74 680 грн/міс
400
грн/м²
офісне приміщення
186.7 м²
3 дні тому
6 міс. тому
28 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
БІЗНЕС-ЦЕНТР "ТРИПІЛЬСЬКИЙ" — СВІТЛО Є ЗАВЖДИ!
Здається в оренду 1-й поверх, 186 кв. м, розташований на центральному проспекті м. Дніпро, пр. Д. Яворницького.
Раніше орендував банк. Підійде під будь-який вид діяльності, особливо банк (є касова зона).
Власна котельня (газ, електро). Є ГЕНЕРАТОР у БЦ!
Зручна транспортна розв'язка як для користувачів громадського транспорту, так і для приватного авто. Зручне планування не залишить байдужими найвибагливіших орендарів: кабінети обладнані панорамними вікнами.
Ціна 400 грн/кв. м + 56 грн за кв. м — експлуатаційні витрати.
Власна котельня (газ, електро). Є ГЕНЕРАТОР у БЦ!
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Офісний центр, Офісне приміщення. Об'єкт на 1 поверсі, У будівлі 5 поверхів. Комісія за послуги 75 %