2
27 000 грн/міс
435  грн/м²
торгівельне приміщення, приміщення вільного призначення, приміщення для надання послуг, офісне приміщення, банківське приміщення
62 м²
4 тиж. тому
1 міс. тому
17 (сьогодні 0, вчора 3)
Опис
Здам приміщення на Героїв Крут, 12А навпроти входу до ЖК «Панорама», ПІД БУДЬ-ЯКИЙ ВИД ДІЯЛЬНОСТІ!

+ Окреме суміжне приміщення
+ Діючий бізнес на даний момент: магазин-кафе «ДВІР 13»
+ 62 м²
+ Свіжий ремонт
+ Планування: 2 кімнати та санвузол
+ Електроопалення: інверторний кондиціонер

Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Клас A, Частина будівлі, Банківське приміщення, Офісне приміщення, Приміщення для надання послуг, Приміщення вільного призначення, Торгівельне приміщення. Об'єкт на 1 поверсі, У будівлі 1 поверх. У приміщенні 2 кімнати. Комісія за послуги 75 %
Concept Estate
Верифікований профіль
3
Роки досвіду
2
Роки на сайті
Активних оголошень 53
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт 3 дні тому
Рекомендувати
Історія зміни ціни
22.04.2026 - 3 500 грн 27 000 грн
31.03.2026 30 500 грн
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.