2
14 000 $
438
$/м²
Цегляна
Хрущівка
2 дня назад
4 мес. назад
255 (сегодня 3,
вчера 3)
Описание
«Тепла затишна «одиничка» прямо біля базарчика – для тих, хто цінує комфорт і час!»
Ідеальний варіант для себе або в оренду під стабільний дохід!
Переваги, які закохують з першого погляду:
- 1-й поверх цегляного будинку (не кутова, тепла взимку)
- Зручна планування: кімната 18 м² + кухня 6 м²
- Серце Ковпаківського району – поруч супермаркети, зупинка, поліклініка
- Усе необхідне – в межах 3–7 хвилин пішки
- Без балкону = більше корисної площі в кімнаті
Ціна комфортна, ключі в агенції, комісія лише 500$
Хочете жити там, де все під рукою і не витрачати життя на дорогу?
Телефонуйте прямо зараз – такі варіанти надовго не затримуються! 📞
Переваги, які закохують з першого погляду:
- 1-й поверх цегляного будинку (не кутова, тепла взимку)
- Зручна планування: кімната 18 м² + кухня 6 м²
- Усе необхідне – в межах 3–7 хвилин пішки
- Без балкону = більше корисної площі в кімнаті
Ціна комфортна, ключі в агенції, комісія лише 500$
Детали
В квартире 1 комната, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Хрущівка. Планировка комнат Раздельная. В квартире есть Подогрев полов, Ванна, Холодильник. Общее состояние квартиры - Без ремонта. Работает без света - вода, газ, отопление. Владелец соглашается продать по программе єВідновлення. Комиссия за услуги 500 $
В квартире есть
История изменения цены
| 16.03.2026 | - 500 $ | 14 000 $ |
| 29.01.2026 | - 1 000 $ | 14 500 $ |
| 08.01.2026 | 15 500 $ |