1
31 000 $
738
$/м²
Цегляна
Новобудова
2021 рік побудови
3 тиж. тому
10 міс. тому
221 (сьогодні 0,
вчора 2)
Опис
Хочете купити квартиру в новобудові в Чернігові?
Зданий у 2021 році будинок! Заселено 80% квартир! Документи в порядку!
Вдале планування! Красивий вид на ліс і на вечірні Масани!
Автономне газове опалення, 2-контурний котел, лічильники.
Зроблені стяжка підлоги та вирівняно стіни.
Розведені електрика, водопостачання. Встановлені радіатори.
Красивий ЖК якісної побудови з зовнішнім утепленням фасаду.
У дворі парковка та дитячий майданчик.
Підходить під ДержПРОГРАМИ в т.ч. Є-Відновлення, Іпотека 3%!
Локація: Масани -молодіжний та стрімко у розвитку район!
Поруч супермаркети, школи , дитсадочок, магазини, зупинки, кафе та розважальний комплекс!
До лісу - 10 хв пішки!
За більш детальною інформацією - телефонуйте, залюбки відповімо на питання та покажемо квартиру.
Вдале планування! Красивий вид на ліс і на вечірні Масани!
Автономне газове опалення, 2-контурний котел, лічильники.
Зроблені стяжка підлоги та вирівняно стіни.
Розведені електрика, водопостачання. Встановлені радіатори.
Красивий ЖК якісної побудови з зовнішнім утепленням фасаду.
У дворі парковка та дитячий майданчик.
Локація: Масани -молодіжний та стрімко у розвитку район!
До лісу - 10 хв пішки!
Деталі
В квартирі 1 кімната, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Новобудова. Планування кімнат Роздільне. Є газ. Є балкон. У квартирі є Ванна. Будинок побудований в 2021 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Гаряча вода - газовий котел. Кількість санвузлів: 1. Власник погоджується продати по програмі єОселя. Працює без світла - газ, опалення. Без комісії
У квартирі є
Історія зміни ціни
| 02.12.2025 | + 500 $ | 31 000 $ |
| 23.08.2025 | - 500 $ | 30 500 $ |
| 24.07.2025 | - 500 $ | 31 000 $ |
| 08.07.2025 | 31 500 $ |