32 000 $
746  $/м²
БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Парк Масани ЖК Масани Лісовий
42.9 / 16.3 / 16.1 м²
поверх 5 з 10
Цегляна
2024 рік побудови
1 тиж. тому
3 міс. тому
64 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Вона затишна навіть з голими стінами.
Пропонуємо 1-кімнатну квартиру в новому сучасному ЖК на Масанах.

вул. Любецька, 110
Поверх - 5/10

Загальна площа - 42,9 м2
Кухня - 16,1 м2
Кімната - 16,3 м2
С/в об`єднаний.

Стан - від забудовника.
Встановлено якісні м/п вікна та металеві вхідні двері.
Зроблено розводку труб та електрики.
Опалення - ІНДИВІДУАЛЬНЕ ГАЗОВЕ (двоконтурний газовий котел).
Лічильники - світло, вода, газ.

Документи готові до продажу.
Підходить під держ. програми Є-Оселя (Іпотека 3/7%), Є-Відновлення (Сертифікат за зруйноване майно) та інші.

Запрошуємо на перегляд!
Телефонуйте за номером, вказаним в об`яві.
Деталі
В квартирі 1 кімната, Технологія будівництва - Цегляна. Планування кімнат Роздільне. Будинок побудований в 2024 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Власник погоджується продати по програмі єОселя. Працює без світла - газ. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Без комісії
КварталCITY
Верифікований профіль
Silver partner
Сертифікат
СФНУ
6
Років досвіду
2
Верифіковані рекомендації
6
Років на сайті
Активних оголошень 9
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 4434
Останній візит на сайт 2 дні тому
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.