Опис
Продається квартира з двома кімнатами на третьому поверсі.
В центральній частині міста.
По вулиці Пилипа Орлика , середина проспекту О. Поля
Таке розташування сприяє зручності та доступності для майбутніх власників дозволяючи швидко отримати потрібні товари та послуги без значних витрат на час і дорогу.
Чудово підібрані світлі тони створюють атмосферу комфорту та затишку у цьому просторі.Тепла підлога разом з якісними меблями та технікою додають затишку та функціональності цій квартирі.
Квартира має французький балкон , дизайнерський ремонт та зручне планування , що дозволяє вам відразу зайти та жити .
Ця квартира ідеальний варіант для пари зайти та жити не витрачаючи часу на ремонт.
Зроблений проект на газ , в разі якщо не буде світла.
Близькість шкіл та садочків , розвиваючих центрів, спортивних комплексів, ресторанів робить життя в цьому районі максимально комфортним.
Не пропусти можливості жити класному районі міста , телефонуй вже зараз!
Деталі
Будинок Введено в експлуатацію - Українська панель, в квартирі 2 кімнати. Планування кімнат Суміжно-роздільна. Загальний стан квартири - Євроремонт. Вільна. Працює без світла - вода, газ, опалення. Комісія за послуги 5 %