3
11 200 грн/міс
70
грн/м²
Базавлуцька вул., 107
приміщення вільного призначення, виробниче приміщення, склад
160 м²
вчора
1 р. 3 міс. тому
184 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Оренда Приміщення Виробництво ЦЕХ
Лівобережний Караван
вул. Верещагіна
Є можливість оренди менших та більших площ
- Загальна площа: 160 м²
- Поверх: 2/2
- Рампа
- Вантажний ліфт 2500 кг
- 900 кВт
- Висота стель: 4.60 м
- Санвузол
- Під'їзд габаритних авто
Територія під охороною
За додатковою інформацією телефонуйте за номером
З повагою, Вадим
Лівобережний Караван
вул. Верещагіна
Є можливість оренди менших та більших площ
- Загальна площа: 160 м²
- Поверх: 2/2
- Рампа
- Вантажний ліфт 2500 кг
- 900 кВт
- Висота стель: 4.60 м
- Санвузол
- Під'їзд габаритних авто
Територія під охороною
За додатковою інформацією телефонуйте за номером
З повагою, Вадим
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Склад, Виробниче приміщення, Приміщення вільного призначення. Об'єкт на 2 поверсі, У будівлі 2 поверхи. Комісія за послуги 100 %
Історія зміни ціни
| 26.05.2025 | + 2 400 грн | 11 200 грн |
| 04.02.2025 | 8 800 грн |