70 490 $
1 175  $/м²
БЕЗ КОМІСІЇ єОселя Епіцентр ЖК Модуль
60 / 33 / 15 м²
поверх 2 з 10
Цегляна
2021 рік побудови
сьогодні
4 дні тому
10 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
оселя! Держпрограми! Постанови!
Від забудовника!
2-кімнатна квартира в самому центрі Бучі!
Закритий ЖК Модуль, розташований поруч з Авенір Плазою.
4/10 поверх
60м2 - 2 роздільні кімнати, велика кухня-вітальня з панорамною лоджією, санвузол та прихожа.
В квартирі зроблений стартовий ремонт- стяжка штукатурка.
Житлові тарифи! Всі комунікації функціонують. Будинок заселений!
Автономне газове опалення!
Комплекс має велику зелену територію, парковку, дитячий майданчик та зону відпочинку.
Ціна від : 70490$ Без комісії! Працюємо по державним програмам.
Деталі
В квартирі 2 кімнати, висота стелі 3 метра, Технологія будівництва - Цегляна. Планування кімнат Роздільне. Є газ, кухонна плита газова. Немає балкона. У квартирі є Підігрів підлоги. Будинок побудований в 2021 році. Загальний стан квартири - Частковий ремонт. Безбар'єрність: паркувальні місця для осіб з інвалідністю, дверні отвори в будинку шириною понад 0.9 м, вхід у будинок на рівні землі. Гаряча вода - газовий котел. Кількість санвузлів: 1. Інтернет оптоволоконний. Власник погоджується продати по програмі єОселя. Працює без світла - вода, газ, опалення, інтернет, ліфт. Без комісії
У квартирі є
  • Підігрів підлоги
Верифікований профіль
Gold partner
14
Років досвіду
2
Роки на сайті
Активних оголошень 32
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 18761
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Історія зміни ціни
08.05.2026 - 770 $ 70 490 $
08.05.2026 71 260 $
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?