Продам житловий будинок в селі Чемер траса КИЇВ-ЧЕРНІГІВ
Деталі та вигоди:
• площа - 90 м2,
• чотири кімнати, кухня, котельня, веранда, тамбур;
• опалення комбіноване (газ, грубка та пічка), котел, чавунні батареї;
• літня кухня з газом та ВОДЯНОЮ свердловиною біля будинку.
- Матеріал будівництва - дерев'яний брус, обкладений цеглою, покритий шифером.
- Підлога - якісна доска без щілин і скрипу. Віконні рами - подвоєні дерев'яні.
- Будинок компактний з розумним планування кімнат, сухий і теплий.
- Земельна ділянка 40 сот родючої землі, правильної рівної форми.
- Хозпостройки: хлів для господарства, дроварня, навіси та три льохи-погреби для зберігання огородини та консервації.
- Дуже важливим є асфальтований під'їзд по вулиці. І розташування самого села біля траси Київ-Чернігів.
- В селі є магазини, школа, садочок, амбулаторія, будинок культури.
- Автобус від центру їздить на Київ та Чернігів
Вцілому: ми маємо бюджетний доступний гарний будинок зі всіма мінімальними зручностями для великої родини.
Телефонуйте, переглядайте та володійте
Будинок, 1 поверх, 4 кімнати. Матеріал стін - цегляний, фундамент будинку - цегла. Під'їзд до будинку - асфальт. Площа ділянки 40 соток. Вид з вікон у двір, на проїжджу частину. Планування кімнат Роздільне. Відстань до міста - 15 метрів. Газ природний. Холодна вода - свердловина. Опалення котел комбінований. Вхідні двері дерев'яні, сходи бетонні. Покриття даху - шифер. Тип огорожі - дерево. Підвал розташований окремо. У будинку є Телевізор, Шафа, Ліжко, Посуд, Лічильники. На території ділянки є прибудова, сад, город. У будинка 1 власник, частка власника повна, немає прописаних. Загальний стан будинку - Хороший стан. Умови звільнення -. Можливість прописки. Поруч є дитсадок, школа, парк. Будинок приватизований. Документи на будинок: свідоцтво про право на спадщину за заповітом. Вільна. Власник погоджується продати по програмі єОселя. Працює без світла - вода, опалення. Без комісії
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо! Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.
Додати оголошення
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН