15 000 $
614
$/сот
Хуторна
під забудову
24.42 сот
1 міс. тому
6 міс. тому
23 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Продаж земельної ділянки
С.Фасова, вул Хуторна
Призначення: Будівництво та обслуговування житлових будинків
Площа ділянки : 0.2442 га
Кадастровий номер: 3222788001:01:004:0018
С.Фасова, вул Хуторна
Площа ділянки : 0.2442 га
Кадастровий номер: 3222788001:01:004:0018
Деталі
Земельна ділянка, Розміром 24.42 сотки. Призначення ділянки - Під забудову. Без комісії
Історія зміни ціни
| 19.03.2026 | + 100 $ | 15 000 $ |
| 16.12.2025 | - 5 100 $ | 14 900 $ |
| 15.11.2025 | 20 000 $ |
Адреса
Ділянка
площа
0.2442 га
власність
Приватна власність
використання
будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
категорія
Землі житлової та громадської забудови
адреса
Київська область, Макарівський район, с. Фасова