Фильтры
Продажа квартир в Виннице
519 объявлений
- наибольшая площадь
519 объявлений
- наибольшая площадь

25 200 $
1 206 $/м²
Бучмы ул., 130
1 комната
21 / 10 / 7 м²
этаж 1 из 3
2026 год постройки
сегодня
Найвигідніша пропозиція окремої однокімнатної квартири по доступній ціні. Зручне сучасне планування, автономне газове опалення на будинок, всі комунікації підведені. Економні ціни по комунальних платежах.
Вся інфраструктура поруч, зупинка транспорту, магазини, школа, ринок та інше. Поспішайте на перегляд, охоче вам все покажу!

80 000 $
1 600 $/м²
Нагорная ул., 19и
1 комната
50 / 25 / 11 м²
этаж 6 из 6
2014 год постройки
вчера
Якщо ви мрієте про комфортне життя у сучасному ЖК, де поєднуються тиша, природа та зручність міської інфраструктури — ця квартира стане ідеальним вибором!
Продаж стильної мебльованої 1-кімнатної квартири площею 50 м² з продуманим плануванням, яке дарує відчуття простору та затишку.
Особливу атмосферу створює неймовірний краєвид з вікна, який щодня наповнюватиме ваш дім спокоєм та гармонією.
Будинок розташований у тихому та комфортному районі, водночас поруч є все необхідне для життя: магазини, спортзал, перукарня, а до зупинки громадського транспорту всього 3 хвилини.
Квартира повністю готова до проживання та чудово підійде як для себе, так і для вигідної інвестиції.
Продаж можливий...
Приобрести квартиру в Виннице

62 000 $
1 771 $/м²
Стрелецкая ул. (Красноармейская), 23б
ПРЕМИУМ
ЖК Заря
1 комната
35 / 17 / 9 м²
этаж 1 из 7
2022 год постройки
сегодня
Продаж 1к. однокімнатної квартири в новобудові з АГВ ( автономним газовим опаленням ).
В квартирі виконаний ремонт, що дозволяє одразу заїхати та проживати без додаткових витрат.
Чудовий варіант як для власного проживання, так і під інвестицію.
Затишний та доглянутий двір з дитячим майданчиком.
Розташування: зручний район з розвиненою інфраструктурою.
Поряд школа, дитячий садочок, лікарня, медичний центр, магазини та зупинка громадського транспорту.
Телефонуйте з задоволенням відповім на питання та домовимось про перегляд.

63 000 $
1 260 $/м²
Стрелецкая ул. (Красноармейская), 23в
1 комната
50 / 17 / 14 м²
этаж 5 из 9
2025 год постройки
сегодня
1-кімнатна квартира в новобудові
Загальна площа50м2
Кімната 17м2
Кухня 14 м²
Квартира не кутова
В чорновому стані — ідеальний варіант, щоб зробити ремонт під себе.
-автономне газове опалення (АГВ)
-простора кухня 14 м²
- великий балкон
- панорамні вікна з видом у двір та на озеро
Будинок із доглянутою територією:
• сучасний благоустрій двору
• дитячі майданчики
• достатньо паркомісць
Зручна локація — поруч усе необхідне для комфортного життя.
Хороший варіант як для власного проживання, так і під інвестицію.

82 000 $
1 864 $/м²
Винница, Келецкая ул., 125
1 комната
44 / 18 / 11 м²
этаж 9 из 9
2025 год постройки
сегодня
Пропонується стильна квартира з дизайнерським ремонтом у сучасному молодіжному стилі.
Використано енергозберігаючі та якісні матеріали, вінілові підлоги, продумане зонування й багато декоративного підсвічування, що створює особливу атмосферу.
•Автономне газове опалення — тепло й економія цілий рік
•Посудомийна машина
•Проектор для перегляду фільмів і телепередач — домашній кінотеатр
•Сучасний санвузол з унітазом із функцією біде
•Вікна у двір — тиша та приватність
•Усі меблі й техніка залишаються новим власникам
Зручне розташування: поруч школи, дитячі садки, зупинки тролейбуса, трамвая, муніципальних автобусів і маршрутних таксі.
У пішій доступності — гіпермаркети “METRO” та “Епіцентр”....

75 000 $
1 667 $/м²
Винница, Костя Широцкого ул., (Будинок)
1 комната
45 / 20 / 16 м²
этаж 8 из 11
2025 год постройки
сегодня
Продаж 1-кімнатної квартири з сучасним ремонтом у новобудові. Якісний ремонт у світлих тонах, вмонтована кухня з усією необхідною технікою. Автономне газове опалення, тепла підлога у кухні, ванній та коридорі. 8 поверх - гарний вигляд та багато світла. Також є гардеробна для зберігання речей. Квартира повністю готова до комфортного проживання, все що на фото залишається. Зручне місце розташування з усім необхідним у кроковій доступності, хороша транспортна розв'язка.
Квартира варта уваги, дзвоніть з радістю відповім на додаткові питання та домовлюся про перегляд!

36 500 $
1 738 $/м²
Ясный пер., 13
1 комната
21 / 15 / 3 м²
этаж 2 из 5
2026 год постройки
сегодня
🏙️ Вінниця | Продаж смарт-квартири — 36 500 $
▫️ Площа — 21 м²
▫️ 2 поверх з 5
▫️ Хороший житловий стан
▫️ Всі меблі та техніка залишаються новим власникам
▫️ Зручний район для проживання або під оренд

53 000 $
1 162 $/м²
Евгения Патона ул. (Сергія Лазо), (Будинок)
1 комната
46 / 15 / 17 м²
этаж 2 из 3
2025 год постройки
2 дня назад
Єдина пропозиція однокімнатної квартири на середньому поверсі!
Продається 1-кімнатна квартира в новому та затишному ЖК «Nova Korea".
Квартира розташована на другому поверсі, має вдале планування, яке при потребі можна адаптувати під свої вподобання.
Закрита територія, відеонагляд, укриття, достатня кількість паркомісць, є дитячий та спортивний майданчики.
В будинку заведені вже всі необхідні комунікації, встановлений двоконтурний газовий котел.
Поруч є ліс, озеро, зупинка громадського транспорту, до центру міста всього 2 хв.
Цей житловий комплекс чудовий варіант для тих, хто цінує тишу та спокій одночасно з легким доступом до всієї необхідної інфраструктури.
Телефонуйте, з радістю відповім...
Ищите недвижимость в Виннице по фильтрам

60 000 $
1 538 $/м²
Одеська ул., 3/3
ПРЕМИУМ
ЖК Барский
1 комната
39 / 18 / 9 м²
этаж 2 из 8
1 нед. назад
Продається затишна однокімнатна квартира в новобудові.
Свіжий, сучасний ремонт виконаний з використанням якісних матеріалів.
Простора та світла кімната.
Ідеальний варіант для комфортного проживання або вигідної інвестиції!
Будинок розташований у зручному районі з розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, дитячий садочок, зупинки транспорту.
Не втрачайте можливість стати власником цієї чудової квартири!
Звертайтесь для перегляду та додаткової інформації.

54 900 $
1 445 $/м²
Агатангела Крымского ул., 46
1 комната
38 / 18 / 7 м²
этаж 9 из 9
2003 год постройки
сегодня
Ексклюзивна пропозиція, аналогів на цій вулиці немає!
Продається затишна однокімнатна квартира в надійному цегляному будинку.
Квартира з продуманим плануванням: простора світла кімната з нішею, окремий гардероб, не кутова.
Будинок цегляний, з газом, доглянутий та надійний. Закритий тихий двір — безпечний і комфортний простір: є дитячий майданчик, зелена зона та зручні парковки.
Телефонуйте — з радістю організуємо перегляд!

39 000 $
975 $/м²
Киевская ул., 224, корпус 6, 7, 8, 9
єВідновлення
ЖК Кемпинг Сити
1 комната
40 / 17 / 13 м²
этаж 2 из 6
2022 год постройки
вчера
Продаж 1-кімнатної квартири в новобудові.
Продаж можливий по державним програмам (Ваучер, єВідновлення, ДМЖ).
Встановлено газовий котел та лічильники.
Квартира чорнова, ви маєте можливість втілити всі свої дизайнерські рішення.
Чудовий варіант для проживання або здачі в оренду.
Будинок розташований у зручному районі поруч магазини, зупинка громадського транспорту, все необхідне поруч.
Дзвоніть, відповім на всі ваші запитання.

74 500 $
1 713 $/м²
Одеська ул., (Будинок 1)
1 комната
44 / 19 / 15 м²
этаж 4 из 9
2023 год постройки
4 дня назад
ЖК Кельце
43,5 кв,м
4/9, вікна в двір
Автономне опалення, тепла підлога

52 000 $
1 425 $/м²
Садовая ул., 22-А
єВідновлення
ЖК Садовый
1 комната
37 / 18 / 12 м²
этаж 5 из 8
2015 год постройки
4 дня назад
Продаж
Квартира
ЖК,,Садовий,,
Тяжилів
Вулиця Садова 22а
(біля Східної перлини)
1 кімната
36.5 кв.м.
5/7 цегла
Автономне опалення
Лоджія з кімнати
Балкон з кухні
Закритий двір
До зупинки 5 хв.пішки

31 999 $
1 000 $/м²
Костя Широцкого ул., 120
БЕЗ КОМИССИИ
1 комната
32 / 15 / 8 м²
этаж 2 из 3
2025 год постройки
1 нед. назад
1 на квартира на Старому місті по вулиці Костянтина Широцького,чекає на свого нового власника . Закрита територія з благоустроєм,зоною відпочинку та парко місцем. Будинок введений в експлуатацію. Можна робити ремонт. У квартирі розведено базову електропроводку. Заведено інтернет . На стіни нанесено чорнову шпаклівку. Встановлено 2х контурний газовий котел. Заведено воду та каналізацію.
Відео спостереження на території. Додатково можна придбати кладову.
Запрошуємо на перегляд.
Продаж від представника власника,без комісії агентству.

75 000 $
1 667 $/м²
Винница, Костя Широцкого ул., 15
ПРЕМИУМ
Слободка
1 комната
45 / 20 / 16 м²
этаж 8 из 11
сегодня
Пропонується до продажу 1к однокімнатна квартира у новобудові з сучасним ремонтом. Інтер'єр виконаний у світлих тонах із використанням якісних матеріалів. Встановлена кухня з усією необхідною побутовою технікою.
Квартира обладнана автономним газовим опаленням та теплою підлогою, що забезпечує комфорт у будь-яку пору року.
Житло повністю готове до проживання , передбачено гардероб для зручного зберігання речей.
Квартира нова - без попередніх мешканців.
Звоніть — із задоволенням відповім на всі запитання та організуємо перегляд.

75 000 $
1 777 $/м²
Винница, Цегельний пер., (Будинок 1.2)
1 комната
42 / 13 / 21 м²
этаж 4 из 18
2024 год постройки
сегодня
Продаж!
Пропонується до продажу 1 кімнатна квартира в престижній новобудові ЖК Central Park- статус, локація, перспектива.
Розглянемо продаж під державні програми ( є оселля).
Ідеальний варіант як для життя так і для інвестиції.
Центр міста - усе поруч: ресторани, супермаркети, салони краси, школи, транспорт.
Квартира в чорновому стані, в якій ви можете створити власний інтер'єр, без зайвих переплат за чужий ремонт.
У квартирі зручне планування, великі вікна, багато природнього світла, закрита територія.
Також на території комплексу: великий басейн, дитячі та спортивні майданчики, багаторівневий паркінг.
Дзвоніть, пишіть із задоволенням відповім на ваші запитання та домовимося про перегляд.

51 000 $
1 186 $/м²
Радужная ул., (Будинок 5)
1 комната
43 / 19 / 12 м²
этаж 1 из 6
2025 год постройки
1 нед. назад
Продається квартира в ЖК Західний.
Квартира розташована у місті Березина. За адресою: Райдужна, 5.
Поверх 1 з 6. Територія закрита. Ліфт наявний.
Опалення – індивідуальне. Індивідуальні лічильники на газ, на воду, на електрику. Гаряче водопостачання з котла. Інтернет.
Квартира без меблів.
Загальна площа становить 43 кв.м. Суміжний санвузол. Тепла підлога. З панорамними вікнами.
51000 $.
Телефонуйте, домовимося за перегляд у зручний час.

49 499 $
1 076 $/м²
Винница, 4-й Леоніда Каденюка пер. (4-й Комарова), (Будинок)
1 комната
46 / 19 / 13 м²
этаж 2 из 3
2025 год постройки
1 нед. назад
будинок зданий.
Продаж по переуступці майнових прав (порівну з покупцем).
Можливе нотаріальне оформлення договором купівлі-продажу , за бажанням покупця.
Простора однокімнатна квартира в затишному тихому спальному районі м.Вінниці.
ЖК Манхеттен вирізняється серед інших своєю особливою аурою. Малоповерхова забудова та великий простір створюють лайтовий комфорт для проживання та відпочинку.
Головною особливістю даного Житлового Комплексу є наявність
ВЛАСНОГО ВЕЛИКОГО БАСЕЙНУ у дворі будинку. Двір закритого типу, басейн тільки для мешканців даного будинку.
Великий ігровий комплекс для дітей.
Багато паркувальних місць.
І мінімум мешканців.
Квартира чорнова, як від забудовника.
В наявності газо...

70 000 $
1 609 $/м²
Винница, Келецкая ул., (Будинок 1)
1 комната
44 / 17 / 11 м²
этаж 9 из 9
2025 год постройки
1 нед. назад
Код об'єкта: 397343. АН "Атланта".
Сучасна квартира у новому житловому комплексі в одному з найпопулярніших районів Вінниці. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції під оренду. Район користується стабільно високим попитом серед орендарів.
Квартира з ремонтом, повністю укомплектована меблями та побутовою технікою — можна одразу заїжджати або здавати в оренду без додаткових витрат. Продумане планування створює комфортний простір для життя.