації.
3. Плитка у ванній, туалеті і підлога в коридорі і гардеробній.
4. В одній кімнаті поклеєні шпалери, покладено ламінат, є натяжна стеля.
5. Решта стін підготовлені під шпалери, стелі - під фарбування.
6. Засклено лодж...

23 000 $
767 $/м²
Заливная ул., 31
ПРЕМИУМ
10-й микрорайон
1 комната
30 / 15.4 / 6.6 м²
этаж 9 из 9
сегодня
Пропоную затишну 1 кімнатну квартиру
Тамбур на три квартири
Розвинена інфраструктура поряд:зупинка,магазини,школа,садок,зони відпочинку.
Є відновлення!
Перегляд в зручний час
Торг є

62 000 $
954 $/м²
Харьковская ул., 2/1
3 комнаты
65 / 40 / 9 м²
этаж 3 из 9
сегодня
Пропоную простору та світлу 3 кімнатну квартиру в центрі міста по вулиці Харківська(початок)
Зручний третій поверх
Цегляний будинок
Не кутова
Гарне планування та ремонт
Два балкони
Кухня 9 м2
Меблі техніка новим власникам
Розвинена інфраструктура ,все поряд
Є відновлення ,так!!
Запрошуємо на перегляд!!

54 900 $
458 $/м²
Кринична ул.
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
єВідновлення
120 / 90 / 15 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
2021 год постройки
сегодня
Продам якісний таунхаус вул. Кринична | 120 м² | Газове опалення
БЕЗ КОМІСІЇ З ПОКУПЦЯ
Пропоную Вашій увазі сучасний таунхаус у тихому та мальовничому місці!
Площа: 120 м²
Локація: вул. Кринична
Будинок:
Два повноцінні поверхи
Газоблок AEROC 375 мм
Перекриття — залізобетон
Дах — італійська металочерепиця
Утеплення — мінеральна вата 100 мм
Комунікації:
Газове опалення
Центральний водопровід
Центральна каналізація
Електроенергія — 16 кВт
Поруч природа:
Річка Псел, хвойний ліс та озеро — ідеальне місце для життя та відпочинку!
Ціна: 54900$
Підходить під:
єОселя / єВідновлення
І ТАК — БЕЗ КОМІСІЇ
Додаткова перевага:
За Вашим бажанням організуємо ремонт “під ключ” — є перевірені бри...

103 000 $
896 $/м²
Казацкий просп., 111
ПРЕМИУМ
єОселя
єВідновлення
115 / 40 / 28 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
2021 год постройки
сегодня
Продам сучасний новий будинок в елітному районі міста - Козацький проспект.
Загальна площа 115 м² + тераса.
Ділянка - 6 соток. Просторий двір - багато місця для парковки авто і відпочинку вашої сім'ї.
Будинок одноповерховий з сучасним ергономічним плануванням:
- кухня-студія, санвузол, 3 спальні, гардеробна, технічна кімнати, обладнане горище.
Будинок побудовано з газоблоку AEROC ecotherm 400 мм. D400 з підвищеним рівнем морозостійкості і енергоефективності.
Армопояс повний - на кожній стіні.
Якісне утеплення стелі - 200 мм. мінеральна вата підвищеної щільності.
Встановлені якісні преміальні вінка Salamander.
Будинок підключено до електромережі - 16 кВт. Газ проходить по вулиці. Підключе...
55 000 $
539 $/м²
Баранівська ул.
102 / 56 / 15 м²
1 этаж
10 сот
3 комнаты
1978 год постройки
вчера
Продам дом на Барановке.
Хорошее месторасположение,
идеальная транспортная развязка,
развитая инфраструктура.
Спокойная, тихая улица.
Свежий воздух, утренние пробежки и вечерние семейные прогулки, прекрасные закаты которыми, вы, сможете наслаждаться круглый год из собственной террасы. Здесь, в любое время года, вы, сможете найти себе отдых по душе.
Дом одноэтажный( полноценный),
Отдельностоящая кухня,
хозяйственные помещения.
Компактный и практичный:
56 метров + кухня 50 метров
3 спальни
1 санузел
кухня гостиная
гардеробная
навес на два авто
подвальное помещение, техническое помещение
видеонаблюдение и сигнализация
автономное отопление, своя скважина(вода, а тем более напор воды всегда е...

65 000 $
890 $/м²
ул.
єВідновлення
73 / 43 / 13 м²
1 этаж
7 сот
4 комнаты
3 дня назад
Продається затишний будинок у районі Центральної міської лікарні