151 000 $
1 258  $/м²
Назарія Яремчука
БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення КМ Буде Дім. Годовиця SPA
120 / 42 / 38 м²
2 поверхи
3 сот
Будинок
4 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
3 дні тому
0 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
ПРОДАЖ БУДИНКУ ВІД ЗАБУДОВНИКА
БЕЗ КОМІСІЙ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Є РОЗТЕРМІНУВАННЯ

Адреса — село Годовиця, Львівська область
Кількість кімнат — чотири.
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — газоблок - зовнішні стіни, цегла - внутрішні стіни. Утеплювач – пінопласт 100мм. Освітлення фасаду.
Вікна – панорамні, двокамерний склопакет та п’ятикамерний профіль VEKA.
Земельна ділянка — 3 соток, огороджена. Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку — 120 м², житлова площа – 42 м², кухня-вітальня –38 м².
Будинок в 0-циклі.
Опалення — електричний котел.
Санвузла — два / суміжний.

Перший поверх будинку включає: тамбур, санвузол, кухні - вітальні, житлова кімната, технічне приміщення.
Другий поверх будинку включає: коридор, три житлові кімнати, гардероб, санвузол / суміжний.
Наявні комунікації: електрика 21 кВт / інтернет / свердловина / каналізація автономна на містечко.

Особливості даного будинку — це закрита територія, відеоспостереження, озеленення, полив газону, басейн на території містечка.
За бажанням, купуючи будинок, ви можете додатково замовити комплект резервного живлення. Він забезпечує потужність 6 кВт та ємність 5 кВт·год, що гарантує комфорт навіть під час відключень. ВАРТІСТЬ: 2510€

Поруч з містечком: школа, дитячий садок, відділення нової пошти, аптеки, зупинка громадського транспорту.

Код обʼєкта: 5584
Деталі
Будинок, 2 поверхи, 4 кімнати. Матеріал стін - газоблок, фундамент будинку - залізобетон, матеріал перекриттів - монолітний залізобетон. Під'їзд до будинку - бетон. Площа ділянки 3 сотки. В будинку немає балконів. Тип кухні - кухня-студія. У будинку є Газон, Тераса. Будинок побудований в 2026 році. Своя каналізація. Загальний стан будинку - Без ремонту. Тип холодної води: холодна вода - свердловина. Кількість санвузлів: 2. Є дах. Тип інтернету: інтернет оптоволоконний. Власник погоджується продати по програмі єОселя. Працює без світла - вода, інтернет. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Кількість паркомісць: 2. Кількість спален: 4. Без комісії