170 000 $
4 857
$/сот
Шашкевича
Комісія 5%
сільгосппризначення, під забудову
35 сот
6 днів тому
4 міс. тому
104 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Продаж будинку с Бережани ( Вульки )
Площа 43.6 кв.м
Загальною площею 35 сот
Ціна 170000 $
Ділянка в мальовничому місці з доступом до лісу Поблизу Готельно відпочинковий комплекс "Тартак Резорт"
Ширина ділянок 58 м що ідеально підійде для будівництва котеджів або відпочинкового комплексу Призначення: Будівництво і ОСГДоїзд брукована дорога. Газ і світло на ділянці
Кадастровий номер : 4623688200:02:001:[телефон приховано]0:02:001:[телефон приховано]0:02:001:0409За детальною інформацією телефонуйте
Площа 43.6 кв.м
Загальною площею 35 сот
Ціна 170000 $
Деталі
Земельна ділянка, Розміром 35 соток. Призначення ділянки - Під забудову, Сільгосппризначення. Комісія за послуги 5 %
Історія зміни ціни
| 08.04.2026 | + 41 000 $ | 170 000 $ |
| 13.01.2026 | 129 000 $ |