5
41 500 $
771
$/м²
Лісова вул., 42-В
Цегляна
2022 рік побудови
вчора
1 р. тому
308 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Продаж 1-кімнатної квартири на вул. Лісова, 42-В, ЖК «Лісовий», р-н Hollywood.
Загальна площа 53,8 м², велика кімната 21,5 м², простора кухня 14,2 м² з виходом на лоджію, санвузол сумісний, є місце під гардеробну.
Знаходиться на 4-му поверсі 10-поверхового нового, цегляного, утепленого будинку.
Стан після будівельників з оздобленням.
По всій квартирі розведена електрика, встановлені радіатори, зроблена стяжка підлоги, штукатурка стін.
Автономне опалення, встановлений двоконтурний газовий котел, який забезпечить вас гарячою водою та опаленням у будь-яку пору року.
На всі комунікації встановлені лічильники.
У будинку є укриття зі зручностями.
На території житлового комплексу є великий дитячий майданчик.
Екологічно чистий район – поруч ліс і річка, свіже повітря.
У пішій доступності ТРЦ Hollywood, 3 хвилини на авто до центру міста.
Телефонуйте, відповім на всі ваші запитання та організую показ.
Стан після будівельників з оздобленням.
На всі комунікації встановлені лічильники.
У будинку є укриття зі зручностями.
Екологічно чистий район – поруч ліс і річка, свіже повітря.
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 2.7 метра, Технологія будівництва - Цегляна. Планування кімнат Роздільне. Є газ. Немає балкона. У квартирі є Підігрів підлоги. Будинок побудований в 2022 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Гаряча вода - газовий котел. Кількість санвузлів: 1. Інтернет дротовий (кабельний). Власник погоджується продати по програмі єОселя. Працює без світла - вода, газ, опалення. Без комісії
У квартирі є
Історія зміни ціни
| 09.04.2026 | + 1 000 $ | 41 500 $ |
| 13.03.2026 | - 490 $ | 40 500 $ |
| 26.02.2026 | + 1 000 $ | 40 990 $ |
| 20.11.2025 | + 790 $ | 39 990 $ |
| 14.05.2025 | - 799 $ | 39 200 $ |
| 13.05.2025 | 39 999 $ |