84 000 $
556 $/м²
Садова
Комісія 3%
151 / 80 / 20 м²
3 поверхи
8 сот
Котедж
5 кімнат
Євроремонт
вчора
вчора
5 (сьогодні 0, вчора 5)
Опис
.Продам єврокотедж (150 кв.м) під Києвом, з внутрішнім оздобленням! ,с.Червона Мотовилівка.
Мотовилівка (залізнична станція Півні), сучасний 3-х поверховий єврокоттедж, 150 кв. м.,
Будинок: 3 спальні, кухня, їдальня, камінний зал, ванна кімната, сауна, гараж.
Мiсце для вiдпочинку в саду.
Комунікації (світло, газ, вода, каналізація), власна свердловина 30 м.
Оздоблення:
зовні: будинок (цегла, сайдинг, ондулін), паркан (облицювальна цегла та рвана цегла-фагот пісочний), альтанка (натуральний камінь, металочерепиця, плитка)
всередині: вагонка (вільха та сосна), підлога (сосна, ламінат, плитка), сходи (ясен), іспанська плитка (кухня, Вікна в будинку та альтанці: TROCAL (2 камери)
Сантехніка: парове опалення (італійський котел (Hermann) та батареї), італійська сантехніка, підлога з підігрівом, італійський насос (Pedrollo). Труби опалення та водопостачання (пластик та металопластик) – гарантія 50 років).
Меблі: вбудовані меблі (шафи купе, кухня (дуб)), вбудована побутова техніка.
Додатково: супутникове ТБ, інтернет, кондиціонери, ландшафтний дизайн, двір викладений червоним каменем, ставок на ділянці, плодовий сад.
Місцевість: мальовнича місцевість, поруч сосновий ліс, озеро.
Транспорт: хороша транспортна розв'язка (маршрутки, електричка 10 хв., До траси Київ-Одеса 15 хв.). Віддаленість від Києва 45 км.
Деталі
Котедж, 3 поверху, 5 кімнат. Площа ділянки 8 соток. Планування кімнат Роздільне. У будинку є Інтернет, Шафа, Холодильник, Ліжко, Пральна машина, Мікрохвильовка, Посуд, Кондиціонер, Лічильники, Душова кабіна, Посудомийна машина. Загальний стан будинку - Євроремонт. Прямий продаж. Комісія за послуги 3 %
У будинку є
  • Посудомийна машина
  • Душова кабіна
  • Лічильники
  • Кондиціонер
  • Посуд
  • Мікрохвильовка
  • Пральна машина
  • Ліжко
  • Холодильник
  • Шафа
Верифікований профіль
Gold partner
28
Років досвіду
9
Років на сайті
Активних оголошень 13
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 10378
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо!
Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.